Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Komolyan nem értem itt a népet, amikor ilyen apró szirszarok idegesítőek. Múltkor valakit az zavart, hogy ha álló helyzetben csavargatja a kormányt, akkor látszik az izzók fényén kis sötétedés...

Az nem idegesítő, hogy tölteni kell bele benzint? :devlish:

DE!

Utálom, hogy tankolni kell, ha használni is akarom...

Eléggé frusztráló, amikor a kútra behajtva már a számlára gondolok!

Lehet el kellene menni vele dokihoz, hátha kapok terápiás jelleggel TB támogatást a tankoláshoz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Hátul meglökték a járművet, és berepedt a lámpabura.

Ha biztosítással cserélem, akkor meg lehet tenni, hogy fekete lámpa kerüljön vissza vagy olyat kell berakni, amilyen volt?

Ha ua. kell hogy visszakerüljön, akkor ha a különbözetet kifizetem kerülhet bele fekete?

Ugyan ez vonatkozik a 5. ajtó kilincsre, ami most fekete de színre fújt szebb lenne.

Mennyibe kerül egy fekete és egy sima hátsó lámpa?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Hátul meglökték a járművet, és berepedt a lámpabura.

Ha biztosítással cserélem, akkor meg lehet tenni, hogy fekete lámpa kerüljön vissza vagy olyat kell berakni, amilyen volt?

Szvsz a kárszakértővel kell leboltolni ha rugalmas ezügyben, de akkor mindkettőt cserésre kell vennie, mert ha csak az egyik repedt, nem cserélheted ki mindkettőt a biztosító számlájára.

Link to comment
Megosztás:

Ezúton köszönet annak, aki közzétette a hátsó ajtóhoz tartozó világításkapcsoló beszerelésével kapcsolatos infókat!

Tényleg 5-10 perc/oldal a beszerelése, csak a csatit kell kihalászni hozzá.

Végre látok, ha este kell "beszerelnem" a gyereket az ülésébe! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Az univerzálissal mi volt a baj?

Mibe fájt a gyári bele?

Bontott volt. Már nem emlékszem, mert egyben vettem sok mindennel együtt. Az egész volt olyan 20 körül. De ez nem reális ár, mert igencsak haverom a srác, meg a hátsó emelők ingyen voltak, meg...sok minden volt még akkoriban.

Az uninak nem volt semmi baja. Ha csak azt nem vesszük annak, hogy az hátsó ajtóátvezetésnél eltört a vezeték, és néha nem működött. Amíg meg nem forrasztottam.

Link to comment
Megosztás:

Bontott volt. Már nem emlékszem, mert egyben vettem sok mindennel együtt. Az egész volt olyan 20 körül. De ez nem reális ár, mert igencsak haverom a srác, meg a hátsó emelők ingyen voltak, meg...sok minden volt még akkoriban.

Az uninak nem volt semmi baja. Ha csak azt nem vesszük annak, hogy az hátsó ajtóátvezetésnél eltört a vezeték, és néha nem működött. Amíg meg nem forrasztottam.

Ha már itt tartunk: B Corsa ajtókárpitok leszedéséről tudsz valamit? Sima bolhás, vagy vannak csavarok is?

Kábelezést belső küszöbborítás alatt lehet elvinni?

Link to comment
Megosztás:

Bolhái mennyire törősek?

Ja, és mennyire speciálisak? (beszerezhetőség)

Asszony sikítórohamot kap, ha nem tudom neki összerakni egyből. :devlish:

Szerintem lehet kapni bolhát autósboltban,vagy kutyába,macskába... :lol:

Már nincs annyira hideg ,hogy törjön.

Link to comment
Megosztás:

EPS:electric power steering azaz elektromos szervókormány.

Nofene, ezt miért nem írják a könyvben?

Bár ennek a beltere a G Astráéra hajaz, pl a kormány és bajuszkapcsolók ugyanazok.

Másik kérdés: B Corsánál a csomagtartó ajtóhoz milyen motor kell, ha centrálzárat akarok bele utólag?

A boltban a következők vannak: elektromágnes, húzómotor, tolómotor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.