Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra H Coupe ?


uhuhu

Recommended Posts

Őszintén?

Nem tudom, hogy szavazzak.

Az eleje még tetszik, bár a motorháztető nekem nem az igazi, az oldala okés, a hátulja pedig ezzel a lámpával szvsz nagyon el lett cseszve, olyan pözsós.

Egyébként nekem az új autók design-ját mindig szoknom kell, néha 2-3 év is kell hozzá, de nem biztos, hogy tetszeni fog csak megszokott lesz.

Pl a mercit az ikerfényszóróival a mai napig nem értékelem :smt078

Szóval az új coupé jobban tetszik, mint az alap, de nekem még mindig nem az igazi.

Link to comment
Megosztás:

Ez még tanulmányautó volt, "egyelőre" így néz ki a végleges forma :

fspan.jpg

f.jpg

t.jpg

r.jpg

d.jpg

:arrow: Itt egy cikk róla

Szerintem ez a legszebb az új Astra generációból :)

ui: nekem az új Caravan hatsó lámpája nem tetszik

ja meg az új Tigra ezen fényforrása szintén nem nyerte el a tetszésemet :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Ha jól emlékszem 108 mm-el alacsonyabb, nagyon nagyon nagyon bejön,

A karosszériának 3 db része azonos az alappal, a motortető és a két első sárvédő.

Tegnap volt róla néhány perc a VOX-on, Ez az amiről beszélek, írok, hogy Astra Coupe GTC? (képek nélkül netezek)

200 LE 23 000 € alapon?

Ősztől meg 240 Le-vel is?

Állítóla direkte a GTI-ellen szánták.

Ahogy beszéltek róla alapból nem vadabb mint a széria SPORT Turbo.

Link to comment
Megosztás:

Sztem egész helyre kis autó. Jónak tűnik, mint a GSi távoli rokona, csak egy izmos motor kéne bele. Viszont ha a Manta/Calibra vérvonalat akarják folytatni vele, akkor nemtecc. Ahhoz nem elég kupés.

Na ilyen formában széééph :) :)

OPC-nél túlzottan lehúzták az első és a hátsó spoilert, nekem az nem tetszik :roll:

Amúgy 200 le elég lesz ? :)

Se nem Manta, se nem Calibra.... 3 ajtós Astra, erősen ereszkedő hátsó tetővonallal :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 7 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.