Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Mert a hővédőt azt biztos hogy le kell venni, csak nem tudom, hogy ki lehet-e forgatni a dobnál, és úgy hozzá lehet-e férni?

Annyira eltudod forgatni, hogy hozzá férj. De mindenképp bontani kell...

Ja és jó sok csavarlazítót használj, mert hajlamosak beletörni a hővédő csavarjai... :)

Link to comment
Megosztás:

Az attól függ, hogy télen vagy nyáron használod. Mert télen két kattanással keresztbe fordítom a kocsit nyáron meg csak a 4.-nél visítt a gumi. :) Ha nem törnek le a csavarok a hővédőnél nagy mákod van.

Nem igazán szoktam használni a kéziféket. Nagyon ritkán csak. Október végén menni kell műszakira, és nem akarok hidegbe szerelgetni, hanem most megcsinálgatok rajta amit kell, szépen lassan.

Ha a hővédő csavarja letörik, akkor legfeljebb nem lesz hővédő. Gondolom nem lesz emiatt semmi gond.

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán szoktam használni a kéziféket. Nagyon ritkán csak. Október végén menni kell műszakira, és nem akarok hidegbe szerelgetni, hanem most megcsinálgatok rajta amit kell, szépen lassan.

Ha a hővédő csavarja letörik, akkor legfeljebb nem lesz hővédő. Gondolom nem lesz emiatt semmi gond.

Én is csak télen használom, nem lesz gondod a hővédő nélkül, de kis is pakolhatod a belteret, és teszel átmenőcsavart. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán szoktam használni a kéziféket. Nagyon ritkán csak. Október végén menni kell műszakira, és nem akarok hidegbe szerelgetni, hanem most megcsinálgatok rajta amit kell, szépen lassan.

Ha a hővédő csavarja letörik, akkor legfeljebb nem lesz hővédő. Gondolom nem lesz emiatt semmi gond.

Én önmetsző csavarokkal oldottam meg a kérdést... :)

De ha odarakták azt a lemezt, akkor gondolom oka is volt...

Link to comment
Megosztás:

Én önmetsző csavarokkal oldottam meg a kérdést... :)

De ha odarakták azt a lemezt, akkor gondolom oka is volt...

Volt persze a nevében is benne van hővédő, de általában letörik a csavar, és sokan mennek nélküle gond nélkül. Én nem mertem csak úgy befúrni mert nem láttam mi van a másik oldalon, megy -e arra kábelköteg pölö. Inkább kipakoltam az utasteret és tettem be csavart+anyát.

Link to comment
Megosztás:

Volt persze a nevében is benne van hővédő, de általában letörik a csavar, és sokan mennek nélküle gond nélkül. Én nem mertem csak úgy befúrni mert nem láttam mi van a másik oldalon, megy -e arra kábelköteg pölö. Inkább kipakoltam az utasteret és tettem be csavart+anyát.

Kifúrom a hővédő négy sarkát. Teszek mind a négy sarkába egy-egy nyolcas csavart anyával, és a hővédőt felfogatom hilti szalaggal a kipufogó dobra

Link to comment
Megosztás:

Kifúrom a hővédő négy sarkát. Teszek mind a négy sarkába egy-egy nyolcas csavart anyával, és a hővédőt felfogatom hilti szalaggal a kipufogó dobra

Akkor felesleges feltenni, mert a hővédő éd a dob közötti, meg a hővédő és a kasztni közötti levegő szigetel, ha ráteszed a dobra mintha ott sem lenne szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.