Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Benézek ide, és azt látom, sokaknak jó hete volt....

Nekem is: eddig kisebb hibákkal működő csodaBX-em megelégelte a működést, és valszeg a karburátor szétmászása/hideg beállta miatt elkezdett 13 litert fogyasztani, melegen fulladóst-nemhúzóst játszani. BX szaki ránéz és azt mondja, hogy ez az a típusú karburátor, amivel ő nem foglalkozik és nem is ajánlja, hogy járjak utána, mert bárki bármit mond, soha senki se fogja tudni beállítani rendesen, mert van benne egy csomó csodafícsör, ami ilyenkorra már kaki, és kapni se lehet. Vegyek rá egyszerűbb modell karbiját :(.

Előtte valaki felnyomta (több autóval egyetemben az utcában), beverte a hátsó ablakát (megkérdezném tőle, mégis mit gondolt? Mit fog egy 60ezer forintos autóban találni?), meg beletolattak a hátsó lámpába is enyhén, amíg nem voltam ott. Kártérítés egyházi valutában.

Szóval tényleg ilyen időszak.

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsi leszek rá J0hnny, hogy élőben mit fog mutatni neked ez a vectra, mert így képen csillog meg villog. Csak azt nem értem, miért a mosás utáni, még teljesen vizes kasztnit fényképezték le. :(

Aztán a bal hátsó lámpa érdekes helyen van törve...

De legyen inkább tényleg tip-top. :P

Link to comment
Megosztás:

szerintem is picit drága, bár én csak a benzinesek árát szoktam nézegetni. Ennyiért aztán legyen tiptop :(

Nekem nem tűnik drágának, igaz mostanában nem szoktam nézegetni az árakat

Azért a dízel (főleg az isuzus) egy kissé (2-300ezer) drágább szokott lenni, mint a benzines. Az viszont tény, hogy nagyon meg kell nézni, főleg motorikusan, de szerintem J0hnny ezzel tisztában van. :P

Link to comment
Megosztás:

Majd ha élőben látom kiderül minden.

A sráccal beszéltem telón,csak ma tudjuk megnézni,mert holnap belgiumba megy,szerintem kamionos lehet.

Mondom,nem egyedül nézem meg,több szakértő szem is lesz jelen.

A baleset után elgondolkodtam rajta mit is kellene venni és több szempont alapján döntöttem.

Egyrészt a gázolajforrásom stabil,mindig lesz olcsón anyag.

Csak is olyat veszek,ami biztonsági szempontból az astra vagy afelett áll.Így esik ki a B Corsa GSi és a Kadett GSi cabrio is.

Ugyan lenne egy Vectra 2000 okosba,de egyrészt nem akarok benyásat,másrészt abban semmi nincs szinte.

Ebben a vekiben minden benne van,nem kell útólag beleszerelnem semmit sem.

Inkább nyögök újra 3évig hitelt,de akkor már olyan autóban akarok ülni,amiben minden benne van.

Link to comment
Megosztás:

Ennyiért már kapsz egy ugyanilyen vagy fiatalabb évjáratú omegát is, ami igaz többet fogyaszt,

de jóval többet is ad (felszereltségben, biztonságban, kényelemben). :P

És az kicsit "tartósabb" is szokott lenni, mint egy A Vectra :(

Szerintem nézelődj még, mert ez drágának tűnik a dízelek között is számomra, vagy legalább

egy 100-ast alkudni kell, ha tiptop és megtetszik.

Link to comment
Megosztás:

Ennyiért már kapsz egy ugyanilyen vagy fiatalabb évjáratú omegát is, ami igaz többet fogyaszt,

de jóval többet is ad (felszereltségben, biztonságban, kényelemben). :P

És az kicsit "tartósabb" is szokott lenni, mint egy A Vectra :(

Szerintem nézelődj még, mert ez drágának tűnik a dízelek között is számomra, vagy legalább

egy 100-ast alkudni kell, ha tiptop és megtetszik.

Tudom hogy vehetnék omit,de egyérszt az már túl nagy,másrészt te is tudod,hogy alaktrészben drágább.

A vekihez van minden,elég sok cucca egyezik az astrával.

Az alku majd akkor,ha láttam élőben.

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy vehetnék omit,de egyérszt az már túl nagy,másrészt te is tudod,hogy alaktrészben drágább.

A vekihez van minden,elég sok cucca egyezik az astrával.

Az alku majd akkor,ha láttam élőben.

Nem tudom. :( Eddig nem bizonyult drágábbnak, mint az astra. :D Egyedül az új első lökös miatt ültem

le kicsit a székre, de aztán győzött a kreativitás: üvegszálas lököst rá! :cry:

Ha összehasonlítanám, hogy egy normál utcai f astra, vagy egy 2.0 8v b omega kerül-e többe alkatrészben

200.000 km alatt, akkor szerintem utóbbival járok jobban :P

Nem akarlak rábeszélni, de ennyiért a srác úgysem tudja eladni azt az autót, ennyiért nagyon drága.

Mindenképpen alkudni kell, nem kell engedni, hogy elkapjon most a hirtelen vásárlási hév... ;)

Link to comment
Megosztás:

Valaki be tudna ugrani a napokban ide, aki arrafelé jár?

Bázismotor, 1139. Budapest, Váci út 127. (árpád híd után kicsivel)

Nyitva: 10-19h

Egy ponyvát kéne elhozni motorra (kistáska méretű összecsomagolva).

3000 pénzt kell adni érte, én meg csütörtökön a lurdynál tudnám ettől

a jóembertől átvenni a Lurdyban :(

Link to comment
Megosztás:

Gelko eladóak lesznek a vasaid? Hogyhogy a cabriót eladod?

a nagy terv úgy nézne ki hogy 2 autóból lenne 1...konkrét elképzelés még nincs majd akkor ha esedékes lesz...kabriot hirdetgetem de eddig nem volt jelentkező :cry: -1db kereskedőt leszámítva...- sajnálnám ha elmenne de 2 autó fenntartása egy miatt..meg kicsit tele lett a tököm :D

senator utána menne...

De ! megoldódott a senator X akta ! a vezérlés 5 foggal a gyújtás meg 180fokkal volt eltéve...igy sikerült :( ...Bencze Laci csinálta meg -nagy nagy köszönet érte. Antinak meg azért hogy elkísért és miattam késett pár órát :P

most a kocsi megy mint a vadegér, rakja a seggét jobbra balra és olyan szép hangja van mint még soha ;) most megint beleszerettem...

volt ma egy kis párbeszéd :

-Menjünk pörögni ?

-Persze ! :P

gallery_327_18_715003.jpg

gallery_327_18_801791.jpg

dagonyázás lett belőle :P az ablakot persze nem tudtam felhúzni ezért a képem is sáros lett :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.