Jump to content
bazs

Corsa D - Általános -

Recommended Posts

Sziasztok!

Lenne egy gondom a Corsaval. Nem tudom, hogy találkozatok-e már ilyesmivel. Szóval reggel indítani akartam, kulcs elfordít, de ahogy ráadtam a gyújtást, csak vmi tekerést hallok a fordulatszámmérő mögött és a kocsi nem indul. Viszont a vészvillogó visszajelzője a műszerfalon veszettül villog. Az ajtókat pedig nem zárja be a központi, csak villog a visszajelzője. Ilyet látott már valaki?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
27 perce, motorosgabor írta:

Sziasztok!

Lenne egy gondom a Corsaval. Nem tudom, hogy találkozatok-e már ilyesmivel. Szóval reggel indítani akartam, kulcs elfordít, de ahogy ráadtam a gyújtást, csak vmi tekerést hallok a fordulatszámmérő mögött és a kocsi nem indul. Viszont a vészvillogó visszajelzője a műszerfalon veszettül villog. Az ajtókat pedig nem zárja be a központi, csak villog a visszajelzője. Ilyet látott már valaki?

Akkufesz rendben van? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sajnos csak gyújtás nélkül néztem meg, és gyújtás nélkül 12,5V-ot mértem. Nincs 2 éves az akku, örülnék neki ha az lenne, mert sztem garis még. Otthon megnézem, csak közben eljöttem dolgozni.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Az akksi volt a bűnös. Gyújtás nélük 9.2V-ot mértem, gyújrással 4.1V-ot.  A dolog szépsége, hogy tavaly nyáron vettem, mert 5 éves gyári volt a kocsiban. És nem is volt olcsó.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
8 órája, motorosgabor írta:

Az akksi volt a bűnös. Gyújtás nélük 9.2V-ot mértem, gyújrással 4.1V-ot.  A dolog szépsége, hogy tavaly nyáron vettem, mert 5 éves gyári volt a kocsiban. És nem is volt olcsó.

Általában 2 év gari van rá, nincs meg a papírja?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

A helyzet kicsit kényes. Tavaly amikor vettem, már törvényileg, és a jótállási jegyen is 1 év garancia szerepelt. Viszont az eladó ráírta saját kézírásával, hogy 2 év garancia.  Szerencsére alá is írta. Úgyhogy kaptam egy új akkut. De hivatalosan csak 1 év gari van rá.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok..

Nem talalok Corsa D-nel hangtechnikai temat, igy ide irom a problemam, segitseg keresemet..

Adott egy CD30 Mp3 lejatszo.. Az autoba beszerelesre kerult egy erosito es egy melylada.. A problema az, hogy nem tudom a gyari lejatszon levenni a bass-t nullara, hiaba nyomkodom a Settings gombot, nem tortenik semmi, a Sound gombra kiirja, h No Function.. 15-20 percig szol is, de utana elhallgat a melylada, par perc utan ujra szol, illetve ha kikapcsolom a fejegyseget es fel perc mulva be, akkor is mukodik.. Tud nekem segiteni valaki h hogyan tudom a bass-t kikapcsolni ezen a gyari fejegysegen? 

212b78e978ed7a98f0ddf6324b176b54.jpg

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok !

... előre is elnézést , ha esetleg nem jó helyre írok , de a dízel motoros alfórumban nem nagy a mozgás

A beteg : OPEL CORSA D 1,7 cdti  (92kW/125LE) / 2007 

gyorsításnál , főleg a második fokozatban ~2000 fordulat környékén "recsegő" hangot kiadva  EGY-KÉT PILLANATRA  valami visszafogja az autót, aztán gyorsul "szépen"

Üdv:
Kriszta

Módosítva : Kriszta7

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Kedves Márkatársak!

Utazni készülök nagyobb csomagmennyiséggel. Tetőboxot kellene felpattintani de tetősínem nincsen, meg most hirtelen 30 ezrem se, hogy vegyek egyet. A szigetelőszalag pedig nem megoldás ugye. Szóval jó magyar szokás szerint kuncsorognék egyet valakitől március idusán pár napra (ígérem, hozok hűtőmágnest szuvenírnek). A kicsikocsim Meriva A. Ahogy néztem a Corsa D/E, Astra J, Zafira C is ugyan olyan rögzítéssel bír. Pécsi vagyok. Előre is köszönöm segítségeteket!!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.