Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

bárcsak 90 lenne benne...

de sajnos csodák nincsenek.

örülök ha csak 190 van benne.....

sajnos a kintről hozott csodakocsik nem mindig alegjobbak voltak mikor bejöttek, csak felujitották őket....

ha látnátok azokat a C Vectrákat amiket lassan árulni fognak, 40.000 km-rel, és 2 évesek, és 200.000 km es revizion voltak utoljára....

de ha müszakilag jó, nincs leélvezve nbagyon, akkor még lehet jó...

kint nagyon karban vannak tartva az autók. van rá pénzük...

Link to comment
Megosztás:

Így könnyű! :wink:

megjegyezném, hogy a 3 éves lányom úgy robog be a GSI hátsó ülésére, hogy öröm nézni!Szal nem meghatározó dolog, hogy ? ajtaja van egy kocsinak! :lol: A gond gyerek esetén mindig a csomitartóval van, mert oda utazás esetén elég sok dolognak be kell férnie, mint pl. babakocsi, ruhák, más egyébb nyalánkságok, de sztem annak a coupenak azért van puttonya! :wink:

A Corsában már ugyanez a produkció!Háát.......... :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

megjegyezném, hogy a 3 éves lányom úgy robog be a GSI hátsó ülésére, hogy öröm nézni!Szal nem meghatározó dolog, hogy ? ajtaja van egy kocsinak! :lol: A gond gyerek esetén mindig a csomitartóval van, mert oda utazás esetén elég sok dolognak be kell férnie, mint pl. babakocsi, ruhák, más egyébb nyalánkságok, de sztem annak a coupenak azért van puttonya! :wink:

A Corsában már ugyanez a produkció!Háát.......... :mrgreen:

A coupe-knak tényleg nem kicsi a csomagtartójuk, meglepődtem, amikor megláttam egy Calibra csomagtartóját! :shock:

Link to comment
Megosztás:

én nem vagyok oda a Gastracoupeert, de ez a szin nagyon jól áll neki! ebben szinte már tetszik is! :lol: bár némi photoshopot mintha látnék benne, vagy csak nagyon el van találva a szög...

de az az 1.8as motor... hát, szerintem gyengus. 126 ló egy ilyen autóhoz :?

sokan így vélekedtek róla mig ki nem probálták az enyémet.nekem majdnem 2.5évig meg volt nagyon szerettem egy gondom volt vele hogy gyenge a motorja,ha nem lopták volna el szerintem lecseréltem volna egy turbósra.Sok ember jött oda hozzám hogy megnézze mert még nem igazán láttak ilyet és nem csak a fiatalabb korosztály.Jó érzés volt :lol:
Link to comment
Megosztás:

hát erre nem tudom mit irhatnék, ugy hogy megértsd, és ne bátsalak meg....

én ezt választottam.... :lol:

te is választhattad volna ezt :wink:

de ha te a gyerkőcnek jobban örülsz, minthogy egy ilyennel kocsizz, akkor te egy teljes életet élsz, és én vagyok egy kretén, aki még nem vágyódik a gyerkőcre....szóval mindenki olyan életet él amilyet választ magának... bár sokszor nem igy van, de ez most nembaj :lol:

szóval, remélem érted :lol:

Óh, yeah, macssó man:))) Majd meglátjuk ki mit választott:)))

Egyébként nagyon jól választotatok gyerek cuccokat (játékot), mert mindenek amit töletek kaptunk nagyon hasznos!!!!

Link to comment
Megosztás:

elel..... :lol:

VISZONT TALÁLTAM EGY MÁSIKAT,

ugy hirdetik, hogy sérülésmentes, és 110.000 km van benne.

felhivtam egy jóbarátomat egy másik szervizbe, és kiderült, hogy másfél éve volt revizion 184.000 km rel, és volt 3 lakatos számlája....

ugyhogy kész öröm autót venni....

Link to comment
Megosztás:

Óh, yeah, macssó man:))) Majd meglátjuk ki mit választott:)))

Egyébként nagyon jól választotatok gyerek cuccokat (játékot), mert mindenek amit töletek kaptunk nagyon hasznos!!!!

ez nem hiszem hogy macsó duma...

mindenkinek más fontos.

bnekem a gyerek nem...

nézd meg a főnöködet, neki 36 éves korára nött be a feje lágya :lol: :lol:

nekem még addig van 8 évem :lol:

Link to comment
Megosztás:

elel..... :lol:

VISZONT TALÁLTAM EGY MÁSIKAT,

ugy hirdetik, hogy sérülésmentes, és 110.000 km van benne.

felhivtam egy jóbarátomat egy másik szervizbe, és kiderült, hogy másfél éve volt revizion 184.000 km rel, és volt 3 lakatos számlája....

ugyhogy kész öröm autót venni....

Ilyenkor azért jólesne egy névtelen üzenetet küldeni az eladónak, hogy mindent tudunk-pontos adatokkal- és kapja be! :evil:

Link to comment
Megosztás:

igen, az elsőt elmentünk megnézni a hétvégén, szép darab :lol:

de én félek a 2.2 es motortól.

mert sajnos a fizetésem nem olyan nagyon magas, hogy a havi 30.000 törlesztő mellett 12 L es fogyasztást is tudjam tankolni.

sajnos én szeretek sokat kocsikázni, ami látszik azon is, hogy az Astrával 2 év 3 hónap alatt mentünk 54.000 km-t.

ezt igy törlesztő mellett, 12 literes fogyasztással nem bírnám anyagilag finanszirozni....

ezért keresünk 1.8 ast.

csak sajnos az Astráért nem rohannak a potenciális vevők :lol:

Link to comment
Megosztás:

de én félek a 2.2 es motortól.

mert sajnos a fizetésem nem olyan nagyon magas, hogy a havi 30.000 törlesztő mellett 12 L es fogyasztást is tudjam tankolni.

ezért keresünk 1.8 ast.

csak sajnos az Astráért nem rohannak a potenciális vevők :lol:

Menyivel fogyaszt kevesebbbbbet a 1.8-as?

Link to comment
Megosztás:

de én félek a 2.2 es motortól.

mert sajnos a fizetésem nem olyan nagyon magas, hogy a havi 30.000 törlesztő mellett 12 L es fogyasztást is tudjam tankolni.

nem kell minden tuningvektrával kiállni és akkor nem zabál annyit :twisted: :twisted:

mondjuk én sem értem.....ugyanakkora kasztnival egy nem sokkal nagyon de jóval erősebb motor miért kajálna annyival többet amit nem birsz megfinanszirozni?

ha meg szerettek autózni az tipikusan nem pirostól pirosig padlógázzal....ti kirándulgatni meg ilyesmikre használjátok, nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.