Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

na Béla, 1:10 nél kezd a videó érdekes lenni, és sztem elég szemléletes hogy hogy megy az autó...kicsit becsinált az anyósülésen lévő,de sztem én is igy reagáltam volna le a dolgot :D

Nem tudom milyen zabi ülhetett mellette, de még mehetett volna. :) Meg amúgy is mit kapkodta a gyerek a kamerát. <_<

Már B-corzás gyűjteményem meghaladja a 1,1Gb ot szervizkönyvek képek videók egyebek, már lassan hányingerem van tőle. Lehet feltöltöm netre azt had szedje a jó nép.

Aksira visszatérve 2év után minden perc ajándék. :D

Még kinevette :D Rajtnál én még letekertem volna az ablakot és kiordítottam volna. megb!
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Hengerfejes lett az 1,7D Isuzu B Corsa-m tegnap az M5ösön hazafelé menet. Nem tudom, hogy mekkora a baj, de ha komoly összeg lenne a javítás turbós motort veszek, egyébként is tervbe volt véve. Mire kéne figyelnem egy 1.7 Isuzu TD megvételekor? Csak kipróbálható motort akarok venni, ha arra kerül a sor, és lehetőleg olyat, amire adnak garanciát.

Ui: csak ezt a blokkot nézhetem, vagy más turbós, húzható TD-t is be tudok rakni a mocitető alá ?

Kérem aki tud válaszoljon, viszonylag sürgős lenne.

Köszi,

Szabi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Hengerfejes lett az 1,7D Isuzu B Corsa-m tegnap az M5ösön hazafelé menet. Nem tudom, hogy mekkora a baj, de ha komoly összeg lenne a javítás turbós motort veszek, egyébként is tervbe volt véve. Mire kéne figyelnem egy 1.7 Isuzu TD megvételekor? Csak kipróbálható motort akarok venni, ha arra kerül a sor, és lehetőleg olyat, amire adnak garanciát.

Ui: csak ezt a blokkot nézhetem, vagy más turbós, húzható TD-t is be tudok rakni a mocitető alá ?

Kérem aki tud válaszoljon, viszonylag sürgős lenne.

Köszi,

Szabi

ne dízelezz, inkább vmi 8szelepes csodát tény be és nem lesz gondod vele... <_<

Link to comment
Megosztás:

nekem a 44ah-s új banner se mozog sehova, de az mondjuk engem is zavar, hogy felülről kapja a vizet

sztem ez mindenkit zavar...

képzeld kilakatoltuk az akksi tálcát tavaly, lefujtuk tipptopp lett, szereztem egy zsír új akksit és két hét alatt elkezdte magából ontani a savat...sz*rrá marta a szépen kilakatolt akssi helyét...szted mennyire voltam ideges?! <_<

Link to comment
Megosztás:

unixban 1500 és 4000 ft között vannak.

Köszönöm a tippet. Ilyenkor az a jó, hogy tudja az ember ,hogy mit keressen. és van belőle rendesen. Viszont itt jön a kérdés, hogy pl melyik jó nekem?? Van ugye olcsóbb, drágább, egypólosú,kétpólosú ....stb <_<

Esetleg vmi tipp vagy konkrét tipus ?

Keresek 5ajtós b corsa tetőkárpítjának hátsó műanyag lámpatestet. Esetleg megeggyezik más opel utastérvilágításéval?

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem tegnap a GSI-t, könnyen indul, nem füstöl, nem zörög, kopog a futóműve, rozsda (rohadás) nincs rajta, alvázán se találtam (igaz sötét volt) csak az a 1 baj hogy nem tudom hogy ennek igy kell húznia e vagy jobban kell mennie :S gazdája 7000 pörgette és váltott, de nem húzott be az ülésbe, de hangja az van a sportkipufogó miatt. Nem tudom mi legyen :S

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem tegnap a GSI-t, könnyen indul, nem füstöl, nem zörög, kopog a futóműve, rozsda (rohadás) nincs rajta, alvázán se találtam (igaz sötét volt) csak az a 1 baj hogy nem tudom hogy ennek igy kell húznia e vagy jobban kell mennie :S gazdája 7000 pörgette és váltott, de nem húzott be az ülésbe, de hangja az van a sportkipufogó miatt. Nem tudom mi legyen :S

Pados telesítménymérés? Kösd ki előre, hogy a gyári értékből számítva minden lóerő-csökkenéssel bukik mondjuk egy ezrest :D

Amúgy vigyél el egy szerelőt, és nézzétek meg világosban is, A használt cucc mindig szívás, és pont egy GSI-t nem azért fognak eladni, mert tökéletes de ráuntak, hanem mert tudnak valamit, amit te nem. Szóval vigyél egy nyomozót, és derítsétek ki. Minden alku-alap, amit a hirdetésből valahogy kifelejtettek. <_<

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem tegnap a GSI-t, könnyen indul, nem füstöl, nem zörög, kopog a futóműve, rozsda (rohadás) nincs rajta, alvázán se találtam (igaz sötét volt) csak az a 1 baj hogy nem tudom hogy ennek igy kell húznia e vagy jobban kell mennie :S gazdája 7000 pörgette és váltott, de nem húzott be az ülésbe, de hangja az van a sportkipufogó miatt. Nem tudom mi legyen :S

mikor anno megvettem én is a gsi-t ugyanigy voltam vele,nem nyomott az ülésbe,ment ment de valahogy elmaradt az a "húb*zmeg" érzés...sztem ez ilyen <_< bár lehet hogy abban az időben ez csúcs volt...de ha megveszed és egy idő után nem elég a teljesítmény, van véletlenül egy eladó 2literes 8szelepesem aminél már ott a "húb*zmeg" érzés :D

Link to comment
Megosztás:

mikor anno megvettem én is a gsi-t ugyanigy voltam vele,nem nyomott az ülésbe,ment ment de valahogy elmaradt az a "húb*zmeg" érzés...sztem ez ilyen <_< bár lehet hogy abban az időben ez csúcs volt...de ha megveszed és egy idő után nem elég a teljesítmény, van véletlenül egy eladó 2literes 8szelepesem aminél már ott a "húb*zmeg" érzés :D

14xe kell minden korzába, hisz az a jó motor. :D

Link to comment
Megosztás:

mikor anno megvettem én is a gsi-t ugyanigy voltam vele,nem nyomott az ülésbe,ment ment de valahogy elmaradt az a "húb*zmeg" érzés...sztem ez ilyen <_< bár lehet hogy abban az időben ez csúcs volt...de ha megveszed és egy idő után nem elég a teljesítmény, van véletlenül egy eladó 2literes 8szelepesem aminél már ott a "húb*zmeg" érzés :D

2000 8szelepes nem jó, 116 lóerő, ennek 109 lóerőnek kell lennie. Azt nem értem hogy ilyen kis kasztnival a 109 lóerőnek tökéletesnek kellene lennie nem??

Megvegyem e vagy nem???? :S nem tudom hogy megfogom e bánni :S de az autó nagyon tetszik, igaz van vele gond, központi zár, jobb elektromos ablakemelő meg ilyenek, ezeket elmondta a tulajdonos, garanciát vállal az alvázára, futóműve nem kopog.

Villogtassak egy hibakódot benne hogy miket dob ki???

Link to comment
Megosztás:

2000 8szelepes nem jó, 116 lóerő, ennek 109 lóerőnek kell lennie. Azt nem értem hogy ilyen kis kasztnival a 109 lóerőnek tökéletesnek kellene lennie nem??

Megvegyem e vagy nem???? :S nem tudom hogy megfogom e bánni :S de az autó nagyon tetszik, igaz van vele gond, központi zár, jobb elektromos ablakemelő meg ilyenek, ezeket elmondta a tulajdonos, garanciát vállal az alvázára, futóműve nem kopog.

Villogtassak egy hibakódot benne hogy miket dob ki???

már eldöntötted hogy megveszed :D .

vagy nem? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.