Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

nem :( csak kicsit drága második autónak fölegg mert a kutyám miatt kell mert össze szörözi az ülést.most jutottam el odáig hogy megtudom venni.(remélem)

ja

hát úgy könnyű

kutya miatt mégegy autó... :roll:

akinek jól megy... :lol:

de ez itt már off ;-)

Link to comment
Megosztás:

köszönöm, elmentettem a képet :(

Ilyet néztem ki

Alessio mondial vagy Sanremo 15.999,- 7*15 4x100 ET38 elvileg ez jó

mond ez a márka valakinek valamit ? :roll:

Alessiótne vegyél, mert az egy nagy rakás fekália! Nekem volt a Calibrán, de nagyon nem bírta a gödröket. Nagyon gyenge az anyaga.

Ha már maradni akarsz a 15"-nál, akkor keress valami használt gyári Opel felnit. Azok sokkal strapabíróbbak.

Mondjuk a Borbet nem rossz, sőt nagyon jók. Ráadásul 18e környékén kapható.

Link to comment
Megosztás:

Alessiótne vegyél, mert az egy nagy rakás fekália! Nekem volt a Calibrán, de nagyon nem bírta a gödröket. Nagyon gyenge az anyaga.

Ha már maradni akarsz a 15"-nál, akkor keress valami használt gyári Opel felnit. Azok sokkal strapabíróbbak.

Mondjuk a Borbet nem rossz, sőt nagyon jók. Ráadásul 18e környékén kapható.

használtat nem akarok

akkor még várok és gyüjtöm a lééét

Link to comment
Megosztás:

Alessiótne vegyél, mert az egy nagy rakás fekália! Nekem volt a Calibrán, de nagyon nem bírta a gödröket. Nagyon gyenge az anyaga.

alessioból két fajta van! a prestige a tecnomagnesio, borbet stb. kategória már! ;-)

amúgy én is gyárit javasoltam, ha már a gyári méret marad

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

mer kicsi is :-P

az a helyzet, hogy a G-n iszonyat ballonos gumi van gyárilag

ha az alufelni nem gyári, akkor nem fog jól mutatni a 195/60R15

ha pedig nagyobb felnit raksz rá, de váltóméretet, akkor még a 17-es mellett is jóval több gumid marad, mint egy F-en a 16-osnál, ergo bőven használható

Amusing: én azt javaslom, hogy várjál, gyűjtsél és vegyél nagyobbat, mert a 15-öst meg fogod bánni, főleg, ha a látványra is mész (márpedig én úgy tudom, hogy az az elsődleges cél nálad és nem a rugózatlan tömeg csökkentése ;-) )

A 195/60-at mondod "iszonyat ballonosnak"? Sztem ez még nem is vészes. Nekem még a H Astra, a PUG 307 vagy épp a VW csoport tagjainak mostanában használt 195/65 R15 méretei sem tűnnek olyan kiemelkedően iszonyúan ballonosnak. Tán az első szériás Octaviákon láttam extrémen ballonos gumikat, azok tán mintha 14-es felniken feszültek volna, de a 195/65/15 váltóméretei voltak. Na azok már sztem is eléggé ballonosak... :lol:

Egyébként én is 15-ös könnyűfém felniken gondolkozom. Stilauto 4+4 6.5x15 4x100 ET 38 tán...:

Stilauto44.jpg

25.500/db elvileg akcióban. Erről van vkinek minőségi tapasztalata? Én ezt már láttam G Astrán, és szerintem szép 15-ös méretben is. Nem mindenkinek tetszik ám feltétlenül a minél nagyobb felni. Vannak olyan elfajult egyének, akiknek a 15-ös felni is tetszik... Pl én :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szomorú vagyok :lol: Azt hittem picit könnyebb, vagy max ugyanolyan nehéz...

Pedig nagyon nem! Nekem annyira visszafogta az amúgyis eszelős menetteljesítményt, hogy egyből le akartam szedni (komolyan). Aztán jött az első kanyar és fenmaradt... ::twisted: ::twisted:

Link to comment
Megosztás:

Pedig nagyon nem! Nekem annyira visszafogta az amúgyis eszelős menetteljesítményt, hogy egyből le akartam szedni (komolyan). Aztán jött az első kanyar és fenmaradt... ::twisted: ::twisted:

Neked milyen könnyűfém felnid van? Láttam én már aztat?

Tényleg érezhetően visszafogta?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.