Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

A GYIK egyenlőre nem elérhető, valami történt vele a fórummódositás során...

ha megmondod hogy mi kéne belőle akkor megpróbálok kiszedegetni belőle, de nem igérek semmit....

( az igazság az hogy szándékosan lett letiltva az elérhetősége, mert sok kedves idáig itt fórumozó próbálta lenyúlni, és a saját weboldalába integrálni, és ettől népszerüvé tenni a weboldalát, mert egy könnyebb volt, mint csinálni egy saját tartalmat a weboldalhoz, és ezt megelégeltük. Még nincs meg a megoldás, vergődünk rajta. )

őőő erről tudtam, de nálam elérhető a GyIK (csak elég összeszabdalt) ezért azthittem már valami történt, csak ezt a részt nem találtam. Igazából a felszereltségek listája, és tartalma érdekelt volna, de nem lényeg, ezért ne állj neki külön küzdeni a témában :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A GYIK egyenlőre nem elérhető, valami történt vele a fórummódositás során...

ha megmondod hogy mi kéne belőle akkor megpróbálok kiszedegetni belőle, de nem igérek semmit....

( az igazság az hogy szándékosan lett letiltva az elérhetősége, mert sok kedves idáig itt fórumozó próbálta lenyúlni, és a saját weboldalába integrálni, és ettől népszerüvé tenni a weboldalát, mert egy könnyebb volt, mint csinálni egy saját tartalmat a weboldalhoz, és ezt megelégeltük. Még nincs meg a megoldás, vergődünk rajta. )

Érdekes, nálam látszik belőle minden. Belépve és belépés nélkül is. :blink:

Link to comment
Megosztás:

A GYIK egyenlőre nem elérhető, valami történt vele a fórummódositás során...

ha megmondod hogy mi kéne belőle akkor megpróbálok kiszedegetni belőle, de nem igérek semmit....

( az igazság az hogy szándékosan lett letiltva az elérhetősége, mert sok kedves idáig itt fórumozó próbálta lenyúlni, és a saját weboldalába integrálni, és ettől népszerüvé tenni a weboldalát, mert egy könnyebb volt, mint csinálni egy saját tartalmat a weboldalhoz, és ezt megelégeltük. Még nincs meg a megoldás, vergődünk rajta. )

Én a magam részéről, mint szerzője a GYIK 1 kis darabkájának engedélyt adok az általam készített leírás szabad terjesztésére.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Két gondom van:

1. a saját hirdetéseimet nem tudom szerkeszteni, a lejártat visszaállítani, bármit csinálok ez jön:

[#10CFDM2003] A szerkesztésre szánt idő Lejárt (pedig azonnal csinálom, nem lehet timeout)

2. mote klubtag vagyok, de a fórumon még sem :D

ugyan a kártyám még nem jött meg, de 2 hete befizetve a pénz...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Szia Hemi!

Öcsém tegnapelőtt regisztrált a fórumra Dömeee néven, tegnapra, mivel még nem kapta meg a visszaigazoló emailt, kért egy új emailt, de azóta se kapta meg.

Valahol elveszhetnek ezek az emailek, vagy mi lehet a gond?

Be tudnád kapcsolni a felhasználóját? :)

Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Szia Hemi!

Öcsém tegnapelőtt regisztrált a fórumra Dömeee néven, tegnapra, mivel még nem kapta meg a visszaigazoló emailt, kért egy új emailt, de azóta se kapta meg.

Valahol elveszhetnek ezek az emailek, vagy mi lehet a gond?

Be tudnád kapcsolni a felhasználóját? :)

Köszi :)

http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=14547

aktiváltam, bár nem Hemi vagyok. ;)

Próbáljon bejelentkezni! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Lenne egy kérdésem. Elkezdtem olvasni az Opel Astra F fórumból a fogyasztásra vonatkozó hozzászólásokat.

2005-ben indult. Ha elolvasok 30 oldalt legközelebb a 31 oldaltól szeretném folytatni, de egyszerűen nem sikerül, semmilyen módszerrel, kereséssel elérni, hogy ott folytassam. Próbáltam dátum alapján beállítani, hogy tól- ig de valamit biztos nem csinálok jól. Mi a legegyszerűbb módja ennek? Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem. Elkezdtem olvasni az Opel Astra F fórumból a fogyasztásra vonatkozó hozzászólásokat.

2005-ben indult. Ha elolvasok 30 oldalt legközelebb a 31 oldaltól szeretném folytatni, de egyszerűen nem sikerül, semmilyen módszerrel, kereséssel elérni, hogy ott folytassam. Próbáltam dátum alapján beállítani, hogy tól- ig de valamit biztos nem csinálok jól. Mi a legegyszerűbb módja ennek? Köszönöm.

A sor elején levő csillagra, vagy pontra kell kattintani.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.