Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

A BW ről ....


1.2 gcc

Recommended Posts

Az algyői "reptér" kemping miért nem jó? :D

Vannak szobák is,placc jó nagy.Ha jön eső mindenki befér a hangárba. Este jó hangulata van az olajfúrótornyok fényeinek,mellette a téglás utca a boróka utcáig meg pont 400méter és tökéletes minőségű,jó széles! :) Krosszpálya is van...

Tisza is van meg fürdő is.

Algyőn hol szállásolsz el 300 embert? Gyerekekkel? <_< Pláne a hangárnál. Még autós rendezvénynek sem elég, csak egy kisebbnek sajnos. Május elsejére, meg egy kicsi lovasnapozásra megfelel, még a lagzinknak is jó lett volna, de a Blitz kicsit nagyobb helyet kíván. És több faházas szálláslehetőséget. A hangár viszont bulihelynek tökéletes lenne a szombat estéhez. Én annak idején nagyon támogattam ,hogy fejlesszük Algyőn a szálláshelyeket az idegenforgalom miatt, de ez még nem alakult ki eléggé. Még csak a fürdő projekt tart. SAjnos Algyőt még keveslem ehhez. (tudom, mert én is algyői vagyok.) :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 183
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Algyőn hol szállásolsz el 300 embert? Gyerekekkel? <_< Pláne a hangárnál. Még autós rendezvénynek sem elég, csak egy kisebbnek sajnos. Május elsejére, meg egy kicsi lovasnapozásra megfelel, még a lagzinknak is jó lett volna, de a Blitz kicsit nagyobb helyet kíván. És több faházas szálláslehetőséget. A hangár viszont bulihelynek tökéletes lenne a szombat estéhez. Én annak idején nagyon támogattam ,hogy fejlesszük Algyőn a szálláshelyeket az idegenforgalom miatt, de ez még nem alakult ki eléggé. Még csak a fürdő projekt tart. SAjnos Algyőt még keveslem ehhez. (tudom, mert én is algyői vagyok.) :D

Szoktam látni a Mantát. :D Én is Algyőn élek félig. Csak azért ugrott be,mert pár éve VW-találkozó volt már ott például.Azt nem tudom hányan voltak.

300 ember...hát necces.Viszont tuti olcsó meg elég nehéz foglat időpontot találni. :)

De tényleg a Sziki a tuti.

Link to comment
Megosztás:

Nem ebben a topicban dőlnek el a dolgok :lol:

Gondolom, de olvastam olyan hsz-eket, hogy javasoljunk helyszint, meg ha a felsorolt kritériumoknak megfelel egy hely akkor meg lesz nézve. Utánajárok az általam ajánlottnak, most ott tartok hogy van valami alakulótér is, ami megfelelhet szlalomnak, csak még nem néztem meg hogy mekkora. Most tényleg fel van dobva a labda, vagy csak ez úgy lett mondva, azért közölhetnétek, mert feleslegesen nem túráztatom magam.... :D Köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, de olvastam olyan hsz-eket, hogy javasoljunk helyszint, meg ha a felsorolt kritériumoknak megfelel egy hely akkor meg lesz nézve. Utánajárok az általam ajánlottnak, most ott tartok hogy van valami alakulótér is, ami megfelelhet szlalomnak, csak még nem néztem meg hogy mekkora. Most tényleg fel van dobva a labda, vagy csak ez úgy lett mondva, azért közölhetnétek, mert feleslegesen nem túráztatom magam.... :D Köszönöm! :lol:

Tényleg fel van dobva. Ha le is esik, és nem az lesz, amit mondjuk te nézel, akkor is megköszönjük, ha szétnézel ott. Lehet jó lesz máskorra, akár. Vagy mostanra. :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg fel van dobva. Ha le is esik, és nem az lesz, amit mondjuk te nézel, akkor is megköszönjük, ha szétnézel ott. Lehet jó lesz máskorra, akár. Vagy mostanra. :D

Oké, akkor nyomozok tovább. De a szlalomhoz nem értek, tudtok mondani egy hozzávetőleges nagyságot ami megfelel? Aztán legfeljebb visszek hosszúmércét, és lemérem... A többi feltétel úgy néz ki adott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.