Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Szia! Azt irod, hogy:

A középkonzol izzók tudomásom szerint a rizsszem izzók! Az adatait nem tudom, de egy normális autóvillamossági boltban tudni fogják, hogy milyen kell bele!

A csere nem nagy kunszt, csak szét kell szedned a konzolt, lekötni a szellőző-rendszer bowdeneket és ennyi!

Remélem tudtam segíteni! G.

-------------------------------------------------------

De hogy szedjem szét, hohy a műa. fülek, stb. ne törjenek le?

Kösz: Püski skss@tvn.hu

Link to comment
Megosztás:

jobb lenne pár lityo fagyáló bele leengedni nem sok idö 5perc megérné...

Azt fogom tenni termeszetesen.

Ma mar csak -13 fok volt reggel, megkockaztattam az elindulast. Nem volt baj, mintaszaeruen 90,00-an allt a homerseklet. Az utasterben meg a kinti volt, pluszminusz 1 fok :rolleyes: , mert az még nem olvast ki. Most lesz ra idom, bevagok valami kulso futest az utastbe, aztan mar cserebere is a hutoviz, mihelyst beindul a belso futes. (ES nem szivarog....) Ugy tunik, a motorhuto meguszta, remelem a belso is.

Szep napot mindenkinek (es -22 fokig toltsetek...)!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Azt irod, hogy:

A középkonzol izzók tudomásom szerint a rizsszem izzók! Az adatait nem tudom, de egy normális autóvillamossági boltban tudni fogják, hogy milyen kell bele!

A csere nem nagy kunszt, csak szét kell szedned a konzolt, lekötni a szellőző-rendszer bowdeneket és ennyi!

Remélem tudtam segíteni! G.

-------------------------------------------------------

De hogy szedjem szét, hohy a műa. fülek, stb. ne törjenek le?

Kösz: Püski skss@tvn.hu

hát kezd fütött garázsban hogy azért 20 fok midnenhol legyen a kocsin:D minium különben vicces lesz visszarakni a pattintósakat. Megéri elolvasni a 100 oldal témát a kis corsával kapcsolatban sok okos dolog van... kezdj neki énis meguntam vagy 3x de jobban érdekelt a téma..

Link to comment
Megosztás:

Nos, fagyálló lecserélve, fűtés is van... :blink: Mintha Afrikában laknék :rolleyes:

A rizsszemizzós kollégának én is mondom, hogy semmiképpen nem télen bontanám meg a sok műanyagot. Vagy vigyen magával hőléghúvót.

Komolyan, mi jót akarunk!

Tucc élni

Nálam is kánikula van termosztát csere óta.

Jah ma voltam műszakin,megvan a 2 év

Nem tom igaz-e de jövőre 10év felett 1év.

Ki mit tud?

Link to comment
Megosztás:

Ha lehetne, raknék én bele akár vagy 50 ledet is...hagy olvadjon a szemem vezetés közbe :lol: De sajnos csak 4 db-ot lehet rakni a műszerfalba. Erősebb ledet kerestem, de nem nagyon találtam. Sőt.... :rolleyes:

nem szakértek de vannak már komoly erös ledek de ha forumot keresel ebbe témába segitenek biztos...

uj audi már led lámpás elöl is a teli lámpa :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tucc élni

Nálam is kánikula van termosztát csere óta.

Jah ma voltam műszakin,megvan a 2 év

Nem tom igaz-e de jövőre 10év felett 1év.

Ki mit tud?

Hehe, köszi. És a termosztátot még ki sem cseréltem, azt majd a tavaszi renováláskor. :blink:

Hozzátok ide műszakiztatni a kocsit, fél óra és kávét is kapsz... Meg listát arról, hogy milyen apróbb gondokat találtak. :rolleyes: És csak 75 euróba kerül.

Link to comment
Megosztás:

Bolondok....sose tudják, hogy mi lenne a jó nekünk -.-"

Valaki tudna segíteni? Íme a műszer falam... nekem teccik így ahogy van, de hogy tudtok ötletet arra, hogy minden hol szép kéken világítson, ne csak a lednél ,szívesen meg halgatom őket! Köszönöm!

Kék LED: tegyél a LED-ekre valamilyen áttetsző anyagot. Kísérletezz az írógéppapírtól a fehér műanyaglapkán át a fekete fényképezőgép-filmig. Tompább lesz az egész fénye, de remélhetőleg megszórja, s ezáltal egyenletesebb is. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan jelenséget tapasztaltam, hogy bal első ajtónál alul, ahol elvileg a gumikéder van, elég rendesen jön befelé a hideg menet közben. Ez tipusbetegség? Csak azért, mert fater Combo-jánál ugyan ez a szitu. A gumi nincs kiszakadva meg semmi sérülés.

Várom a javaslatokat, mit lehetne tenni.

Köszönöm szépen!

G.

Link to comment
Megosztás:

Hehe, köszi. És a termosztátot még ki sem cseréltem, azt majd a tavaszi renováláskor. :lol:

Hozzátok ide műszakiztatni a kocsit, fél óra és kávét is kapsz... Meg listát arról, hogy milyen apróbb gondokat találtak. :blink: És csak 75 euróba kerül.

mert azok nem olyan okosok mint a magyarok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kék LED: tegyél a LED-ekre valamilyen áttetsző anyagot. Kísérletezz az írógéppapírtól a fehér műanyaglapkán át a fekete fényképezőgép-filmig. Tompább lesz az egész fénye, de remélhetőleg megszórja, s ezáltal egyenletesebb is. :rolleyes:

Hali!!!

Vagy finom csiszolópapírral mattítsd le a LED felületét. Akár a gömbölyű végét le is vághatod, akkor is jobban szórja a fényt. De vannak elég brutál fényű LEd-ek is. Pl. itt

Link to comment
Megosztás:

Srácok csináltam képet kéne a segítségetek!!!

Ide kéne levegőszürő ház,de találtam már párat de nemtom milyen kell, mert iylen motorról nem találok képet ahol lenne normális szürő is. X14xe a motrokód és halottam oylat hogy van valami érzékelő benne ami a leevegő hőmérsékletést méri ebben is van-e?

31sz_r_helye.jpg

És ha valaki tudna értelmes magyarázoatot adni mi az a "Ram Induction" ott a motor közepén azt megköszönném. Mi célt szolgállna mert calami teljesítményfokoó de hogy miazt meg miként müködik nem láttam leírás magyarul.

13kicsi_motorom.jpg

Kérdés azlenne hogy ez belepasszolna-e az én drágámba? ugynézem helyileg megfelene neki. van valakinek hasonlóval tapasztalat?

Mert ugye télen nem egészséges a sportszürő a kicsinek.

Im a donor 44donor.jpg

köszi

Link to comment
Megosztás:

Srácok csináltam képet kéne a segítségetek!!!

Ide kéne levegőszürő ház,de találtam már párat de nemtom milyen kell, mert iylen motorról nem találok képet ahol lenne normális szürő is. X14xe a motrokód és halottam oylat hogy van valami érzékelő benne ami a leevegő hőmérsékletést méri ebben is van-e?

31sz_r_helye.jpg

És ha valaki tudna értelmes magyarázoatot adni mi az a "Ram Induction" ott a motor közepén azt megköszönném. Mi célt szolgállna mert calami teljesítményfokoó de hogy miazt meg miként müködik nem láttam leírás magyarul.

13kicsi_motorom.jpg

Kérdés azlenne hogy ez belepasszolna-e az én drágámba? ugynézem helyileg megfelene neki. van valakinek hasonlóval tapasztalat?

Mert ugye télen nem egészséges a sportszürő a kicsinek.

Im a donor 44donor.jpg

köszi

az ott valami tuning motyo azt azé ne dobd ki mert nem lehet tul olcso...

direktszüröt viszont kukába és nyáron sem ajánlatos és tul sokat nem is ér.

ami jo az a sport szüröbetét a gyári dobozba és kiméletesebb a motorhoz is.

sztem szüröházbol majdnem mind jo lesz de nem vagyok biztos benne

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.