Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VEZÉRGÉP


Vajda Tivadar

Recommended Posts

  • Hozzászólások 80
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Na jó de pl ez esetben semmi különbséget nem sikerült találnunk a 2 kocsi között, csak azt a pár kilót!

Üdv.: Atommanó

akkor pedig eredetileg klimás volt, vagy elírták...

sztem

spanom pl azért nem tudta eladni a vasat mert felcserélték neki a wol és W0l-t és ezáltal nem tudták átirni :x

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Vajda Tivadar.

Kedves druszám. Kár volt ezt a témát megnyitnod. Itt nálunk nem arról van szó, hogy kinek van a legtuttibb. legjobban felspécizett legdögösebb autója. Ez egy baráti társaság. A felvezető autó kérdése fel sem merült szerintem senkiben. Aki szervezte a találkozót, rengeteg szabadidejét beleölve, megismerve a terepet, biztositva az utvonalat, szerintem minimum az első helyen van ahelye. Hozzáteszem, és ez a magánvéleményem, egy ilyen jol karbentartott Senator szinte gyári állapotban " kivülről " csak hozzátesz a klub megítéléséhez. Szerintem az menjen elől, aki tudja hová tart a menet, " és itt az emberről van szó, nem az autóról. Ha belépsz a klubba, és eljössz néhány találkozóra megérted miről beszélek.

Üdv. Tiv.

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt a súly dolgot rögtön megcáfolnám, mert az enyém 1120 kg (forgalmi szerint) a Sonique meg 1050... :roll: (bár lehet hogy azért mert abban kevesebb lőerő van... :) :D :lol: )

Szóval az én autóm nem versenyautó mint Gabié, és nincsenek is szponzoraim, tehát magamnak kell kigazdálkodni mindennek az árát (azt hiszem ezzel az emberek 99%-a így van :roll: ) de hát már jóval 1 milka felett költöttem az autóra 1 év alatt aztán még mindig nem néz ki sehogy... :roll:

Nem látszik rajta semmi... :roll:

Amúgy szerintem sem a legszebb autónak kellene felvezetnie, hanem annak aki ezt megérdemli... :wink:

Üdv.: Atommanó

tudod anti egyser fenn egyszer lenn fogod te meg az en autom hatuljat bamulni

Link to comment
Megosztás:

Kedves Tivadar!

Én csak annyit szeretnik hozzátenni, hogy sztem sokan vagyunk úgy hogy ha lenne rá keret akkor milliókat költenénk az autókra( így csak a gatyánk megy rá), de sztem a magyar árak kicsit elrugaszkodtak a realitástól. Én személy szerint szeretnék első-hátsó lökhárító toldatot, hátsó szárnyat, szélesítő pogácsákat, neonszettet stb, de amíg a spoilerek darabja 50e körül van addig nincs lehetőségem arra hogy az én autómon díszelegjen. Ezért marad hogy az autón amit lehet házilag (igényes módon) átalakítsunk, és mindemellett az autót rendszeresen karbantartsuk, ami valljuk meg őszintén nem is olyan egyszerű dolog. Azt pedig hogy vki az autóját maga építgette v. súlyos ezresekért építtette abból látszik a legjobban amikor egy igényesen kivitelezett installáció mellett a kerekek mögül virít a rozsdás féknyereg.

A vezérautó kérdése számomra sem kérdés, mert tudom hogy a gyönyörű Senatorban mennyi saját kezű munka van és a gazdája mennyit tesz azért hogy ez a klub működjön. Ha azt a pénzt amit eltelefonál és autózgat stb a klub érdekében az autóira költené akkor már aranyozva lehetne a Seni. Remélem ezzel nűem bántottam meg senkit, mert tudom hogy rajta kívül még rengetegen feláldozzák magánéletüket a klub érdekében és ezt nem azárt teszik hogy az ő autójuk haladjon a sor elején.Erre legjobb példa az idei fóti tali, ahova odajöttak mindenféle emberkék akik még sosoem voltak talikon, bezsebelték a "jól megérdemelt" díjakat és eltüntek mint szürke szamár a ködben.Remélem nem sértődnek meg ezen azon emberkék akik a tali után azért beléptek és járnak( fognak) talikra.

Egyszóval: rengeteget költenék az autómra( lehetőségeimhez mérten meg is teszem) és nem szeretném ha az én autóm lenne a vezérgép.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Most nagyon nehéz a helyzetem!De remélem sikerül kiérdemelnem a megbecsüléseteket s a barátságotokat!Sajnos én is -sőt nagyon is ,gondolva itt a mentöápolói állásomra-keveset keresek!Igy nagyon keveset s azt is nagyon meg gondolva költöm az autómra,hiszen én nem csak az aszfaltos utakon használom az astrát!Ez mellet pedig nagyon sok pénz ment el a tuneri viszonteladói szerzödések jogdijaira!Söt fog is hiszen itt nincs megállás egy-két beszálitónál,ha tág paletát akarok biztositani.Sajnos igy ismeretlenül irtam a fórumba,de remélem van egy emberke -ugye?- tudja,hogy számithat rám ha segtsére van szüksége!DE NE A FÖÁLLÁSOMBAN!Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat s várom a továbiakban is a vélemnyeteket a tuningra forditottakkal kapcsolatban!Üdv!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.