Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Tisztelt moderátorok:

Értem én hogy rendnek kell lenni.. de a személyeskedést meg sztem intézzétek el privátban!....

Mégha ezért ki is tiltasz Kedves Hening....

Azt is megértem, hogy a moderálás időrabló és idegesítő munka is lehet... de akkor nem kell csinálni, ha frusztrál... Fura 2004 óta vok itt TD még talán még előbb, de Hemi, Uhuhu valahogy le tudta őt kezelni. Kérj tanácsot tőlük! - Mert nem látom melyik pontját is sértette meg a fórumszabályzatnak...

Nem tiltalak én ki ezért, abban biztos lehetsz.

Amúgy a személyeskedést nem én kezdtem, sőt, nem is folytattam.

A 2 napos tiltást pedig azért kapta, mert gúnyt űzött a nevemből. A szabályzatban pedig benne van, hogy tisztelettel viseltessünk a fórumozó cartársakkal szemben.

Link to comment
Megosztás:

<br />Nem tiltalak én ki ezért, abban biztos lehetsz.<br />Amúgy a személyeskedést nem én kezdtem, sőt, nem is folytattam.<br />A 2 napos tiltást pedig azért kapta, mert gúnyt űzött a nevemből. A szabályzatban pedig benne van, hogy tisztelettel viseltessünk a fórumozó cartársakkal szemben.<br />

Tudod, ha kitiltod akkor es azert amikor ment az anyazas megertem. De hogy ki mit gondol, mikor szted gunyt uz a nevedbol... az erosen Toled fugg. Irott szovegnel eleg nehez meghatarozni, hogy az ironak es az olvasonak milyen hangulata van es mikent is ertekel egy egy mondatot...

es ha nem mod vagy es leir egy ilyet, mi tortenik? Rohansz a modhoz, hogy tiltsa ki? sztem nem, ep ezert erzem kicsit erofitogtatasnak. Nem mellekesen megjegyeznem, hogy Toled tobb figyelmeztetest kaptam az elmult honapokban mint a 6 ev alatt osszesenes, elnezve a hozzaszolasaim szamat nem hinnem hogy annyira offmester lennek, ellenben amit masik cartars is leirt, neha igenis egyszerubb es jol esik a embernek ha eppugyan off a tema, vagy epp hirdetes, de "kezhez jon". Ertem tovabbra is hogy rend kell, de ez nem fegyveres testulet ahol mindig minden szabalyt betuig be kell tartani... Mert ha elhalad arrafele, az sokaknak nem fog tetszeni sztem...

Reszemrol vege....

Link to comment
Megosztás:

Tudod, ha kitiltod akkor es azert amikor ment az anyazas megertem. De hogy ki mit gondol, mikor szted gunyt uz a nevedbol... az erosen Toled fugg. Irott szovegnel eleg nehez meghatarozni, hogy az ironak es az olvasonak milyen hangulata van es mikent is ertekel egy egy mondatot...

es ha nem mod vagy es leir egy ilyet, mi tortenik? Rohansz a modhoz, hogy tiltsa ki? sztem nem, ep ezert erzem kicsit erofitogtatasnak. Nem mellekesen megjegyeznem, hogy Toled tobb figyelmeztetest kaptam az elmult honapokban mint a 6 ev alatt osszesenes, elnezve a hozzaszolasaim szamat nem hinnem hogy annyira offmester lennek, ellenben amit masik cartars is leirt, neha igenis egyszerubb es jol esik a embernek ha eppugyan off a tema, vagy epp hirdetes, de "kezhez jon". Ertem tovabbra is hogy rend kell, de ez nem fegyveres testulet ahol mindig minden szabalyt betuig be kell tartani... Mert ha elhalad arrafele, az sokaknak nem fog tetszeni sztem...

Reszemrol vege....

Meglehet, hogy kicsit eltúloztam a retorziót. De nem hiszem, hogy akárki más nem így reagált volna. Azt persze leszámítva, hogy nekem nyilván több eszköz állt a rendelkezésemre. Viszont nem tűröm el senkitől sem, hogy viccet űzzön a nevemből. Ahogy te is írtad nem tudhattam, hogy mi is forgott épp a fejében, én csak láttam, hogy mit írt, és erre reagáltam. Az pedig, hogy mi tennék akkor ha...nem tudom...ha öreganyámnak töke lett volna, ő lett volna az öregapám.

Az off-al kapcsolatban. Nem szoktam minden csip-csup xarért figyelmeztetni, moderálni. Ez alól persze vannak kivételek, pl adás-vételi dolgok. Ha viszont már elég hosszan folyok az off, akkor szoktam egy megjegyzést odabökni.

Jah, és TD azt is nehezményezte, hogy 12 órán keresztül nem volt moderálva vki, aki teleszemetelt 3 topicot is. Bocsásson meg a világ, de nem csak más dolgozik, hanem én is.

Részemről is vége.

Link to comment
Megosztás:

Na nekem aztán végkép semmi közöm a dologhóz, de azért belepofáznék ha megengeditek. Most nem azért, hogy nyaljak a Karcsinak, de az egy dolog, ha valaki offol, össze-vissza írogat, meg ott hirdet ahol nem kellene, és az meg megint másik dolog, ha valaki nem tud viseledni egy másik emberrel szemben. Nem csak a mostani szituról van szó, egyszer-kétszer-sokszor olvastam már-már "becsületsértének" tűnő hsz-t a szóban forgó kollégától. Ráfér a két nap pihi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tiltalak én ki ezért, abban biztos lehetsz.

Amúgy a személyeskedést nem én kezdtem, sőt, nem is folytattam.

A 2 napos tiltást pedig azért kapta, mert gúnyt űzött a nevemből. A szabályzatban pedig benne van, hogy tisztelettel viseltessünk a fórumozó cartársakkal szemben.

Tisztelt moderator - modulátort akartam írni, de nem merek - cartárs (ide meg kartácsot, de azért szerintem örökös eltiltás járna, hiszent gúnyt űzök a globális moderátorból!)!!! Tényleg! Áruld már el, mi voltál a seregben? Milyen beosztással és rendfokozattal nyugdíjaztak, hogy ennyire flusztrált lettél? Légyszives válaszolj ezekre, csak úgy a kiváncsiság kedvéért!

Nos szabályzat! Igen nagyon fontos dolog. A szabályzatban benne van, hogy nem kell teleszórni ugyanazokkal a kérdésekkel az összes topicot. Ezt megtette egy friss nick, de több, mint 12 órán keresztül nem lett szankcionálva, mert ő nem élvezi kitüntettett figyelmedet, mint Gabo, vagy én. Én direkt írtam le úgy a neved, nem sértésnek szántam, és kíváncsi voltam mikor lépsz rá!?! Ugye erre a nagy sértésre rögtön lépni kellett és ki lettem tiltva, mert mélyen megsértettelek. Azt persze sehol nem közölted a nagyérdeművel, hogy PÜ-ben elnézést kértem tőled és leírtam, hogy kíváncsiságból tettem, mikor lépsz rá. De ez nem számít, csak az, amit te írsz, mert modi vagy és felhatalmaztak erre!

Elegánsan azt is elfelejted közölni, hogy már többször jeleztem PÜ-ben, hogy nem értek egyet a moderálási szokásaiddal, de azt érvek nélkül lesöpörted magadról! Emlékszel az ominózus dízel a tarktorba való és stb beszólásokra? Jeleztem, hogy szólj rá a beíróra? Igen! Válaszod? Te nem tartod sértőnek! Én meg annak tartom, de hiába!!! Aztán jössz a szabályokkal! Te aki folyamatosan csak megsérted azokat! Nem? De igen!

Te megsértődtél hogy úgy írtam a nicked! Tudod nekem hányszor írták, hogy omegatádé? És sértődjek meg? Minek?

AKKOR FIGYELJ!!!

Engem mélyen ismétlem mélyen sért, hogy folyamatosan Omi-nak nevezed az autómat! Nem nagymama ez, hanem OMEGA!!! Nem Omi, Omcsi meg a többi baromság!!!

Aztán a beillesztett képre vonatkozó korlátozások:

- nem engedélyezet kép használata az aláírásba, arra ott az avatar, vagy a képtár.

Kivételek:

- Német oldalról belinkelt fogyasztás megjelenítő ikon

- A fórumadminok által engedélyezett ideglenes találkozós bannerek.

Nekem ez a foto (152x26) 10272093.jpg volt az aláírásom, de nem lehet, mert sérti a szabályzatot és kiszedetted!

EZZEL SZEMBEN NEKED EZ: http://winnerhun.uw.hu/img.gif SZEREPEL AZ ALÁÍRÁSODBAN! KÉP! NEKED LEHET? KI ENGEDÉLYEZTE? UGYE A KETTŐS MÉRCE MÁR SOKADSZOR!

Aztán még nincs vége ! Jön a többi!

Szigorúan tiltott

4. Semmi Illegális ? ne írj linkeket ahol illegális szoftverek találhatók.

Ezt kell csak megnézni. Igaz nem illegális szoftver, de szellemi termék.

EZEKRE KELLENE ODAFIGYELNI MODI KOLLÉGA!!!

Link to comment
Megosztás:

Na nekem aztán végkép semmi közöm a dologhóz, de azért belepofáznék ha megengeditek. Most nem azért, hogy nyaljak a Karcsinak, de az egy dolog, ha valaki offol, össze-vissza írogat, meg ott hirdet ahol nem kellene, és az meg megint másik dolog, ha valaki nem tud viseledni egy másik emberrel szemben. Nem csak a mostani szituról van szó, egyszer-kétszer-sokszor olvastam már-már "becsületsértének" tűnő hsz-t a szóban forgó kollégától. Ráfér a két nap pihi. :rolleyes:

Ó igen! A kibic, akinek semmi sem drága! De érdekel, mindektten Győrből írtok! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! És nem benyalás! Hát nem, nekem biztosan nem! Sokszor olvastad? Igen, akkor elő a tényekkel! Gyerünk, ne csak üres fröcsögés legyen, hanem tények!

De kérdezek tőled! Hol voltál a modi barátoddal 2003-ban, amikor megalakult a MOTE! Kiscsillag én ott voltam a kezedetektől fogva, nem 2 éve 2008-tól! Már akkor Opeleztem, sőt Omegáztam, amikor ti még csillogó szemekkel néztetek ezekre a kocsikra. Sajnos így elromlott a világ! Nem mondom, hogy különleges peivilégiumaimnak kellene lenni, de azért mivel a kezdetektől itt vagyok, kijár a tiszetlet, még akkor is, ha ezt nem óhajtják sokan elfogadni. És igen! A véleményemet mindig is megmondtam, soha nem rejtettem véka alá és nem nyaltam be senkinek! Nem is fogok!

Link to comment
Megosztás:

Ó igen! A kibic, akinek semmi sem drága! De érdekel, mindektten Győrből írtok! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! És nem benyalás! Hát nem, nekem biztosan nem! Sokszor olvastad? Igen, akkor elő a tényekkel! Gyerünk, ne csak üres fröcsögés legyen, hanem tények!

De kérdezek tőled! Hol voltál a modi barátoddal 2003-ban, amikor megalakult a MOTE! Kiscsillag én ott voltam a kezedetektől fogva, nem 2 éve 2008-tól! Már akkor Opeleztem, sőt Omegáztam, amikor ti még csillogó szemekkel néztetek ezekre a kocsikra. Sajnos így elromlott a világ! Nem mondom, hogy különleges peivilégiumaimnak kellene lenni, de azért mivel a kezdetektől itt vagyok, kijár a tiszetlet, még akkor is, ha ezt nem óhajtják sokan elfogadni. És igen! A véleményemet mindig is megmondtam, soha nem rejtettem véka alá és nem nyaltam be senkinek! Nem is fogok!

Én is kaptam már 10%-os figyelmeztetést képpel idézésért, mégsem sírtam , hogy hányan nem kaptak, pedig képpel idéztek. Nem vettem észre, hogy a Karcsi kivételezne velem szemben, és semmi kedvem előkeresni, amikor azon vitáztunk hogyan kellene emberi hangnemben válaszolni egy újjoncnak, amikor kérdez valamit. Valóban seholsem voltam amikor megalakult a MOTE, de szerintem ha nem változtatsz még előfordul, hogy tovább maradok mint te. Hogy ez neked miért jó, fel nem foghatom. Több 100, vagy talán több 1000 felhasználó fordul itt meg nap mint nap, ebből egyedül te tudta kicsikari a kitlitást egy modiból. Nem kellene önkritikát gyakorolnod? A tisztelet meg senkinek nem jár ki, azt ki kellene valamivel érdemelni. Arroganciával, fölényeskedéssel nem fogod. Részemről befejezetem a bájcsevejt. További szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Én is kaptam már 10%-os figyelmeztetést képpel idézésért, mégsem sírtam , hogy hányan nem kaptak, pedig képpel idéztek. Nem vettem észre, hogy a Karcsi kivételezne velem szemben, és semmi kedvem előkeresni, amikor azon vitáztunk hogyan kellene emberi hangnemben válaszolni egy újjoncnak, amikor kérdez valamit. Valóban seholsem voltam amikor megalakult a MOTE, de szerintem ha nem változtatsz még előfordul, hogy tovább maradok mint te. Hogy ez neked miért jó, fel nem foghatom. Több 100, vagy talán több 1000 felhasználó fordul itt meg nap mint nap, ebből egyedül te tudta kicsikari a kitlitást egy modiból. Nem kellene önkritikát gyakorolnod? A tisztelet meg senkinek nem jár ki, azt ki kellene valamivel érdemelni. Arroganciával, fölényeskedéssel nem fogod. Részemről befejezetem a bájcsevejt. További szép napot!

Már bocs, de te nem válaszoltál egyetlen felvetett kérdésemre sem és nem adtál másra sem konkrét választ! Így könnyű! Akkor az előző hozzászólás semmi más nem volt, mint sima hangulatkeltés?

A tisztelet! Bizonyára saját apádat és senkit sem tisztelsz, mert azt ki kell érdemelni, vagy nem? Arra próbáltam volna rávilágítani! Azt meg, hogy kinek hogyan válaszolok az én dolgom, de először illik olvasni, visszaolvasni, keresőt használni és utána kérdezni. Alapvető fórum etikett!

Link to comment
Megosztás:

:D hihi :D véletlenül akadtam itt le egy ásónyomra :P

Nem fogom visszaolvasni mi a vita tárgya, de vigyorogva olvasom, mi folyik itt (elég annyit értenem, hogy balhé), de azt had' mondjam el, hogy annak idején, sok-sok éve, amikor még én is moderátorkodtam (amíg rá nem jöttem, hogy az nagy meló, és fórumozni sokkal szórakoztatóbb, mint mások hozzászólásait nézegetni és szűrni :D pfúj, de önző, kényelmes disznó vagyok - de komolyan :rolleyes: ) - szóval akkor én is összeugattam Omegatd-vel, de nagyon csúnyán (nem tudom, ő emlékszik e). Aztán valami Mote közgyűlésen találkoztunk, és rájöttem, hogy sok közös van bennünk, és tulajdonképpen tök rendes ember ;) na, azóta is ezt az esetet szoktam felemlegetni, ha fórumos balhés dolgokról van szó :D

Teljesen más, ha valakivel úgy beszélsz, hogy élőben is találkoztál vele - és teljesen más, ha a hozzászólásai alapján ítéled meg. Eddig azt hiszem egy ember volt, akit a fórumon, meg élőben is utáltam (vagyis utálatosnak tartottam, és a személyes találkozás nem írta felül véleményemet). de ő hála Istennek el is kotródott innen, sőt találkozón is csak egyszer volt. Nem is hiányzik.

Omegatd viszont tényleg régi motoros, és higgyétek el, nincs vele semmi baj. :D kimondja, amit gondol,és úgy, ahogy gondolja. Legalább nem alakoskodik ;)

Na csók :D és ne bántsátok egymást :D támadjunk meg mondjuk valami közös ellenséget ;)

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Nem akarok túlontúl belefolyni, de mindenki vegyen erőt magán, és hagyjátok abba pls...

Erre nincs szükség! Mindenki okuljon a történtekből, és ennyi...

Mindenkinek további jó fórumozást!

;)

Téma zárva,ha valaki még reagál erre törlöm az elöző oldalt full... :rolleyes:

Csak még válaszolok, mert úgy illik. Aztán azt csinálsz, amit akarsz. :D

Tisztelt moderator - modulátort akartam írni, de nem merek - cartárs (ide meg kartácsot, de azért szerintem örökös eltiltás járna, hiszent gúnyt űzök a globális moderátorból!)!!! Tényleg! Áruld már el, mi voltál a seregben? Milyen beosztással és rendfokozattal nyugdíjaztak, hogy ennyire flusztrált lettél? Légyszives válaszolj ezekre, csak úgy a kiváncsiság kedvéért!

Nos szabályzat! Igen nagyon fontos dolog. A szabályzatban benne van, hogy nem kell teleszórni ugyanazokkal a kérdésekkel az összes topicot. Ezt megtette egy friss nick, de több, mint 12 órán keresztül nem lett szankcionálva, mert ő nem élvezi kitüntettett figyelmedet, mint Gabo, vagy én. Én direkt írtam le úgy a neved, nem sértésnek szántam, és kíváncsi voltam mikor lépsz rá!?! Ugye erre a nagy sértésre rögtön lépni kellett és ki lettem tiltva, mert mélyen megsértettelek. Azt persze sehol nem közölted a nagyérdeművel, hogy PÜ-ben elnézést kértem tőled és leírtam, hogy kíváncsiságból tettem, mikor lépsz rá. De ez nem számít, csak az, amit te írsz, mert modi vagy és felhatalmaztak erre!

Elegánsan azt is elfelejted közölni, hogy már többször jeleztem PÜ-ben, hogy nem értek egyet a moderálási szokásaiddal, de azt érvek nélkül lesöpörted magadról! Emlékszel az ominózus dízel a tarktorba való és stb beszólásokra? Jeleztem, hogy szólj rá a beíróra? Igen! Válaszod? Te nem tartod sértőnek! Én meg annak tartom, de hiába!!! Aztán jössz a szabályokkal! Te aki folyamatosan csak megsérted azokat! Nem? De igen!

Te megsértődtél hogy úgy írtam a nicked! Tudod nekem hányszor írták, hogy omegatádé? És sértődjek meg? Minek?

AKKOR FIGYELJ!!!

Engem mélyen ismétlem mélyen sért, hogy folyamatosan Omi-nak nevezed az autómat! Nem nagymama ez, hanem OMEGA!!! Nem Omi, Omcsi meg a többi baromság!!!

Aztán a beillesztett képre vonatkozó korlátozások:

- nem engedélyezet kép használata az aláírásba, arra ott az avatar, vagy a képtár.

Kivételek:

- Német oldalról belinkelt fogyasztás megjelenítő ikon

- A fórumadminok által engedélyezett ideglenes találkozós bannerek.

Nekem ez a foto (152x26) 10272093.jpg volt az aláírásom, de nem lehet, mert sérti a szabályzatot és kiszedetted!

EZZEL SZEMBEN NEKED EZ: http://winnerhun.uw.hu/img.gif SZEREPEL AZ ALÁÍRÁSODBAN! KÉP! NEKED LEHET? KI ENGEDÉLYEZTE? UGYE A KETTŐS MÉRCE MÁR SOKADSZOR!

Aztán még nincs vége ! Jön a többi!

Szigorúan tiltott

4. Semmi Illegális ? ne írj linkeket ahol illegális szoftverek találhatók.

Ezt kell csak megnézni. Igaz nem illegális szoftver, de szellemi termék.

EZEKRE KELLENE ODAFIGYELNI MODI KOLLÉGA!!!

Kedves Omegatd!

Nem válaszolok egyetlen feltett kérdésedre sem, mert nem akarok ezzel a dologgal tovább foglalkozni.

Egy dologra azért mégis válaszolok. Amit belinkeltél kép, amit az aláírásomban találni. Nos, ha megnézted, gondolom igen, akkor láthatod, hogy mit is tartalmaz. Egyfajta felhívás, hogy a felhasználók hogyan ne idézzenek képpel. Ennyi.

Ezzel végeztem, nem fogok a továbbiakban egyetlen hozzászólásodra sem válaszolni ebben a témában.

Üdvözlettel.

Hening Károly

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Srácok, ami az avatar képem alatt van 'Fórumlakó' szöveg, azt szeretném meg változtatni. Nem találtam sehol rá módot, hogy hol is kéne. Klug tagnak kéne lennem? Vagy X hozzá szólás után változik esetleg ??

Vezérlőpult, adatok szerkesztése, felhasználó titulusa.

Link to comment
Megosztás:

:P hihi :P véletlenül akadtam itt le egy ásónyomra :P

Nem fogom visszaolvasni mi a vita tárgya, de vigyorogva olvasom, mi folyik itt (elég annyit értenem, hogy balhé), de azt had' mondjam el, hogy annak idején, sok-sok éve, amikor még én is moderátorkodtam (amíg rá nem jöttem, hogy az nagy meló, és fórumozni sokkal szórakoztatóbb, mint mások hozzászólásait nézegetni és szűrni :D pfúj, de önző, kényelmes disznó vagyok - de komolyan :D ) - szóval akkor én is összeugattam Omegatd-vel, de nagyon csúnyán (nem tudom, ő emlékszik e). Aztán valami Mote közgyűlésen találkoztunk, és rájöttem, hogy sok közös van bennünk, és tulajdonképpen tök rendes ember ^_^ na, azóta is ezt az esetet szoktam felemlegetni, ha fórumos balhés dolgokról van szó :P

Teljesen más, ha valakivel úgy beszélsz, hogy élőben is találkoztál vele - és teljesen más, ha a hozzászólásai alapján ítéled meg. Eddig azt hiszem egy ember volt, akit a fórumon, meg élőben is utáltam (vagyis utálatosnak tartottam, és a személyes találkozás nem írta felül véleményemet). de ő hála Istennek el is kotródott innen, sőt találkozón is csak egyszer volt. Nem is hiányzik.

Omegatd viszont tényleg régi motoros, és higgyétek el, nincs vele semmi baj. ;) kimondja, amit gondol,és úgy, ahogy gondolja. Legalább nem alakoskodik :D

Na csók ;) és ne bántsátok egymást :D támadjunk meg mondjuk valami közös ellenséget :D

Szia Csajszi!

Régen volt, tán igaz sem volt. Bár egyre jobban erősödik bennem, hogy elmegyek az idei Blitzre, különösen a régiek miatt...

Link to comment
Megosztás:

Csak még válaszolok, mert úgy illik. Aztán azt csinálsz, amit akarsz. :D

Kedves Omegatd!

Nem válaszolok egyetlen feltett kérdésedre sem, mert nem akarok ezzel a dologgal tovább foglalkozni.

Egy dologra azért mégis válaszolok. Amit belinkeltél kép, amit az aláírásomban találni. Nos, ha megnézted, gondolom igen, akkor láthatod, hogy mit is tartalmaz. Egyfajta felhívás, hogy a felhasználók hogyan ne idézzenek képpel. Ennyi.

Ezzel végeztem, nem fogok a továbbiakban egyetlen hozzászólásodra sem válaszolni ebben a témában.

Üdvözlettel.

Hening Károly

Nagyon sajnálom, de bizonyára, így egyszerűbb, mert így nem kell vállalni a felelősséget sem...

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt moderáció. Nem igazán értem néhány fórumozó kolléga hozzáállását. Én nem nagyon irogatok más topicba, csak a B Omegába. Igaz van - és volt - mellette másik Opel is. De azt, hogy valaki csak hangulatot kelteni járjon feleslegesen az Omega topicba és nem szakcionálja a moderátor, az megint csak azt támasztja alá, hogy igazam volt az előző kis csetepatéban. No de spongyát a múltra, koncentráljunk a jelenre. Miről is van szó!?!?!

Omega B topic, Egyéb csevegés 7359 és nehéz indítás 294-es hozzászólása varázslatosan egyforma, tehát az egyiket rég ki kellett volna moderálni. Nem baj, elmaradt. Míg az egyéb csevegésben - magamhoz képest finoman - leszóltam, addig a nehéz indításban válaszoltam a kérdésére. Ez mindeddig rendben is lenne. De miért is menne rendben az és ott, ahol Omegatd ír??? Nem Omegás és érdemi hozzászólást és segítséget nem produkáló topictárs 7366-al kezdte. Aztán 7372, majd 7382. Talán szankcionálni kellene...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom, de bizonyára, így egyszerűbb, mert így nem kell vállalni a felelősséget sem...

A felelősséget eddig is vállaltam, mivel minden egyes alkalommal oda volt írva a nevem.

Ám ezek után fogd fel úgy, ahogy akarod.

Tisztelt moderáció. Nem igazán értem néhány fórumozó kolléga hozzáállását. Én nem nagyon irogatok más topicba, csak a B Omegába. Igaz van - és volt - mellette másik Opel is. De azt, hogy valaki csak hangulatot kelteni járjon feleslegesen az Omega topicba és nem szakcionálja a moderátor, az megint csak azt támasztja alá, hogy igazam volt az előző kis csetepatéban. No de spongyát a múltra, koncentráljunk a jelenre. Miről is van szó!?!?!

Omega B topic, Egyéb csevegés 7359 és nehéz indítás 294-es hozzászólása varázslatosan egyforma, tehát az egyiket rég ki kellett volna moderálni. Nem baj, elmaradt. Míg az egyéb csevegésben - magamhoz képest finoman - leszóltam, addig a nehéz indításban válaszoltam a kérdésére. Ez mindeddig rendben is lenne. De miért is menne rendben az és ott, ahol Omegatd ír??? Nem Omegás és érdemi hozzászólást és segítséget nem produkáló topictárs 7366-al kezdte. Aztán 7372, majd 7382. Talán szankcionálni kellene...

Majd az moderálja a topicot, akinek megfelelt eddig is.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt moderáció. Nem igazán értem néhány fórumozó kolléga hozzáállását. Én nem nagyon irogatok más topicba, csak a B Omegába. Igaz van - és volt - mellette másik Opel is. De azt, hogy valaki csak hangulatot kelteni járjon feleslegesen az Omega topicba és nem szakcionálja a moderátor, az megint csak azt támasztja alá, hogy igazam volt az előző kis csetepatéban. No de spongyát a múltra, koncentráljunk a jelenre. Miről is van szó!?!?!

Omega B topic, Egyéb csevegés 7359 és nehéz indítás 294-es hozzászólása varázslatosan egyforma, tehát az egyiket rég ki kellett volna moderálni. Nem baj, elmaradt. Míg az egyéb csevegésben - magamhoz képest finoman - leszóltam, addig a nehéz indításban válaszoltam a kérdésére. Ez mindeddig rendben is lenne. De miért is menne rendben az és ott, ahol Omegatd ír??? Nem Omegás és érdemi hozzászólást és segítséget nem produkáló topictárs 7366-al kezdte. Aztán 7372, majd 7382. Talán szankcionálni kellene...

Megvallom őszintén, én ezt így nem fogom kikeresni, hogy melyik hozzászólásokról van szó, erre volna a "Jelez" gomb, hogy ami szerinted nem oda való, ann ál megnyomod, és leírod a modiknak(Mindegyik megkapja) hogy mi a gondod az adott hozzászólással.

Ha volnál szíves így tenni, megköszönném.

Az meg, amit Karcsi írt, arra vonatkozik, hogy ő inkább ezután kihagyja a kedvenc topikodat a moderálásból, majd valaki más átnézi, ha kedvet kap hozzá.

HA ezt nem bírod kivárni, használd a "Jelez" gombot.

Üdv, maci

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.