Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Világitással kapcsolatos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

A gyári xenon miért világít haloványan? Az Astraban a tungsram H7-es jobban világít.

Izzócserénél nézd meg a projektorházat, bele lehet viszonylag jól látni. Ha már nem tükör fényes akkor sokkal jobb sztem nem lesz, ebben is műanyag a ház mint a kaliban.Ha izzóócsere után is rossz, akkor szétszed és foncsoroztat.Vagy új lámpa.Én foncsorozás óta most épp klátok.Remélem még vagy 1,5 - 2 évig így lesz ezzel a piláccsal :huh:

Link to comment
Megosztás:

Izzócserénél nézd meg a projektorházat, bele lehet viszonylag jól látni. Ha már nem tükör fényes akkor sokkal jobb sztem nem lesz, ebben is műanyag a ház mint a kaliban.Ha izzóócsere után is rossz, akkor szétszed és foncsoroztat.Vagy új lámpa.Én foncsorozás óta most épp klátok.Remélem még vagy 1,5 - 2 évig így lesz ezzel a piláccsal :huh:

Hja, épp kérdezni akartam tőled, hogy mi lett a dologból, de itt a válasz...

Link to comment
Megosztás:

Nekem h1-is projektoros ( tehát nem gyári xenon), de úgy eml, ott fém a projektor háza.

Én kocogtattam körömmelm meg könnyű is volt a D2S az műanyagnak tűnt.

Egyébként foncsoroztatás után OKÉ. És csak 7e volt a ház foncsoroztatás.Sajna tartósság biztos nem annyi mint a gyárinak, bár az ár se....

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
A fényszórómosó már megvan, még a bólintásra kell kitalálni vmit. Amúgy öcsémet is megbüntetik? Abban gyári a xenon, de szét van törve a lámpa belseje, így nem állít semmit, tehát nem is bólint a lámpa felkapcsoláskor.

Omegánál nem is fog bólintani. Egyik faceliftben se "bólintott". A céges új passaton látszik, hogy beszintez felkapcsolás után eléggé látványosan, ez szerintem túl régi technika a bólogatáshoz.Max ha nyomogatod a hátát és beleülsz akkor látod hogy minimálisat állít a szinten és tartja a normál szinten beállított vetítési magasságot, ennél többet sztem nem tud.

Link to comment
Megosztás:

Omegánál nem is fog bólintani. Egyik faceliftben se "bólintott". A céges új passaton látszik, hogy beszintez felkapcsolás után eléggé látványosan, ez szerintem túl régi technika a bólogatáshoz.Max ha nyomogatod a hátát és beleülsz akkor látod hogy minimálisat állít a szinten és tartja a normál szinten beállított vetítési magasságot, ennél többet sztem nem tud.

Végülis alapvetőleg ez az ötlet lényege, vagyis hogy a megváltozott tömegeloszlás ellenére is az úton tartsa a fénycsóvákat.

Mert az kamu, hogy fékezéskor a kocsiszekrény billenését korrigálni tudja. Legalábbis én próbáltam 1-2 autónál és nem működött olyan gyorsan (pl egy Pug307-el mentem át fekvőrendőrön, már bőven túl volt a hátsó kerék is rajta, amikor elszaladt lefele a fénycsóva, majd rájött hogy nem ott a helye :lol: ).

Sztem ez megint olyan dolog, amit nem biztos hogy egy képzett rendőr meg tud állapítani. Neki ukkázba adták: 'ne legyen H-betű, mosó legyen, és ha felkapcsolják a lámpát-bólintson'. Aki ennek nem felel meg... :lol:

Haver így járt vmi új csodaautóval 1-2 éve. Elöl ugye xenonok, fék, helyzet, meg irányjelzők LED-esek. Rendőr azonban követelte az izzókészletet... És tulajdonképpen (akkor még) jogosan. Röhej, de ez van! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Végülis alapvetőleg ez az ötlet lényege, vagyis hogy a megváltozott tömegeloszlás ellenére is az úton tartsa a fénycsóvákat.

Mert az kamu, hogy fékezéskor a kocsiszekrény billenését korrigálni tudja. Legalábbis én próbáltam 1-2 autónál és nem működött olyan gyorsan (pl egy Pug307-el mentem át fekvőrendőrön, már bőven túl volt a hátsó kerék is rajta, amikor elszaladt lefele a fénycsóva, majd rájött hogy nem ott a helye :lol: ).

Sztem ez megint olyan dolog, amit nem biztos hogy egy képzett rendőr meg tud állapítani. Neki ukkázba adták: 'ne legyen H-betű, mosó legyen, és ha felkapcsolják a lámpát-bólintson'. Aki ennek nem felel meg... :lol:

Haver így járt vmi új csodaautóval 1-2 éve. Elöl ugye xenonok, fék, helyzet, meg irányjelzők LED-esek. Rendőr azonban követelte az izzókészletet... És tulajdonképpen (akkor még) jogosan. Röhej, de ez van! :huh:

Addig okoskodnak, amíg nem lesz per és nem buknak. Mivel az Omega, meg az öreg Bömbik sem bólintanak. Aki meg szabadtükrös lámpába tesz xenont az megérdemli, hogy elvegyék a forgalmiját...

Link to comment
Megosztás:

Haver így járt vmi új csodaautóval 1-2 éve. Elöl ugye xenonok, fék, helyzet, meg irányjelzők LED-esek. Rendőr azonban követelte az izzókészletet... És tulajdonképpen (akkor még) jogosan. Röhej, de ez van! :huh:

Nekem meg egy ismerősöm mesélte aki autókat szokott műszakiztatni hogy pár éve egy 911-es Porschét nem akartak átengedni műszakin, mert nem volt benne pótkerék (akkor még ez követelmény volt műszakin, ma nem tudom mi az ábra ezügyben). Csakhogy abban gyárilag nem volt ilyesmi, csak defektjavító szett meg kompresszor, még hely sincs kialakítva sehol ahová a pótkereket lehetne tenni. Annyira kötötték az ebet a karóhoz, hogy végül be kellett dobni a csomagtartóba egy akármilyen kereket (mindegy hogy nem arra az autóra való és felszerelni sem lehet, csak darabra meglegyen), így már egy csapásra megfelelt a vizsgán.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nekem mind a kettöben xenon van még nem szóltak "soha" ne is tegyék :rolleyes:

A következőket olvastam a témáról ami igaz de nem biztos, hogy a rendőrnél kiment, de meglehet említeni ovatosan!

"A törvény betűi szerint a xenon lámpákat csakis automatikus fényszórómagasság-állítással és fényszórómosóval felszerelt autóba lehet beszerelni. Nyilván ezt a kereskedelmi forgalomba kapható szettek nem tudják, nem is erre készültek. Tehát, ha a rendőrök megállítják az autóst, elvileg megbüntethetik. A gyakorlatban azonban a rendőr nem igazságügyi gépjárműszakértő, így aggályos, hogy egyáltalán van-e joga kimondani: az autóban utólagos xenon van. A műszaki vizsgán már szólhatnak érte, van is olyan hely, ahol szoktak, de olyanról is tudni, ahol egyáltalán nem foglalkoznak vele, ha jól van beállítva a fényszóró."

de hivatkozhatok még esetleg ilyenekre mint pl:

" esős, vizes útburkolat esetén is látjuk magunk előtt, hogy világít a lámpánk. Nem nyeli el a fekete aszfalt a fénysugarakat, mint a halogén esetében. Jobban látszanak a közlekedési táblák, az út mellett szédelgő biciklisták, gyalogosok, de az ott várakozó vadállatok is messzebbről kiszúrhatóak."

Na szóval biztonságban lesznek a gyalogosok és énsem vesztem el a jogsimat :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mind a kettöben xenon van még nem szóltak "soha" ne is tegyék :rolleyes:

A következőket olvastam a témáról ami igaz de nem biztos, hogy a rendőrnél kiment, de meglehet említeni ovatosan!

"A törvény betűi szerint a xenon lámpákat csakis automatikus fényszórómagasság-állítással és fényszórómosóval felszerelt autóba lehet beszerelni. Nyilván ezt a kereskedelmi forgalomba kapható szettek nem tudják, nem is erre készültek. Tehát, ha a rendőrök megállítják az autóst, elvileg megbüntethetik. A gyakorlatban azonban a rendőr nem igazságügyi gépjárműszakértő, így aggályos, hogy egyáltalán van-e joga kimondani: az autóban utólagos xenon van. A műszaki vizsgán már szólhatnak érte, van is olyan hely, ahol szoktak, de olyanról is tudni, ahol egyáltalán nem foglalkoznak vele, ha jól van beállítva a fényszóró."

Bepróbálkozhatsz, de nem fogják figyelembe venni.

A rendőr megnézi a lámpabúrán a halogén jelzést, és már írja is az adminisztrációt szó nélkül. És erre minden joga megvan.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

"A törvény betűi szerint a xenon lámpákat csakis automatikus fényszórómagasság-állítással és fényszórómosóval felszerelt autóba lehet beszerelni.

" esős, vizes útburkolat esetén is látjuk magunk előtt, hogy világít a lámpánk. Nem nyeli el a fekete aszfalt a fénysugarakat, mint a halogén esetében. Jobban látszanak a közlekedési táblák, az út mellett szédelgő biciklisták, gyalogosok, de az ott várakozó vadállatok is messzebbről kiszúrhatóak."

Na szóval biztonságban lesznek a gyalogosok és énsem vesztem el a jogsimat :rolleyes:

Ha a rendőrnek egy cseppnyi esze is van... Oké hogy te látod a közlekedési táblát, meg a gyalogost, meg a biciklist, meg a rendőrt, meg akárkit. Azonban ha egy szar xenonnal suhansz az éjben, pont a vizes fekete aszfalton, akkor a szembejövő autóst olyan élményben részesítheted (ha pl nincs korrektül beszintezve), mintha éjszaka a hegesztés ívfényébe bámulna.

Tehát a rendőrt ez büdösül nem fogja meghatni, mert te lehet hogy látod a gyalogost, biciklist, de a szembejövő autót elvakítod, így ő fogja elcsapni.

A másik meg, persze hogy a rendőr nem igazságügyi szakértő, de azért azt meg tudja állapítani szerintem, hogy a 22éves szétrohadt küszöbű Golf I-ben vajon legális a HID lámpa, vagy sufnituning.

És amúgy sem az ő feladata eldönteni, hanem a műszaki vizsgáé, ahova köteles vagy bevinni az autót a rendőri intézkedés során.

Én amondó vagyok, hogy látni az utakon a biztonság egyik fő tényezője. De ez ugyanúgy igaz a másik autósokra is! Tehát ő is láthassa az utat, amiben te akadályozhatod egy hokkolt HID-el.

Persze ezzel nem a HID ellen vagyok, és sztem egy kicsit túlbonyolítják a dolgokat... a mosóval, meg az automata szintezés szükségességével.

Ha egy jól beállított, projektoros fényszóróvól, HID lámpával autózol, valóban biztonságosabb a számodra a közlekedés, és szerintem nem zavarod a többi közlekedőt.

Azonban a sok szakadt xarba belepakolt kínai óccó xenon-szett ellen valahogy fel kell lépni...

Elvonatkoztatva ettől, a jogalkotókat egyszer-egyszer kivinném mondjuk egy autópálya építés közelébe, főleg a hajnali-szürkületi időpontokban... Amikor is a Scania-MAN-Volvo-k rohannak az úton a megengedett sebesség felett egy árnyalatnyival, nomeg 1x db utólagosan felmókolt -ámde nagyon dizájnos- mindenféle lámpákkal, neked meg a szemed folyik ki... A, mert fenthagyta a refijét B, mert ez nem refi csak ködfény vagy ilyesmi, mert ha rávillantasz, akkor kapsz a pofádba még 1,5kW-ot

Link to comment
Megosztás:

Én a magam autóját tartom rendben, ezért oda figyeltem allámpák beállítására!

De bántjuk a xenont, hol ott a frissebb kiadásu autók lámpái xenon nélkül is meg vakítanak :rolleyes:

én éjszaka dolgozom tudom mit jelent.

Annak idején sem figyeltek egymásra sem a világításra, mitől változna ez most? Ha az ember tudatába nem jut el, hogy a másikat vakítja nem fog hozzá nyulni, és egyébként is azt mondja, hogy ő így lát. A hagyományos lámpákba valóban több a szort fény de ha jól be van állítva szerintem elviselhető a fénye, az ,hogy az occó xenon és a drága xenon között mi a különbség szerintem csak a fény indulási sebessége, hogy milyen gyorsan éri el a teljes fényt a különbség, és talán a simens úgyan arra a watt számra kicsit erősebb. Nekem volt és jelenleg is van Kinai igaz most vissza dobozoltam, mert simens xenonokat használok . Én meg vagyok elégedve velük és még idáig nem igazán villogtak a lámpák miatt, annó a Vectrába a h4-re töbször villantottak. Kicseréltem azt is BX-ra lámpa beállítás mert nagyon magasra világított, és szinte senki nem vette észre csak mikor bekapcsoltam a villanásból (ez fehér volt) A jelenlegik kékek.

Na mindegy én szeretem használni öket be állítottam a lámpákat és továbra is anyázok ha valaki szemből megvakit legyen az xenon vagy hagyományos gyertya.

Link to comment
Megosztás:

Én a magam autóját tartom rendben, ezért oda figyeltem allámpák beállítására!

De bántjuk a xenont, hol ott a frissebb kiadásu autók lámpái xenon nélkül is meg vakítanak :rolleyes:

én éjszaka dolgozom tudom mit jelent.

Annak idején sem figyeltek egymásra sem a világításra, mitől változna ez most? Ha az ember tudatába nem jut el, hogy a másikat vakítja nem fog hozzá nyulni, és egyébként is azt mondja, hogy ő így lát. A hagyományos lámpákba valóban több a szort fény de ha jól be van állítva szerintem elviselhető a fénye, az ,hogy az occó xenon és a drága xenon között mi a különbség szerintem csak a fény indulási sebessége, hogy milyen gyorsan éri el a teljes fényt a különbség, és talán a simens úgyan arra a watt számra kicsit erősebb.

Világos hogy a kínai meg a nemkínai xenon közt max a minőség (gyengébb élettartam, fényerő, stb) a különbség, viszont arra értettem az 'óccó kínait', amit tizenezer forintért megvesz a parasztja, és tolja bele a zsiguliba, öreg argentába, vagy mb1000es mercibe.

Ellenben, tudtommal a Siemens nem forgalmaz normál foglalatos xenont, csak gyári motyókat (így a Siemens cucc is kínai, ahogy Bosch és Sony tsai is). Bár lehet tévedek (de valahol volt is egy cikk, pont erről).

Link to comment
Megosztás:

A rendőr megnézi a lámpabúrán a halogén jelzést...

Ez eddig rendben is van, de honnan tudja hogy ami égő benne van az nem halogén?

Mivel ahogy fentebb írták, a rendőr nem műszaki szakértő, nem kell értenie hozzá, ennélfogva a szava a hozzáértés szempontjából éppen annyit számít mint az enyém. Szóval ha este megállít akkor reggelig vitatkozhatunk azon hogy ami őszerinte xenon az sztem csak xenon hatású izzó... :rolleyes:

Szvsz kizárólag akkor van esélye ilyen miatt megbüntetni ha az NKH ellenőreivel együtt végzik az igazoltatást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.