Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Műszakin megkapod ugyebár az igazolást, és az is benne lesz, hogy környezetvédelmi osztály változásod van. Be kell majd vinned okmányirodába és ingyen kicserélik forgalmit, majd vinned kell a rendszámtáblát magaddal. Vmi 500ft szerű összeget kérnek a matricáér ami a rendszámra megy.

Tavaly megváltoztak a besorolások, enyém is 2es volt mint szinte mindegyik benzinmotoros, de most 6osban van.

Sziasztok!

Holnap megy műszakira a Z14XE (2001, AGR) gépem, és a forgalmiban, meg a zöldkártyámon lévő környezetvédelmi besorolást nézegetem:

02

Akkor most ezt így hogy? :D

Ez alapján még az EURO I-et sem ütöm meg, mert az 3-as... :D

Minimum 6-osnak kéne lenni (EURO III), vagy 9-esnek (EURO IV). Szóvátegyem ezt, hogy írják át (mondjuk akkor új forgalmi, a mostaniban meg még van hely...), vagy hagyjam a francba az egészet?

A kocsi új kora óta ez a besorolásom, ha jól emlékszem, ez pl. a súlyadónál számított. Máshol remélem nem ért anyagi hátrány az elírás miatt... :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én simán nekiállok itthon, a küszöb, díszléc, kilincs lefújásának. Mivel nem nagy felületű dolgokról van szó, kisebb minőségi hibákat nem nagyon lehet rajta észrevenni. A festéket lehet spray formájában kérni, 4 decit raknak bele kb. 2500 ft. ért. Plusz kell az alapozó, de szerintem 10-ből simán meg lehet úszni.

Hát na ezt én nem merném megcsinálni, mivel könnyen el lehet rontani és valószínűleg ha házilag csinálom valószínűleg nem is lesz tartós. Én úgy gondolom ezt jobb szakemberre bízni, de lehet te ügyesen meg tudnád csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Én simán nekiállok itthon, a küszöb, díszléc, kilincs lefújásának. Mivel nem nagy felületű dolgokról van szó, kisebb minőségi hibákat nem nagyon lehet rajta észrevenni. A festéket lehet spray formájában kérni, 4 decit raknak bele kb. 2500 ft. ért. Plusz kell az alapozó, de szerintem 10-ből simán meg lehet úszni.

Én sem állnék neki itthon csak úgy lefújni sprayvel. az első kavics leveri. Egy fél év múlva elég furcsa lesz!

Link to comment
Megosztás:

Én sem állnék neki itthon csak úgy lefújni sprayvel. az első kavics leveri. Egy fél év múlva elég furcsa lesz!

Én anno lefújtam elől a gumi koptatót, szép volt egy darabig. Kb. 4 hét után elkezdett pattogni le róla a festék majd mikor újabb réteget fújtam rá már fele ennyi idő alatt elkezdett lepattogni róla. Még mindig színre van fújva de nem sok értelme van. Mindeddig tuningolgattam költöttem a pénzt a drágámra viszont úgy gondolom többet nem tuningolom. A küszöbök, díszlécek, kilincsek maradnak feketén/ úgy is szép az/ szárnyat sem veszek rá. A lényeg, hogy amikor beleülök mindenhová elvigyen ahová szeretném! :) /és meg is teszi/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.