Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

  • 1 month later...

Üdv Márkatársak. Vectra B-be keresek MID kijelzőt. Csak tökéletes állapotú érdekel. Ez a gyári számú érdekelne:

GM 90 464 728

Siemens 5WK7 466

Vagy esetleg ha valaki bele tud buherálni másikat, nekem úgy is jó, csak működjön rendesen.

Ha van valakinek felesleges reális áron, az kérem írjon. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Márkatársak. Vectra B-be keresek MID kijelzőt. Csak tökéletes állapotú érdekel. Ez a gyári számú érdekelne:

GM 90 464 728

Siemens 5WK7 466

Vagy esetleg ha valaki bele tud buherálni másikat, nekem úgy is jó, csak működjön rendesen.

Ha van valakinek felesleges reális áron, az kérem írjon. Előre is köszönöm.

Csak GIDem van, de nem vszínű, hogy jó lesz bele ;) Sajna, mert nagyon meg kéne szabadulnom tőle ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
autocomputer-esek foglalkoznak még kijelző javítással?

Szétszedtem bízván Crime technikájában, azonban a kijelző a szétszedést sem élte túl, levált a fólia az LCD-ről...

tipp hogy ki javít ilyet, új szalaggal forrasztva?

Na ja... Asszem azt is írtam, hogy a kijelző felőli résszel vigyázni kell, mert az az oldal nem szokott hibás lenni, de könnyű azzá tenni... A múlt héten megint megcsináltam egyet, a Vectrámét, ez is beteg volt. Ezzel ez volt a harmadik kijelző, amit megcsináltam.

Link to comment
Megosztás:

Na ja... Asszem azt is írtam, hogy a kijelző felőli résszel vigyázni kell, mert az az oldal nem szokott hibás lenni, de könnyű azzá tenni... A múlt héten megint megcsináltam egyet, a Vectrámét, ez is beteg volt. Ezzel ez volt a harmadik kijelző, amit megcsináltam.

A probléma nem is ez! javításra már sor sem került, mert már a szétszedést sem bírta ki, lefeslett a kijelzőről a fólia...

A panel oldalon meg 3-4 helyen simán el volt válva a fólia.

Vagy mókolta már valaki, vagy ennyire szétjött az idők alatt...

Hát ez van.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Rákérdeztem az autocomputeresekre. Most a kétcsatis computeres kijelzőt 20 ezerért javitják.

Gondolkodom hogy megcsináltassam a kijelzőmet, vagy vegyek egy másikat. :lol:

Nekem a legnagyobb problémám velük, hogy nem picit lekicsinylően beszélnek az emberrel (legalábbis valamelyik parasz volt velem), így akkor se vinném oda, ha ingyen csinálnák (na jó, akkor talán). Egyébként nekem is 20at mondtak.

Így most keresek pixelhibás MID kijelzőt, olcsó pénzért!

Ha megvételre 15körül kínálnak hibátlant, ne habozz!

Ja, és áll. a '98-'99 utániak már nem voltak kábelbajosak...

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul volt egy doksi, ami alapján 98 előtti Omiba be lehetett tenni az újabb kijelzőt. Régen az omegamine.nu oldalon volt fenn. Ha jól eml, talán Omegaklubos volt a srác, de eladta az Omit, majd fél év múlva megszünt az oldal, pedig rengeteg hasznos és érdekes info volt rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.