Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

toronymerevitöt megveszem ha eladod :rolleyes:

alul is van merevitöd mert megvenném vagy lemásolnám...

Nem eladó :blink: Alul nem tudom, nem néztem még. ha van én tőlem lemásolhatod XD

Gyári levegőszürőház nincs meg mert igy vettem a kocsit ezért keresek énis most és sportbetéttet akarok beletenni.

Ez a RAM INDUCTION meg valóban nem olcsó móka e-bayen találtam ITT csak 400EUR szal marad

Motor X14XE, Serie 66 kW + ca. 5 - 7 kW

Link to comment
Megosztás:

Valaki mondja már meg hogy a corsának a levegőszürő háza az méterbeli különbséggel bír beömlés szempontjából vagy minden midegy neki illetve ha soprtbetét teszek bele az mipénz?? ja meg azt is kell kencézni mint a direktszürőt de gondolom igen

Hali!!!

Sportbetét 10-15 körül van és azt is kell tisztítani és kenni is. Szerintem a háznak mindegy a mérete (de ez nem biztos)

Nézz meg valami autóalkatrész kereskedő cég ( unix , bárdi) webshopjában a tiedhez illőt és nézd meg hogy az mihez jó még. Akkor kiderül hogy egyformák e a méretek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

nem tud vki b corsa toronymerevítőről pontos adatokat. Megcsináltatnék 1et de kellenének pontos méretek. Esetleg ha vkinek van az kisegíthetne.

Köszönöm

lehet én vagyok hülye hozzá de mi kell ahoz pontos adat? összegesztesz 12es köracélt a végre teszel iylen kifli alakú témát a luknál kifúrod émegvan....igaázból nem tudom mi értelme van de nekem elfér benne. ám ha megnézedd feljebb a postom ott az enyém

Link to comment
Megosztás:

lehet én vagyok hülye hozzá de mi kell ahoz pontos adat? összegesztesz 12es köracélt a végre teszel iylen kifli alakú témát a luknál kifúrod émegvan....igaázból nem tudom mi értelme van de nekem elfér benne. ám ha megnézedd feljebb a postom ott az enyém

azért szerintem nem olyan egyszerű ez a dolog. pontos méret azért kell mert majdnem minden típusú motorhoz más-más merevítő kell. Pl nézd meg milyen merevítő van a tiédben és mondjuk a google segítségével keress rá egy 1.2es motorba való merevítőre.

Nekem pl 1.2es mociba kellene. Értelme? Hát... Magának a merevítőnek sok van: esztétikailag jól néz ki :rolleyes: , nem csavarodik a kasztni, biztonsági szempontból is hasznos.....stb

Nekem 1.2es mociba való merevítő adatai kellenének.

Link to comment
Megosztás:

azért szerintem nem olyan egyszerű ez a dolog. pontos méret azért kell mert majdnem minden típusú motorhoz más-más merevítő kell. Pl nézd meg milyen merevítő van a tiédben és mondjuk a google segítségével keress rá egy 1.2es motorba való merevítőre.

Nekem pl 1.2es mociba kellene. Értelme? Hát... Magának a merevítőnek sok van: esztétikailag jól néz ki :rolleyes: , nem csavarodik a kasztni, biztonsági szempontból is hasznos.....stb

Nekem 1.2es mociba való merevítő adatai kellenének.

Hali!!!

Szerintem az hogy milyen motorhoz kell csak azért lényeg hogy hogyan fér el a merevítő. Pl egy ecotec motorhoz biztos más kell mint egy c12nz-hez-

Egyenes vagy hol van meggörbítve stb.

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Szerintem az hogy milyen motorhoz kell csak azért lényeg hogy hogyan fér el a merevítő. Pl egy ecotec motorhoz biztos más kell mint egy c12nz-hez-

Egyenes vagy hol van meggörbítve stb.

Hát jó aláírom, de mondjuk egy 1.2es corsába ami max. 60 ló azért szerintem nem szükséges mivel ezt a kasznit adták ki kétszer ekkora teljesítménnyel is.

Na ott már érthetőbb szerintem. A kaszni csavarodás meg mingint akkor lehet jelentős ha egy c20nz-t tenne bele az ember ott igen aláírom hogy kellene.

Valami ami összefogja a vasat egyébként meg ha nézegeted az árát 10 rugóba fáj a történet. Tartom azt hogy két köracét összegesztesz fogsz egy acetilén oxigén párost és bemelegíted a helyére ez igy simán kijön 1500 FT-ból.

10 rugóból meg jóféle olajjal megvan a csere szürőstöl midnenestől.

Link to comment
Megosztás:

lehet én vagyok hülye hozzá de mi kell ahoz pontos adat? összegesztesz 12es köracélt a végre teszel iylen kifli alakú témát a luknál kifúrod émegvan....igaázból nem tudom mi értelme van de nekem elfér benne. ám ha megnézedd feljebb a postom ott az enyém

az also nagyon is fontos mert ha erös a motor szétnyitja a nyulványt futomüvest kérdezz meg :rolleyes:

kicsit gyenge a corsa föleg a b.

b oszlop is reped szinte mind1iken

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Rég írtam, akkor a kitámasztó hidrotőkék okoztak gondot. Nos sose hittem az adalékokban, löttyöknek, de most ez a hidrotőke-tisztító bejött.

Most csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kiszedni a belső világítás izzóját. Ez az alap verzió se kapcsoló se semmi.

Üdv. drszpp

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Rég írtam, akkor a kitámasztó hidrotőkék okoztak gondot. Nos sose hittem az adalékokban, löttyöknek, de most ez a hidrotőke-tisztító bejött.

Most csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom kiszedni a belső világítás izzóját. Ez az alap verzió se kapcsoló se semmi.

Üdv. drszpp

Eccerüen csak kihúzod a tetőkárpitból vagy feszegeted.

A kapcsolója meg a világításkapcsoló,ugyan úgy mükszik mint az ablakfűtés meghúzod kifele.

Link to comment
Megosztás:

Olyan hogy C20NZ olyan nincsen, minden kétezres benzinmotor hengerenkénti befecsis volt a '90-es években...

tisztában vagyok vele hogy downgrade a dolog, de külföldi tuningtémában ezt szokták belekóperálni legalábbis olcsóköltségvetésü verdákba....legalábbis amiket én néztem a youtubon :DDD ÉS MEGNÉZTEM ÉS ELÍRTAM C20NE

ui: Nincs valakinek a fiókba GSI hátsó szárnyba épített féklámpához a takaró müanyag mert középen megtörött a lelkem.

Ez>>> AKCIÓS?

Link to comment
Megosztás:

Üdv, Mindenkinek!

Új vagyok köztetek, november végén lettem tulajdonosa egy '95-ös Corsa Swing-nek (C12NZ). Sajna, még nem értem a "kötelező" szerviz végére, mert a szerelőm már csak jövőre tud vállalni. Az olaj, gyertya, légszűrő cserét megcsináltam én, de a vezérléshez nem merek hozzá nyúlni. (speciális szerszámok és megfelelő felkészültség hiányában) :lol: Pedig "sürgős" lenne a dolog, mert állandóan nyitva van a termosztátom, így nem annyira melegszik fel a motor. Sajnálattal hallottam, hogy ennél a típusnál csak a vezérlés megbontásával van lehetőségem a termosztátot kicserélni. :rolleyes:

Eddig tetszik a kisautó, eltekintve a kis teljesítménytől. Mindig azzal nyugtatom magam, hogy nem a LE-k határozták meg a vételt. ;)

A topicot elkezdtem az elejétől végig olvasni, és bár még a felénél sem tartok máris sok hasznos információt találtam. Ha mégis lesz kérdésem, majd felteszem... :D

A mielőbbi viszont olvasásig :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.