Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 years later...

Arra magam is rájöttem, hogy itt nem. Nincs ezen a fórumon semmi hasznos. Lehet, hogy túl bonyolultan fogalmaztam, de a kérdés az volt, hogy hol?

Ez így igaz, menj másik fórumra, ahol majd kapsz mindenféle "szerzői jogvédelem alatti" termékről információt.

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Sziasztok!

 

Most vásároltam egy Insigniát (új 2019). Szerettem volna beépíttetni egy rejtett gyújtásmegszakító kapcsolót a tolvajok ellen.

 

A márkakereskedés és szerviz azzal utasította el a kérésemet hogy a nyomógombos indítórendszer miatt ezt nem lehet

 

beépíteni ?!

 

A hozzáértőket kérdezném hogy ez tényleg így van? Gondolom külső beépítés esetén ugrana a garancia.

 

A Pajzs védelmi rendszer megéri-e? A beépítés esetén szintén a garanciával lehetnek e dolgok.

 

Köszi

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 12. 14. at 20:22, szeged6724 írta:

A Pajzs védelmi rendszer megéri-e? A beépítés esetén szintén a garanciával lehetnek e dolgok.

Sajnos nincs tapasztalatom a Pajzs védelmi rendszereivel kapcsolatban, de régen úgy reklámozták magukat hogy eddig még egyetlen Pajzs technológiával felszerelt autót se loptak el. Mára ez a szlogen eltűnt a honlapjukról, megnéztem (talán csak nem sikerült valakinek mégis ellopni egy Pajzsos autót?), ellenben szerepel az hogy sikeres lopás esetén visszafizetik az autó aktuális piaci értékét, szóval sztem elég biztató...

Amúgy azt írják hogy a beszereléseik nem járnak garanciavesztéssel.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Olyan kérdésem van,hogy 2.8 V6 turbó motoros vectrám van és egy P0018 c1 hibakódot adott ki a gép,ami a 2. hengersor vezérmű tengely jeladó "A" szenzorára utal.

Csakhogy két szenzor van egymás mellett,egy sima jeladó kinézetű,illetve egy rövid tengelyes ami szintén elektromos bekötésű.

A kérdésem,mert sehol nem tudtam megtalálni ,melyik az "A" szenzor??

Ha szembe állunk a motorral (jobb első sárvédőnél oldalt ,vezérléssel szemben)  akkor a tűzfal felőli hengersorról beszélünk és ott pedig a tengelyes a bal oldali,a jeladószerű pedig a jobb oldali,ha ez így érthető és segít a beazonosításban. 

Ha esetleg van valakinek robbantott ábra amin jelölik,az is segítene.

 

Köszi a segítséget

Petya9

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.