Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

6 órája, aholy írta:

Mindig van nagyobb fék :-)  facebookos csoportban volt hírdetés, 320as első fékkel, ha jól rémlik 6 dugattyús ...

Mondjuk az felnistöl, gumistól 1.5szer annyi kb mint az a telekrejárós astra

 

3 órája, Tiu írta:

No de hátul biztos nem tárcsás. :devlish::-)

Ja meg fékezéskor átfordulna az első keréken az autó....:rolleyes:

Más...megrendeltem a kárpitragasztót, csütörtökre ér ide elméletileg, kiveszem a tetőkárpitot, és ha nem jön össze semmi vasárnap áthúzom. A régit könnyű lesz levenni, már csak a kapaszkodók, napellenzők..stb fogják.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

J astra fórumból kellett visszakacsintanom az f astra-m apró, de bosszantó problémája miatt.

Röviden: f astra karaván 1.7 isuzu diesel. A gond a hátsó ablaktörlővel van, ami működik, de mintha (illetve nem csak mintha) nem érne hozzá az ablakhoz és nem törli le az ablakot. Jobbra-balra normálisan megcsinálja a mozgást, de nincs az ablak letörölve. Mintha ki lenne hajlítva a lapátcserekor, pedig az ablakon van. Próbáltam a keresővel végig nézni a fórumot, de nem leltem hasonlóra. Van valakinek ötlete mitől lehet ez?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a tippeket.

A hurokba benne van jól, a lapát éle jó, annak ellenére, hogy már igencsak öreg. WD40-el megfújogattam a rugónál, így érezhetően javult az üvegre szorító erő. Kipróbálni még nem próbáltam mert kellett volna víz az ablakra, de nem volt annyi időm, hogy bentről kivigyek. Az ablakmosóé késve ér oda és feleslegesen karistoltattam volna.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
13 perce, Dáwid írta:

Nem az ideális évszakban kezdesz neki :D

Sosem ideális, mert nem vagyok ott. :D Most lett kész, most kell csinálni. Tavaszra ennek járni kell. Illetve még idén szeretném ha önerőből járna kelne, de műszakija meg beltere már csak jövőre lesz.

Link to comment
Megosztás:

Just now, wookie írta:

Sosem ideális, mert nem vagyok ott. :D Most lett kész, most kell csinálni. Tavaszra ennek járni kell. Illetve még idén szeretném ha önerőből járna kelne, de műszakija meg beltere már csak jövőre lesz.

Akkor viszont fűtést intézz kívül belül, mert ezek a nyomorultak csak igazán melegen tapadnak föl rendesen. Tavaly ilyen tájt ragasztottam én is, hőlégfúvóval melegítve a lapot is, meg a lemezt is, de fele annyira nem tapadt oda erővel felhengerezve sem, mint az amit már nyáron ragasztottam föl, félrészegen, Blitzen, egy doboz sörrel felsimítva :D

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 18. at 20:41, Dáwid írta:

Akkor viszont fűtést intézz kívül belül, mert ezek a nyomorultak csak igazán melegen tapadnak föl rendesen. Tavaly ilyen tájt ragasztottam én is, hőlégfúvóval melegítve a lapot is, meg a lemezt is, de fele annyira nem tapadt oda erővel felhengerezve sem, mint az amit már nyáron ragasztottam föl, félrészegen, Blitzen, egy doboz sörrel felsimítva :D

Majd aláb@szom az olajgladiátort. :D

Jut eszembe, az üléssín nincs elfelejtve, csak 3 hete nem voltam otthon, vagy ha igen, akkor nem volt időm kimenni oda ahol vannak a cuccok.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 10. at 22:12, wookie írta:

Olyan embert keresek aki érti a bitumenlapos, rezgés/zajcsillapításos témát. Akár itt, vagy akár olyat akit ismertek személyesen.
Tud valaki ilyet?

de izé, mit akarsz tudni? hogy hova mennyit kell ragasztani? vagy ki akarod számolni a méretét?:confused:

én ragasztottam az enyémbe conradost hőlégfúvóval, bár hogy jó helyen van-e meg ilyenek az nemtom :(

 

Link to comment
Megosztás:

9 órája, stirlitz írta:

Pihentetett autó már valaki hosszabb időre? kell vmire figyelni? Enyém már kb egy éve alszik:

 

Kábé ennyi...trabinál írták még hogy a hengereket -karbit olajjal feltölteni, de szerintem itt ez nem játszik. Ha üzemképes, azért havonta egyszer be kéne indítani.Vezérműszíj-egyéb, ne ugyanúgy álljon évekig.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 22. at 8:40, zotya975 írta:

Kábé ennyi...trabinál írták még hogy a hengereket -karbit olajjal feltölteni, de szerintem itt ez nem játszik. Ha üzemképes, azért havonta egyszer be kéne indítani.Vezérműszíj-egyéb, ne ugyanúgy álljon évekig.

annyira felbakoltam, hogy a kerekek lógjanak ne legyen tojás

az indást sajnos elhanyagoltam, idén......egyébkét nem kell esetleg ilyenkor kis olajat önteni bele, bár a hengerfalra akkor sem megy fel indítás elött

ablaktörlőket levettem, mondjuk elég nedves volt a takaró alatt a tető, gondoltam teszek oda vmi "távtartót", mondjuk vmi hungarocell lemezt, hogy szelözzön, de nem tom használok-e vele vmit

 

Link to comment
Megosztás:

1 perc, stirlitz írta:

annyira felbakoltam, hogy a kerekek lógjanak ne legyen tojás

az indást sajnos elhanyagoltam, idén......egyébkét nem kell esetleg ilyenkor kis olajat önteni bele, bár a hengerfalra akkor sem megy fel indítás elött

ablaktörlőket levettem, mondjuk elég nedves volt a takaró alatt a tető, gondoltam teszek oda vmi "távtartót", mondjuk vmi hungarocell lemezt, hogy szelözzön, de nem tom használok-e vele vmit

 

Az a baj a letakarással, hogy alatta mindig nedves lesz az autó, szinte mindenhol, így bár nem ázik, mégis korridálni fog. Az lenne a lényeges, hogy jól szellőző helyen legyen tárolva, de az eső ne érje.

A hungarocelles ötlet amúgy jó lehet.

Link to comment
Megosztás:

57 perce, stirlitz írta:

annyira felbakoltam, hogy a kerekek lógjanak ne legyen tojás

az indást sajnos elhanyagoltam, idén......egyébkét nem kell esetleg ilyenkor kis olajat önteni bele, bár a hengerfalra akkor sem megy fel indítás elött

ablaktörlőket levettem, mondjuk elég nedves volt a takaró alatt a tető, gondoltam teszek oda vmi "távtartót", mondjuk vmi hungarocell lemezt, hogy szelözzön, de nem tom használok-e vele vmit

 

Hát lehet hülyeség, de ha indítás előtt kiveszed a gyertyákat és fújsz be mondjuk szilikont a hengerbe akkor tuti nem fog szárazon futni a gyűrű. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Egyetértek Joecockroachal. A párát valahogy célszerű kezelni, ha más nincs, akkor krisztályos párafelszívóval, mint ami a cipőkben is van, vagy kalcium-kloriddal, és a szellőzés is fontos.

Akksit célszerű kiszedni és "teleltető" töltőn tartani, mert a saját belső ellenállása miatt is merül.

Ablakmosó tartályt akár jó is lehet leengedni télére, ezek a mostani ablakmosó fagyállók nem mindig annyit bírnak, mint ami rájuk van írva, és ha nem mozog a lötyi szeret némelyik fogni a kicsapódó festék miatt.

Más nem jutott eszembe hirtelen.

Link to comment
Megosztás:

8 órája, aholy írta:

Üdv!

Nincs véletlenül valakinek képe, a hátsó kiegészítő stab.rúd-ról, beszerelt állapotában?

A 4 csavar fogja és kész? Amelyik lengőkaron nincsenek rajta a lyukak, azt csak átfúrom és annyi?

Köszi!

A 4 csavar fogja és annyi. :wink:

large.WP_20160227_012.jpg

Link to comment
Megosztás:

Közben előtúrtam a képeket, amiket tavasszal a fékcserebere alkalmával csináltam, és azon már láttam hogy ott a lik. Valamiért az rémlett hogy nincs.

Pedig időm volt nézegetni a lengőkart... Vagy 2 napig festékletakarítás, aztán festés volt a program.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.