Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Én is sajnálom az enyémet,hogy eladtam.Azóta le is gyalázták rendesen.Vennék egy szépet és jót de nincs.

Akkor ezek szerint Te utána is láttad!? Na én ezt akarom elkerülni! :) Bár ahogy hallottam ennek kicsi is lesz az esélye (mármint hogy lássam), mert messzire vitték.

Az enyém 21 éves létére nagyon szép állapotban volt. 2 apró hibája volt de ha azt megcsinálják akkor nagyon kis tiptop autó lesz újra. Annak ellenére, hogy súlyra nem volt kicsi s 1.6os motor volt benne hihetetlen jó fogyasztási adataim voltak.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Akkor ezek szerint Te utána is láttad!? Na én ezt akarom elkerülni! :) Bár ahogy hallottam ennek kicsi is lesz az esélye (mármint hogy lássam), mert messzire vitték.

Az enyém 21 éves létére nagyon szép állapotban volt. 2 apró hibája volt de ha azt megcsinálják akkor nagyon kis tiptop autó lesz újra. Annak ellenére, hogy súlyra nem volt kicsi s 1.6os motor volt benne hihetetlen jó fogyasztási adataim voltak.

Én láttam,sőt még mindig látom néha.Az egyik kollégám vette meg,aztán leamortizálta fél év alatt.Aztán eladta a Turai "csibészeknek" 50 ezerért.Gondolhatod hogy nézett ki addigra.Most sem lett szebb.Az enyém 2.0-es 8 szelepes volt.Gondoltam rá hogy visszaveszem,de már nem érné meg annyit rákölteni,hogy szép és jó legyen.

Link to comment
Megosztás:

Folyamatosan megy bele a pénz ígyis úgyis. Ha nem, akkor kezd folyamatosan lelakódni, ahonnét meg már nincs visszaút :(

Sose éri meg. Pénzben. :)

Én most tervezek az enyémbe beleborítani egy nagyobbacska összeget. Autó szét üresre, teljes kaszni, teljes fény, illetve az xe-n is teljes generál. Meg ami még hozzájön.

Link to comment
Megosztás:

Sose éri meg. Pénzben. :)

Én most tervezek az enyémbe beleborítani egy nagyobbacska összeget. Autó szét üresre, teljes kaszni, teljes fény, illetve az xe-n is teljes generál. Meg ami még hozzájön.

Ez így van! ;) Egy autó szerintem soha nem éri meg, mert mindig kell rá költeni. Nekem mondjuk ez a kocsi volt az első saját autóm, talán ezért is volt nagyon fájó megválni tőle :( Ha olyanok lennének az anyagi lehetőségeim (mint amilyenek nincsenek) lenne nagy garázs, tárolási lehetőség akkor tuti megtartottam volna.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Oramutato szerint mutatja honapra is az ervenyesseget. Jol van felragasztva.

Tudom csak vicceltem:) Bár nem mindig van helyesen felragasztva.A céges Ducatot pénteken vittem vizsgázni,és a 2015-ös matrica szépen egyenesen volt felragasztva.Decemberig eljárhattunk volna vele:)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Péntek délutáni unaloműzés! :D

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150619/IMG_20150619_150906_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150619/IMG_20150619_174229_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150619/IMG_20150619_171750_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150619/IMG_20150619_171857_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyenlőre csak ecsettel lett alvázvédőzve,mert a lakhelyemtől 15km-re csinálták meg, és még haza is kellett vinnem a vasat. Most kikaptam az ülést hogy száradjon belül is. Majd kap egy rendes alváz és üregvédelmet. Ez volt egyenlőre az utolsó lyuk az alvázon! :icon1: Alváz,doblemezek,csomagtartó,sárvédők,küszöbök lakatolva. Lehet hogy előbb vagy utóbb jobb hátsó nyúlvány csere is befigyel,bár az nem lesz egyszerű ugye Wookie! :smartass:

Két hét múlva KPM-es műszaki!

Bal oldali ajtókat cserélném le! Nem fognak élben passzolni,hogyan lehet állítani a zsanérokon? Mert ugye ezek nem állíthatóak. Kalapács,melegítés,stb....?

Módosítva : opelnils
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

A mai napra előirányzott 1310km, 2 személlyel + agyig rakva, haladós pályatempóval, 8 literes gázfogyasztással, hiba nélkül letudva :) (mellesleg megjegyezném, hogy ahol az 1.4 16V G Astra már kezdett elfogyni, ez még 5-be gyorsult :P ) Egyedül a klíma hiányzik piszkosul :S

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Tudna valaki segíteni mert elakadtam. Opel Vectra beszereltem a digitális óra csoportot de nem mutat km-t minden mást mutat ezt az egyet nem. A váltóba megvan a digit fogaskerék + már tudtam hozzá csatlakozót is szerezni 3 szál vezetékkel. A Kérdésem az lenne hova kell bekötni Ezt a három szál vezetéket,Mert az órában nem találom a helyét. Van még egy probléma nem tudom,hogy van e köze az órához. A műszerfal alatt a jobb oldalon van egy Siemens 5WK4 564 doboz 2soros hosszú citromsárga csatlakozóval ami nekem még hiányzik. Esetleg ha van valakinek ilyen elfekvőben szívesen megvásárolnám.Ennek gondolom a fogyasztásmérőhöz is köze van.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Figyelem figyelem! Megérkezett a tollfelvásárló!

 

Szóval az van, hogy elbontottam már két és fél autót, meg innen onnan mindig lettek plusz cuccok, a most vásárolt autóval is jönnek plusz cuccok. Már tele a padlás, meg a másik padlás, meg a garázs, meg a haverék fészere, illetve most kerül majd még cucc egy negyedik helyre. Ez így nem állapot. 

 

Ősszel ha végre odáig jutok, elkezdek kiszelektálni dolgokat, amiket eddig sajnáltam kidobni, de az az igazság hogy még 3(+1) autó mellett sincs szükségem pl 3db hátsóhídra, vagy ilyenek. 

 

Van pl majdnem komplett világos homokszínű beltéri müanyag készlet, háromszögekkel, üléssín takarókkal, ilyesmi. 

 

Két szett zöld üveg, szőnyegek, az alatti szivacs, gólyalábak, tartóbakok, tank, szóval olyan dolgok amik kellhetnek, de felesleges több darabot tartani belőle, mert csak foglalja a helyet. Ezeket tételesen fel fogom tenni hirdetésben, ingyen elvihető/ill cserélhető sör/csoki/egyéb értelmes dologra formában. Két hétig. Aztán kuka. Szóval ha valakinek kellenek apróságok ingyé, az most gondolkodjon el, mire van szüksége. 

Link to comment
Megosztás:

Akkor kérnék szépen egy balos fényszórót házzal üveggel + indexet, meg talán bajuszlemezt is:

12033674_1124152644264305_1088824484_n.j
 

Figyelem figyelem! Megérkezett a tollfelvásárló!

 

Szóval az van, hogy elbontottam már két és fél autót, meg innen onnan mindig lettek plusz cuccok, a most vásárolt autóval is jönnek plusz cuccok. Már tele a padlás, meg a másik padlás, meg a garázs, meg a haverék fészere, illetve most kerül majd még cucc egy negyedik helyre. Ez így nem állapot. 

 

Ősszel ha végre odáig jutok, elkezdek kiszelektálni dolgokat, amiket eddig sajnáltam kidobni, de az az igazság hogy még 3(+1) autó mellett sincs szükségem pl 3db hátsóhídra, vagy ilyenek. 

 

Van pl majdnem komplett világos homokszínű beltéri müanyag készlet, háromszögekkel, üléssín takarókkal, ilyesmi. 

 

Két szett zöld üveg, szőnyegek, az alatti szivacs, gólyalábak, tartóbakok, tank, szóval olyan dolgok amik kellhetnek, de felesleges több darabot tartani belőle, mert csak foglalja a helyet. Ezeket tételesen fel fogom tenni hirdetésben, ingyen elvihető/ill cserélhető sör/csoki/egyéb értelmes dologra formában. Két hétig. Aztán kuka. Szóval ha valakinek kellenek apróságok ingyé, az most gondolkodjon el, mire van szüksége. 

 

Link to comment
Megosztás:

nekem is kellene pár kütyü.

 

pl hátsó féktárcsás verzióra. fékmunkahenger. (beletörték a légtelenítőt. és egy 8as!! csavart hajtott bele valaki. nem tudom  légteleníteni. :(

kellene sedánra. csomagtérajtó kéder gumi., akkor föfékmunkahengerből,  abs nélküli verziós. az a toldó amivel változtaják a fékcső menet méretét.  a hátsó 10cm hosszu hollandi bizbasz 8-as menetes a külsö meg 10es menetes.. (idioták, ez miatt nem tudom kicserélni a fékcsövemet. ("nyugatit" vettem, ez meg mindkét végén 8as menettel van ellátva)

 

ablaktörlő kar, ami  15cmnél hajlik fel, nem tőben..mint a jelenlegim. ezt tuti más autóról kukázták rá.

kesztyűtartó lámpat. csomagtartó lámpa. mindnek letörték a müanyagfüleit. meg majd még eszembe jut.. :)

 

mennyit kérsz ezekért?

 

 

közbe eszembe jutott még .. mivel nekem GT verzió van. az ajtókra, az a piros csíkos gumi csík ami körbe futna mindkét oldalán, de nekem csak a lökösökön maradt meg. , első ködlámpa? igaz ez kuriózum :D

Módosítva : rainman
Link to comment
Megosztás:

Az ablaktörlő az gyári, 92 előttieken az olyan. De van az újabbik fajta, tudok adni. Szerintem lámpa is akad. 

 

A főfékhengert csak a menet miatt cserélnéd? Csak mert az az összesen eltérő méretű csövezéssel van, az első hátsó mindig más. 

 

Sedanhoz sajnos semmim nincs. 

Link to comment
Megosztás:

Az ablaktörlő az gyári, 92 előttieken az olyan. De van az újabbik fajta, tudok adni. Szerintem lámpa is akad. 

 

A főfékhengert csak a menet miatt cserélnéd? Csak mert az az összesen eltérő méretű csövezéssel van, az első hátsó mindig más. 

 

Sedanhoz sajnos semmim nincs. 

 

csak a menet miatt igen. mivel megvettem hátra az új réz fékcsöveket, és csak a bal oldalit tudtam felrakni, mert a jobb hátsónak a föfékhenger felé eső oldala, gyárilag vastagabb menetes lenne, ez meg ugye 8as..  annak a 10 cmes toldónak a végén van egy fekete (acél?) töm szelence szerü, abban van a váltózó méret. abból kellene a baloldalié.  bontóból elhajtottak hogy vegyem meg komplett a főfékhengert..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.