Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok az én gépem 12 éves,ismerősömé 5,és mindkettőnknek,a biztonsági öv nehezen akar visszahúzódni,csak az első kettő,mivel az van jobban használva,azt olvastam,hogy biztonsági okból nem szabad szétszedni,a felcsévélő,és övfeszítő automatát,mit lehet tenni szerintetek,javított-javíttatott már valaki ilyet.válaszokat köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok az én gépem 12 éves,ismerősömé 5,és mindkettőnknek,a biztonsági öv nehezen akar visszahúzódni,csak az első kettő,mivel az van jobban használva,azt olvastam,hogy biztonsági okból nem szabad szétszedni,a felcsévélő,és övfeszítő automatát,mit lehet tenni szerintetek,javított-javíttatott már valaki ilyet.válaszokat köszönöm

Igazándiból javítani nemigen lehet,a rugó elfárad benne.Max próbáljátok megolajozni a felcsévélőben

a feszítőmechanizmust hátha könnyebben behúzza majd.Van akinek ez bejött.

Esetleg bontóban lehet venni felcsévélőt.

Link to comment
Megosztás:

Igazándiból javítani nemigen lehet,a rugó elfárad benne.Max próbáljátok megolajozni a felcsévélőben

a feszítőmechanizmust hátha könnyebben behúzza majd.Van akinek ez bejött.

Esetleg bontóban lehet venni felcsévélőt.

A hiba nálam is fennál. monnyuk 8 évniy huzigálás után, nem csodálom. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.