Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

üdv. anyám corsa B jéhez kerestem volna pár dolgot. de semmit nem találtam. a fórumok üresek. átláétható ez a fórum, de hozzászólni sehol nem tudtam,ahol ebben a témában érdekelnének a válaszok is.

van olyan régi opel fórum, ahol le vannak írva a dolgok rendesen? technikai érdekel.

igazából konkrétan vezérlést cserélnék, aztán valami kopogó alkatrészt a futóműben. de egy javítási könyv is jól jönne. olvastam,hogy egyesül pár fórum. hol lelek ilyen dolgokra? mert már több helyre is regisztráltam, de nem sok infót tudtam összeollózni.

köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szia!

Minden fórumrész felső traktusában van egy + menüsor. Ebben a részben található az u.n "Egyedi" nevű. Itt tudod beállítani a rendezést, illetve azt, hogy ezt hol alkalmazza és, hogy emlékezzen rá.

Remélem tudtam segíteni. Kellemes fórumozást és balesetmentes közlekedést kívánok!

Íme a példa:

rendezes_hozzaszolas.png

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Szia!

Minden fórumrész felső traktusában van egy + menüsor. Ebben a részben található az u.n "Egyedi" nevű. Itt tudod beállítani a rendezést, illetve azt, hogy ezt hol alkalmazza és, hogy emlékezzen rá.

Remélem tudtam segíteni. Kellemes fórumozást és balesetmentes közlekedést kívánok!

Íme a példa:

rendezes_hozzaszolas.png

Bocs hogy ennyire értetlen vagyok de azt szeretném ha megnyitom pl. "Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések " témát akkor ott az utólsó hozzászólast lássam ne a nyitót ami 2006 ban volt. Ez valahogy nem jön össze nekem. Nem kellene minden témánál a ">>" nyillal menni az utólsó hozzászóláshoz.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Bocs hogy ennyire értetlen vagyok de azt szeretném ha megnyitom pl. "Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések " témát akkor ott az utólsó hozzászólast lássam ne a nyitót ami 2006 ban volt. Ez valahogy nem jön össze nekem. Nem kellene minden témánál a ">>" nyillal menni az utólsó hozzászóláshoz.

Minden topik esetében ne a topik nevére kattints, hanem a jobb oldalon a legutolsó hozzászóló neve alatt az időpontra. Egyből a legutolsó hozzászólásnál leszel.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv! Astra Caravan F2 (2000) évjáratú autóm van. Kézi 5 sebességes váltóval. Kérdésem: a gyújtáskapcsoló néha beragad és alig bírom beledugni az indító kulcsot. próbáltam a kulccsal kihúzni, de félek, hogy csak rosszabb lesz! Szilikon spray megoldás? Köszi a választ előre is!

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Astra Caravan F2 (2000) évjáratú autóm van. Kézi 5 sebességes váltóval. Kérdésem: a gyújtáskapcsoló néha beragad és alig bírom beledugni az indító kulcsot. próbáltam a kulccsal kihúzni, de félek, hogy csak rosszabb lesz! Szilikon spray megoldás? Köszi a választ előre is!

Hello!

A kérdésed "TECHNIKA - Astra F" részben kellene feltenned. Kérlek választ fórumot és ott tedd fel ismét a kérdésedet.

Üdvözlettel, admin

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.