Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ha valaki hajlandó lett volna fiút csinálni nekem, az tuti Hunor lett volna :D nekem az nagyon tetszik :D De a Táltos is nagyon jó, nem is tudtam, hogy ilyen is lehet :D Hunor Táltos... az megel :)

Táltos Hajnal--- hmm... :D

Ha Márk nem lesz, akkor lehet még Máté, Lukács és János is az evangéliumok után :P

A Flávió az béndzsó... Lakatos Flávió... úgy elmegy...

Tóth Banderasz

Tóth Herkules

Tóth Rómeo

Tóth Szandokán

;)

A Dominik meg a Patrik név is elég gyakori manapság. Meg a Botond... na, ezt nem is értem... B)

Ákos akarta a fiát Dominiknak hívni, de kurvájul lánya lesz (:D), mondták, legyen Dominika... de úgy elkeseredett, hogy lánya lesz, hogy azt mondta, akkor már inkább Domina :D Jó, már nem bánja, csak azt hitte,hogy akkora kan, hogy belőle csak fiú jöhet ki :D

Sanyib-nek, hogy örüljön :D

spanyol nevek

indiai

román :D

itt meg van még egy csomó

Na de nekem egy nevet sem adtok? :lol:

A János fel sem merül bennetek...pedig bibliai név! :D

Csekkold Hajnal! :D

Link to comment
Megosztás:

Még nem késő.. tuti van jelentkező :lol: :D

Az exem sráca Zétény... Beceneve Zéti manó - most míg 4 éves :D... Aztán nagyobb korába.. háát nem tom a Zéti eléggé a Gréti-re hajaz, szal... én kihagyom... Richárd, Rudolf, - Mondjuk az én nevemmel még jó is :D... Meg a Réka, Rebeka :D

És a Tábla? B)

Gyk: Rajz Tábla

Link to comment
Megosztás:

A Leventén nem gondolkodtam, a János pedig a mindennapisága miatt kilőve. Ha a vezetékneve Rézhuzalblankoló lenne akkor oké. De TÓTH , ami eléggé gyakori, ehhez egy eléggé ritka keresztnév kell, nehogy az osztályában a suliban 3-4 TÓth János legyen. :D

A Zétény nekem is a listámon van. a Márk helyett pedig a Márkó.

Ha lány lenne akkor nincs baj, mert mindenképp Jázmin lenne a neve. Már gyerekkoromban eldöntöttem. Dehát Sanyi csak fiút tud csinálni, (nem gyakorolt eleget? :lol: )

Hajninak meg lehetne földrajzi neveket is válogatni. Pl: Dunai Hajnal, vagy Pesti , Kerületi, ....

Esetleg ha a vörös hajnal nem jó, akkor a Szőke Hajnal is megfelelő. VAgy Benzingőzös HAjnal.

Teli vagyok ötletekkel. B)

Link to comment
Megosztás:

...

A Zétény nekem is a listámon van. a Márk helyett pedig a Márkó.

Ha lány lenne akkor nincs baj, mert mindenképp Jázmin lenne a neve. Már gyerekkoromban eldöntöttem. Dehát Sanyi csak fiút tud csinálni, (nem gyakorolt eleget? :D )

...

A Márk jó, de a Márkót szerintem már leginkább egy másik népcsoport használja, én biztos nem adnám ezt a nevet.

Lehet, hogy Sanyi olyan fiút tud csinálni, akik lányt tudnak majd csinálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Márk jó, de a Márkót szerintem már leginkább egy másik népcsoport használja, én biztos nem adnám ezt a nevet.

Lehet, hogy Sanyi olyan fiút tud csinálni, akik lányt tudnak majd csinálni :lol:

A Márkóval igazad van. :D Belegondoltam. Az se kell. BAjban vagyok. Utánanéztem a Magyar utóneveknek. Van egy pár ami tetszik. Sajnos Sanyi nem ennyire felszabadult gondolkodású, de legalább tényleg nem csinálok ökörséget a névadáskor. B)

Itt a listám.:

Táltos, Vitéz, Zétény, Zombor, Demjén, Lóránd, Nándor és Nimród. Eléggé fura nevek. De csak ezek nem voltak túl viccesek vagy egyéb kifogásokat előhozók.

A tegnapi utónévgyüjtemény csillagai a következők voltak:

Tóth- Hamilton, Hubertus, Jutalom, Január. :D

Ja és örömmel jelentem a TURUL is elfogadott keresztnév. Így Hajninak nem kell tovább gondolkodnia. Lehet

Turul Hajnal, vagy Turul Madaras HAjnal, vagy Turul exMadaras HAjnal. :D

Link to comment
Megosztás:

Emma, emmeg hónap :D (bocs :lol: )

J0hnny! Én igenis mondtam a János! :D

Gabonak Rajz a vezetékneve? :D

A Csekkold Hajnal tényleg szar név :D

A Jázmin viszont szép, de ehhez Melinda drága kéne szülni még egy lányt is majd :D A Zombor meg a Zombori Zombor verzióban ütne :D

Egyébként Turul Madaras Hajnal néven nyomultam - és csak az fáj a névcserében, hogy ezen a néven ismernek újságírói körkben, tehát nem túl szerencsés változtatni, de akkor sem fogom ezen a néven nyomni a fánkit, mert annyira mélyen megbántott, hogy még a nevét sem akarom viselni tovább :) az első férjem nem ütött ekkorát, pedig ott gyerek is volt. (még meg van. Már a gyerek :D hála sitennek :D uncsi lenne nélküle az élet :D)

Ez egy Hobo szám egyébként :D és jéé, ott a Hobo is :D

Felszedem magamnak ezt a Lukácsot B) kicsit olyan ebben a klippben, mint egy szobafestő, nem? :D

Nagyon várom már a jövő heti HBB búcsúkoncertet... :P barátokkal elhatároztuk, hogy történelmet írunk: egy korty alkohol nélkül zúzzuk végig a koncertet :D

ebben a cikkemben az utolsó mondaton többször elsírtam magam, mert ennyire frappánsan egyberakni három album címét józanul... hát... ;) az tényleg rock&roll :D

Link to comment
Megosztás:

...

(Nem tudok megbarátkozni a Putyora Hajnal névvel J0hnny :lol: ne haragudj :D)

Akkor marad a Hajnal János kombináció :D

Majdnem úgy hangzik, mint a Szivárvány Szilveszter (Sylvester Rambó (Rainbow)) B)

Vagy még mindig ott van a "vadházasság" lehetősége, akkor nem kell okmánybélyeg sem :D

Link to comment
Megosztás:

...a Márkót szerintem már leginkább egy másik népcsoport használja, én biztos nem adnám ezt a nevet.

Ti miről beszéltek?

Márkó az egy falu neve itt a szomszédban... akármilyen is a csengése, azért az milyen hogy már születésekor egy komplett falu viseli a nevét? Más híres emberek egész életükben küzdenek hogy aztán egy koszos utcát elnevezzenek róluk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez jobban fájt, mint hogy Hajni nem tudja leírni a nevem! :D :D

Hajnalkának meg a nóta a déli kivánságműsorba! :D

JAJJJ ne haragudj te drága ember! :lol: Dehát pl a Gábor, Tamás, Krisztián, Sándor, János eléggé sűrűn használt nevek. Pl az osztályomban általános iskolában Csak ilyen nevű srácok voltak. Sőt egyszerre több is volt mindből . :D Ezért is mondom ezt. Persze ez nem sértés, csak társadalmi tény. B)

Link to comment
Megosztás:

Legyen inkább Petőfi Sándor, könnyebb kimondani és már most egy csomó szobra van. B)

NA azért ne ez legyen a mérvadó. Nem akarom Lenin-nek hívni!!! :D Amúgy a MAgyar utónévjegyzékben elég sok városnév benne van.Minek vacakolnék pár szobron meg utcanéven, ha pl egy megyét is elneveztek volna a gyerekről. Mint pl: Tóth Somogy!! :D

Bár ha nekem lenne Hajnal a nevem, eléggé hangzatos elnevezéseket tudnék kitalálni. Régen is hallottam érdekes neveket. Bár nekik a vezetéknevük adottságaihoz lehetett jó utónevet találni. Pl: Fényes Napsugár, KErti Ibolya meg ilyenek. Érdekes ,hogy ilyen cuki, de mégis hangzatos neveket csak lányoknak találtak ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Márk jó, de a Márkót szerintem már leginkább egy másik népcsoport használja, én biztos nem adnám ezt a nevet.

Lehet, hogy Sanyi olyan fiút tud csinálni, akik lányt tudnak majd csinálni :lol:

Pont a Surda haverjaidnál divat a Márkó... :D

Link to comment
Megosztás:

Ti miről beszéltek?

Márkó az egy falu neve itt a szomszédban... akármilyen is a csengése, azért az milyen hogy már születésekor egy komplett falu viseli a nevét? Más híres emberek egész életükben küzdenek hogy aztán egy koszos utcát elnevezzenek róluk... :D

:lol: :D B)

Most akkor legyen szegény gyerek Majakovszky Osztyopenkó? :D

:D :D :)

NA azért ne ez legyen a mérvadó. Nem akarom Lenin-nek hívni!!! :D Amúgy a MAgyar utónévjegyzékben elég sok városnév benne van.Minek vacakolnék pár szobron meg utcanéven, ha pl egy megyét is elneveztek volna a gyerekről. Mint pl: Tóth Somogy!! :D

:P ;) :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.