Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Már párszor visszaolvastam e témában régóta foglalkoztat a veramon féle BC. Engem a két soros TID kijelzőhöz való érdekelne. Nem akarnék mást

mint pillanatnyi fogyasztás, átlag fogyasztás, még megtehető út... Nehéz beépíteni? Bonyolult megrendelni? Kb mennyibe kerülhet? Sajnos zéró nyelvérzékem van ezáltal nulla nyelvtudásom. :( Nem tudnátok Valakit ajánlani, aki be tudná nekem szerezni,szerelni?! Veszprém megyei v.ok

Tapolca. Válaszokat előre is köszönöm! :)

Üdv Robi

Erre valaki? Megrendelés még csak csak menne az is nehezen, viszont a beszereléssel még mindig bajban lennék. Tapolcán nem találtam villamosságist aki vállalná... :(

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Azt szeretném kérdezi, hogy tud valaki leírást vagy valami insrukciót adni arra hogy a kocsimba miként tudom a legkönyebben beépíteni a gyári elektromos ablakot előre. Vagy csak össze kell dugni és kész? Van szerkezetem, motor, kapcsoló, kábel.

Válaszokat előre is köszönöm.

Krisz

Módosítva : Anikiki
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A világításkapcsolóval gyűlt meg a bajom.

Egyik pillanatról a másikra elment a műszerfal világítás, rendszámtábla világítás, sípolás, ha nyitva az ajtó, de a világítás fenn, DE

a tompított, fényszóró, hátsó világítás működik jól.

Kiszedtem a kapcsolót egy leírás szerint, de mindent megfelelőnek láttam. Régebben el volt mozdulva a kapcsoló mögötti panel, de

most szikla-szilárd, nem moccan. A biztosítékokat rendben találtam.

Mi lehet a hiba, merre induljak?

kösz

FI

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Azt szeretném kérdezi, hogy tud valaki leírást vagy valami insrukciót adni arra hogy a kocsimba miként tudom a legkönyebben beépíteni a gyári elektromos ablakot előre. Vagy csak össze kell dugni és kész? Van szerkezetem, motor, kapcsoló, kábel.

Válaszokat előre is köszönöm.

Krisz

Először is kellene egy évjárat vagy motorkód!

Nekem csak a szavaiddal élve össze kellett dugni és kész!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lécc segítsetek abban, h a full scanmyopel progi fogyasztást is kijelez? Ha nem, akkor van olyan, ami kínai olcsó kütyüvel képes megmutatni? Veromon helyett gondolnám, olcsóbb megoldás lenne. Kb olyan adatok érdekelnének, mint amit az tud. Van ilyen lehetőség?

Másik dolog, h tapasztalatok alapján az utángyártott klímahűtőről mi a vélemenyetek?és abbol is esetleg melyikre lenne érdemesebb cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lécc segítsetek abban, h a full scanmyopel progi fogyasztást is kijelez? Ha nem, akkor van olyan, ami kínai olcsó kütyüvel képes megmutatni? Veromon helyett gondolnám, olcsóbb megoldás lenne. Kb olyan adatok érdekelnének, mint amit az tud. Van ilyen lehetőség?

Másik dolog, h tapasztalatok alapján az utángyártott klímahűtőről mi a vélemenyetek?és abbol is esetleg melyikre lenne érdemesebb cserélni?

Szia!

A Scanmyopel is jó mindenre, de nem használható vezetés közben a nem testre szabható felülete miatt. Jó választás a Torque nevű program! Azzal megtudsz oldani mindent! Szinte...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

A Scanmyopel is jó mindenre, de nem használható vezetés közben a nem testre szabható felülete miatt. Jó választás a Torque nevű program! Azzal megtudsz oldani mindent! Szinte...

Te hol látod a scanmyopelben a fogyasztást? Én még nem találtam meg.

A kínai elm-ekkel azért nem jó fogyasztást mérni, mert elveszíthetik a kapcsolatot/lefagynak/belassulnak és nem megbízható huzamosabb használatra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

vettem egy Sonar típusú angel eyes lámpát. Azt szeretném megkérdezni, hogy a karikákat a helyzetjelzőre kell rakötni? Illetve van benne 2 led is. A led+karikák+helyzetjelző vilagithat együtt.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

üdv

zsolt

Link to comment
Megosztás:

Postával együtt 68€ plusz a banki költségek,és kb 3-5 nap mire megérkezik.

Ja igen, és plusz a bc-kar.

Plussz aki ezt megcsinálja, mert nekem foggalmam sem lenne hogy mit és hogy csináljak és hogy álljak neki.!

Amugy ez hol jelnzi febt a z óránál ami a hőmérsékletet is mutatja?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Márkatársak!!

Még mindig ugyanazokat a köröket futom, de hátha az is olvassa aki eddig nem!!! :) Veramon bc beszerelésével kapcsolatosan érdeklődnék, nem tudnátok Valakit aki meg tudná nekem csinálni,bekötni,beállítani??! Bárhová elmennék és természetesen nem kívánom ingyen!! Válaszokat előre is köszi, bár sok reményt már nem fűzök hozzá.... :( De a remény hal meg utoljára nemigaz!? :)

Üdv:Robi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Márkatársak!!

Még mindig ugyanazokat a köröket futom, de hátha az is olvassa aki eddig nem!!! :) Veramon bc beszerelésével kapcsolatosan érdeklődnék, nem tudnátok Valakit aki meg tudná nekem csinálni,bekötni,beállítani??! Bárhová elmennék és természetesen nem kívánom ingyen!! Válaszokat előre is köszi, bár sok reményt már nem fűzök hozzá.... :( De a remény hal meg utoljára nemigaz!? :)

Üdv:Robi

Nos, ha bárhová mennél én tudok villamoságist aki kivezetékelte nekem a hátsó elektromos ablakokat.

kérdezd meg, hátha vállalja.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Márkatársak!!

Még mindig ugyanazokat a köröket futom, de hátha az is olvassa aki eddig nem!!! :) Veramon bc beszerelésével kapcsolatosan érdeklődnék, nem tudnátok Valakit aki meg tudná nekem csinálni,bekötni,beállítani??! Bárhová elmennék ésarrow-10x10.png természetesen nem kívánom ingyen!! Válaszokat előre is köszi, bár sok reményt már nem fűzök hozzá.... :( De a remény hal meg utoljára nemigaz!? :)

Üdv:Robi

mivel ilyen kitartó vagy megoldom neked a beszerelést :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.