Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Adok én neked nevet, csak akkor hozzám kell gyere! :D

de várjá backi...az is illeték köteles.

Rábactál: házasságkor nem illetékköteles :D

Most eszembe jutott az a felejthetetlen sztori, amikor már nem tudom ,milyen apropóból, de a Mekett barátnője vadul röhögött a neveden, hogy

K: -wehehehe milyen név már ez a Putyora??? Szegény, milyen szar lehet neki wehehe B)

H: - Te dumálsz baszki... :lol: téged meg Kukujáknak hívnak :D

:D

Link to comment
Megosztás:

oké elegem van, pályázatot írok ki :D

Adjatok nekem nevet!!!!

Ha rövid és fülbemászó kell én javaslom a MA HAJNALt. ELőnye,hogy könnyen megjegyezhető, a nyelvben értelme is van a néven kívül. Hátránya,hogy eléggé hasonlít a mostani nevedhez.

Második javaslatom KÁRPÁTIA vagy a TCS HAJNAL. Zenei stílusodból és ilyenekből kifolyólag. B)

Lehetsz még: HIRTELEN HAJNAL, vagy lányodhoz való kötődésed erősítéseként : PETRÁS HAJNAL.

Sztrájkolásodnak egyik legjobb variációja lehet: pl: EXMADARAS vagy MADÁRTALAN HAJNAL! :D

Ha pedig a régi nevedhez hasonlót szeretnél ,akkor Nekem nagyon tetszik amit írtál az ISteni Hajnal. DE összeépítve egy másik választható névvel inkább ezt javaslom: ISTENEM!!! BAKKER! HAJNAL :D

Ha nagyon egyedit akarsz akkor a legjobb választás : ESTI HAJNAL. :lol: Tuti ütős lenne bemutatkozáskor.

Link to comment
Megosztás:

Tanulság: soha, de soha ebben a büdös krva életben ne hagy mantádat magára két hétnél tovább használaton kivül!!!! SOHA!!! Mert megbosszul vazze... B)

2 hét? Nekünk minden nap mennek a kocsik és akkor is bosszulkodás van. :lol: Mona 2 hét alatt két új gumit eresztett le, persze mind a 2 -t reggel, mikor drágám ment volna melózni. Missy pedig tegnapelőtt adta meg magát a légtömegmérőn keresztül. Csak fogta magát és nem hajlandó elindulni. Még jó,hogy mindjárt hétvége. AMúgy mi ilyenkor nem a saját életünkön gondolkodunk el, hanem a manták eljövendő sorsát elemezgetjük!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Rábactál: házasságkor nem illetékköteles :D

Most eszembe jutott az a felejthetetlen sztori, amikor már nem tudom ,milyen apropóból, de a Mekett barátnője vadul röhögött a neveden, hogy

K: -wehehehe milyen név már ez a Putyora??? Szegény, milyen szar lehet neki wehehe :D

H: - Te dumálsz baszki... :lol: téged meg Kukujáknak hívnak :D

:D

B) Azonnal az üvegtigris vége jutott eszembe. Az a bemutatkozós rész!!!

Bemutatkozás

Link to comment
Megosztás:

Ha rövid és fülbemászó kell én javaslom a MA HAJNALt. ELőnye,hogy könnyen megjegyezhető, a nyelvben értelme is van a néven kívül. Hátránya,hogy eléggé hasonlít a mostani nevedhez.

Második javaslatom KÁRPÁTIA vagy a TCS HAJNAL. Zenei stílusodból és ilyenekből kifolyólag. :D

Lehetsz még: HIRTELEN HAJNAL, vagy lányodhoz való kötődésed erősítéseként : PETRÁS HAJNAL.

Sztrájkolásodnak egyik legjobb variációja lehet: pl: EXMADARAS vagy MADÁRTALAN HAJNAL! :D

Ha pedig a régi nevedhez hasonlót szeretnél ,akkor Nekem nagyon tetszik amit írtál az ISteni Hajnal. DE összeépítve egy másik választható névvel inkább ezt javaslom: ISTENEM!!! BAKKER! HAJNAL :D

Ha nagyon egyedit akarsz akkor a legjobb választás : ESTI HAJNAL. :lol: Tuti ütős lenne bemutatkozáskor.

Melinda, eddig te vagy a nyerő :D látni, hogy mostanában két nevet is ki kellett osztanotok :P ár az első egyértelmű volt, a második meg még hátra van - de biztos foglalkoztat sokat ;)

Ez az Esti Hajnal egészen elgondolkoztat :D lehet, hogy te leszel a keresztanyám? :D

2 hét? Nekünk minden nap mennek a kocsik és akkor is bosszulkodás van. :D Mona 2 hét alatt két új gumit eresztett le, persze mind a 2 -t reggel, mikor drágám ment volna melózni. Missy pedig tegnapelőtt adta meg magát a légtömegmérőn keresztül. Csak fogta magát és nem hajlandó elindulni. Még jó,hogy mindjárt hétvége. AMúgy mi ilyenkor nem a saját életünkön gondolkodunk el, hanem a manták eljövendő sorsát elemezgetjük!!! :)

Bontás vagy sem :D

Amúgy ezt a számot csak

bírom elviselni, az eredetitől kivert a víz örökké B)
Link to comment
Megosztás:

Van nekem elég gondom így is, nem kell még fokozni! ;)

Hm, szal se Makett, se Manta... háát Te tudod :D :D

Adok én neked nevet, csak akkor hozzám kell gyere! B) :D :D

de várjá backi...az is illeték köteles... :D :D :) :D

Ha most összerakod.. érteni fogod? :P :lol: Vagy kell segítség? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Rábactál: házasságkor nem illetékköteles :D

Most eszembe jutott az a felejthetetlen sztori, amikor már nem tudom ,milyen apropóból, de a Mekett barátnője vadul röhögött a neveden, hogy

K: -wehehehe milyen név már ez a Putyora??? Szegény, milyen szar lehet neki wehehe B)

H: - Te dumálsz baszki... :lol: téged meg Kukujáknak hívnak :)

:D

:D Megint hamar járt pofám el! :D

Üzenem a Kittinek,hogy őt is a nevemre veszem,ha ez a perverziója! :D

Link to comment
Megosztás:

Melinda, eddig te vagy a nyerő :D látni, hogy mostanában két nevet is ki kellett osztanotok :D ár az első egyértelmű volt, a második meg még hátra van - de biztos foglalkoztat sokat :D

Ez az Esti Hajnal egészen elgondolkoztat :lol: lehet, hogy te leszel a keresztanyám? :D

KEresztanya még úgyse vagyok. DE a második gyerkőc nevére azért lehet mondani jó ötleteket. Ugye az első az apja nevét kapta (és ezt persze nem azért mondom ,mert szerencsére a gyerek apja is Sanyi, nemcsak a férjem! B) , hanem tényleg SAnyi az apja) A második gyerkőcöt én nevezhetem el. Viszont a keresztnevek nem annyira tudnak olyan extrák lenni egy TÓTH vezetéknévvel. MErt ugye ez eléggé mindennapi vezetéknév. Én MÁRK-nak terveztem. Szerintem elég jó kis név.

Link to comment
Megosztás:

KEresztanya még úgyse vagyok. DE a második gyerkőc nevére azért lehet mondani jó ötleteket. Ugye az első az apja nevét kapta (és ezt persze nem azért mondom ,mert szerencsére a gyerek apja is Sanyi, nemcsak a férjem! :D , hanem tényleg SAnyi az apja) A második gyerkőcöt én nevezhetem el. Viszont a keresztnevek nem annyira tudnak olyan extrák lenni egy TÓTH vezetéknévvel. MErt ugye ez eléggé mindennapi vezetéknév. Én MÁRK-nak terveztem. Szerintem elég jó kis név.

Figy. A másodikat is az apjáról nevezd el. Vagy annak is a Sanyi az apja? :lol:

(bocs B))

(Egyre jobb névötletek érkeznek :D)

Link to comment
Megosztás:

Ornitológus Hajnal :lol:

oszt mindenki bekaphatja :D B)

Nem rossz, csak szokjál hozzá hogy akkor minimum háromszor kell majd bemutatkoznod, mert az első kettőt senki se fogja érteni.

Vagy vegyél egy papagájt, ültesd a válladra, aztán tanítsd be neki az új nevedet, az majd mondogatja ha kell, ha nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Mindenki névadós lázban van. Én is, mert utánaolvastam a Márk névnek, és a lakosság 0.25%-ának az a neve, tavaly meg elég sok gyerkőc kapta ezt az elnevezést. Akkor én NEM!!! :D De Sanyi eléggé ellene van a magyaros neveknek. Pedig találtam nagyon jókat: Táltos és Zétény. De az Adrián a Flávió és a Patrik is tetszik, de azt is megvétózta. Most milyen nevet adjak neki? :lol: Így tényleg Sándor lesz a második is.

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki hajlandó lett volna fiút csinálni nekem, az tuti Hunor lett volna :D nekem az nagyon tetszik :D De a Táltos is nagyon jó, nem is tudtam, hogy ilyen is lehet :D Hunor Táltos... az megel :)

Táltos Hajnal--- hmm... :D

Ha Márk nem lesz, akkor lehet még Máté, Lukács és János is az evangéliumok után :D

A Flávió az béndzsó... Lakatos Flávió... úgy elmegy...

Tóth Banderasz

Tóth Herkules

Tóth Rómeo

Tóth Szandokán

:P

A Dominik meg a Patrik név is elég gyakori manapság. Meg a Botond... na, ezt nem is értem... B)

Ákos akarta a fiát Dominiknak hívni, de kurvájul lánya lesz (;)), mondták, legyen Dominika... de úgy elkeseredett, hogy lánya lesz, hogy azt mondta, akkor már inkább Domina :D Jó, már nem bánja, csak azt hitte,hogy akkora kan, hogy belőle csak fiú jöhet ki :D

Sanyib-nek, hogy örüljön :D

spanyol nevek

indiai

román :D

itt meg van még egy csomó

Na de nekem egy nevet sem adtok? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki hajlandó lett volna fiút csinálni nekem, az tuti Hunor lett volna :D nekem az nagyon tetszik :D De a Táltos is nagyon jó, nem is tudtam, hogy ilyen is lehet B) Hunor Táltos... az megel :D

Még nem késő.. tuti van jelentkező :lol: :D

Az exem sráca Zétény... Beceneve Zéti manó - most míg 4 éves :D... Aztán nagyobb korába.. háát nem tom a Zéti eléggé a Gréti-re hajaz, szal... én kihagyom... Richárd, Rudolf, - Mondjuk az én nevemmel még jó is :P... Meg a Réka, Rebeka :)

Link to comment
Megosztás:

KEresztanya még úgyse vagyok. DE a második gyerkőc nevére azért lehet mondani jó ötleteket. Ugye az első az apja nevét kapta (és ezt persze nem azért mondom ,mert szerencsére a gyerek apja is Sanyi, nemcsak a férjem! :lol: , hanem tényleg SAnyi az apja) A második gyerkőcöt én nevezhetem el. Viszont a keresztnevek nem annyira tudnak olyan extrák lenni egy TÓTH vezetéknévvel. MErt ugye ez eléggé mindennapi vezetéknév. Én MÁRK-nak terveztem. Szerintem elég jó kis név.

Levente? Amúgy a Márk név volt a második a listámon. :D Lyányom Meg Emma lett- bár annyira szerettem volna már elhasználni ezt a nevet, hogy már úgy voltam mindegy milyen nemű lesz, de neki már Emma lesz a neve... Nagy szerencsém volt...B)

Link to comment
Megosztás:

Levente? Amúgy a Márk név volt a második a listámon. :lol: Lyányom Meg Emma lett- bár annyira szerettem volna már elhasználni ezt a nevet, hogy már úgy voltam mindegy milyen nemű lesz, de neki már Emma lesz a neve... Nagy szerencsém volt...:D

a Dél-afrikai opelclub gautengi vezetőjének a neve: Nick- Cole Niven... sztem lányt vártak Nicole-lal.. de nem jött be B) Persze nem cikizzük...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.