Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Attól hogy van róla papírod hogy pénzért vetted, az autó még egy folyamatban levő bűnügy tárgyi bizonyítéka, és mint ilyet, igenis lefoglalhatják.

@moti

Ha elbontod,akkor is jönnek a behajtók,hogy hol van az autójuk. Ha keresnek megtalálnak. Nagyon könnyen.Akkor viszont x.rendű gyanúsított leszel ám ebben az ügyben! <_<

Ezt milyen nyelven kéne neked leírni,hogy felfogd végre?!

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt csak próbával lehetne <_<

Volt itt akinek a 1121-es tigra óra is jó lett.

Ez a fordulatszámmérős hülyeségem is mindig rámjön félévente, aztán eljegelem további fél évre a témát, mert alapból annyira nem hiányzik, de olyan ez mint a TID hiánya, hogy zavar, hogy akár lehetne is, de közben ezerszer fontosabb dolgokat kéne venni a kocsira.

Link to comment
Megosztás:

@moti

Ha elbontod,akkor is jönnek a behajtók,hogy hol van az autójuk. Ha keresnek megtalálnak. Nagyon könnyen.Akkor viszont x.rendű gyanúsított leszel ám ebben az ügyben! <_<

Ezt milyen nyelven kéne neked leírni,hogy felfogd végre?!

Cáfoljatok meg ha rosszul gondolom, de ha a behajtócégnek nem adta meg semmilyen adatát az autót pedig nem bírta a nevére iratni akkor az még mindíg az eredeti tulaj nevén van. Akkor hogy a bánatba jutna el hozzá a behajtócég? A 2. tulaj akitől vette hallani sem akar róla tehát a vele kötött adásvételi szerintem már gyufa áldozata lett.

Akkor most hogy is van ez?

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt csak próbával lehetne <_<

Volt itt akinek a 1121-es tigra óra is jó lett.

Ez a fordulatszámmérős hülyeségem is mindig rámjön félévente, aztán eljegelem további fél évre a témát, mert alapból annyira nem hiányzik, de olyan ez mint a TID hiánya, hogy zavar, hogy akár lehetne is, de közben ezerszer fontosabb dolgokat kéne venni a kocsira.

Figyelj. Van nekem minden. Minnél több dolgot veszel annál olcsóbb. Az egész autó hibátlan.

Van TID is. Ha nem jó az óraegység akkor max vissza veszem, vagy eladod

Link to comment
Megosztás:

Van egy hibátlan szervóm mindennel együtt ha érdekel <_<

Ez klassz, de nekem ebben az esetben kéne generátor meg főtengelyszíjtárcsa is. Nem tudom mit szólna hozzá valaki ha anélkül venné meg a motort. Meg utána akarok járni, hogy pl. a szíjfeszítőgörgő milyen módon van a blokkra fogatva mert csak abban az esetben vágok bele ha normálisan beépíthető, kókány nálam nem játszik. Ha minden passzol akkor visszatérhetünk rá.

Link to comment
Megosztás:

Ez klassz, de nekem ebben az esetben kéne generátor meg főtengelyszíjtárcsa is. Nem tudom mit szólna hozzá valaki ha anélkül venné meg a motort. Meg utána akarok járni, hogy pl. a szíjfeszítőgörgő milyen módon van a blokkra fogatva mert csak abban az esetben vágok bele ha normálisan beépíthető, kókány nálam nem játszik. Ha minden passzol akkor visszatérhetünk rá.

Generátort oda tudom adni, de főtengelyszijtárcsát kapsz olcsón is bontóba, avagy újonnan <_<

Link to comment
Megosztás:

ha megveszed tőle a komplett cuccot, nézek neked vmi ócó szíjtárcsát újban

Nekem a szíjtárcsát ingyen adták <_<:D sőt vettek 1 új generátort volt ahhoz is volt szóval nekem itt volt 1 anno de már eladtam bontóba kell nézni nem újat ennyi. Az nem ment, hogy ami a gyárilag a kocsiba volt arra rátették kellett venni 1 új generátort... sajna.

Link to comment
Megosztás:

Írnak itt mindent az emberek, meg ijeszgetnek, de én nem foglalkozok vele, mert tudom hogy az autó nincs körözés alatt és ezt eredetiség izaolással tudom is igazolni.

Én a behajtócégnem nem adtam meg az adataimat, hülye lennék. Igen az eredeti tulaj nevén van, és őt fogják keresni a kocsival. Ha eladta akkor behúzzák máshogy a 260e ft-ot

Nem lett gyufa áldozata, mert nem is adtam neki adásvételi szerződést, vagyis nem tudja bizonyitani hogy ő nekem eladta.

Holnap anyum is úgy megy be a rendőrkapitányhoz, valamennyire ismeri, hogy nem visz semmilyen papírt, csak tanácsot kér tőle.

Hát Apám ... Kíváncsian és érdeklődve figyelem, hogy mi lesz ebből!

A behajtó cégnek csak egy e-mailje van tőled. Nem tudom, hogy ki tudják-e nyomozni az e-mail cím tulajdonosainak adatait de kétlem, hogy ennyire "ügyesek" volnának. A számomra aggasztó dolog, hogy az autót igen is hozzá tudják kötni a nevedhez az elkészült eredetiség vizsgálattal. Ott ugyanis Te kérted a vizsgálatot, nem? Mondjuk így még mindig csak a rendőrség találhatna rád. Ha körözés még nincs az autón akkor egyenlőre nem kell tartani tőle, hogy kopogtatnak az ajtón de szerintem előbb-utóbb ez is megtörténik. Ez az autóbontás meg nem rosz ötlet de még várj vele! Ha mégis jön a rendőrség (és szerintem fog is jönni) és már csak pár ajtót meg szélvédőt talál akkor bizony elővesznek Téged is! Emlékszem, hogy tavaly mekkora cirkuszt csináltak a "feketén bontók"-ból. Környezetszennyezés meg miegymás!

Szerintem várj még a bontással!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.