Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Gyárilag nincs felprogramozva?

 

 

Igen. Az első tulaj valószínűleg nem rendelte meg hozzá. Egy 10 perces szoftveres programozásért, ami gyakorlatilag semmibe nem kerül, nem akarta kifizetni a vastag felárat.

Op-commal programozható. Ha találsz valakit a közeledben, akinek van, simán meg lehet oldani.

Budapest mely részén vagy?

Link to comment
Megosztás:

Igen. Az első tulaj valószínűleg nem rendelte meg hozzá. Egy 10 perces szoftveres programozásért, ami gyakorlatilag semmibe nem kerül, nem akarta kifizetni a vastag felárat.

Op-commal programozható. Ha találsz valakit a közeledben, akinek van, simán meg lehet oldani.

Budapest mely részén vagy?

16.kerület, de rugalmas a munkaidőm, el tudok menni bárhová.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy érintkező, mert, ahogy látom, kicsit beázott a búra. A csatlakozásokat tisztítgattam, de nem történt változás. Mit lehet ilyenkor tenni? Lefújom valamivel, vagy irány a bontó és csere? Szezek egy multimétert és kimérem, amint odajutok.

 

Valami érintkezési probléma lehetett. Kitisztogattam, lecseréltem az összes izzót, és most megy. Fontos tanulság, hogy az elektronika leveszi terhelést az adott izzóról, ezért minden próba/csere előtt le kell venni gyujtást és újra visszakapcsolni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ! Cím modul hibám van az asztrámnál( nem működik a dudám ).Hallottam ,hogy visszahívtak ebből kifolyólag anno sok opelt.Ha beviszem opel szervízben szerintetek kicserélik vagy kijavítják  a hibát ingyen úgyis hogy nincs már garancia rajta ??

 

Tudomásom szerint a visszahívás a CIM modul felfogatásának javítására vonatkozott, nem magára a CIM modulra.

Szerintem hívj fel egy Opel szervízt és kérdezd meg.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ! Cím modul hibám van az asztrámnál( nem működik a dudám ).Hallottam ,hogy visszahívtak ebből kifolyólag anno sok opelt.Ha beviszem opel szervízben szerintetek kicserélik vagy kijavítják  a hibát ingyen úgyis hogy nincs már garancia rajta ??

 

Úgy, van, ahogy előttem írta Kezdőkabriós. Vidd be, és kiderül, hogy feltették-e rá a bilincset. Ha nem, akkor felteszik ingyen, de sok javulásra ne számíts.

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van 1 mechanikus turbóny.m. órám gondoltam bedobom az autóba, 1.9dth motorom van a kérdés az, hogy tudtok olyan pontot ahol rá tudom tenni?? Régi motoron volt vékony cső ami a nyomó ágról jött, oda betudtam épiteni gyorsan egy T elosztóval, ezen meg nem találok!!

 

Módosítva : szilar6d
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Össze lehetne hozni a tolatókamera képét a gyári CID kijelzővel? Sokminden kellene hozzá hogy működjön? Esetleg valaki próbálkozott már ilyennel? Minden választ és tippet köszönök előre is. :icon1:

 

Igen, összehozható egy modullal, amit itt találsz:

 

http://www.pepas.cz/projekty/opel-vcu-cz/

 

Videó:

 

 

Van magyar kapcsolattartó is, kapcsolat fül alatt megtalálod az oldalon az email címét, telefonszámot tudok adni ha kell!

Megbízható én is rendeltem tőle komfort modult a Astra-ba.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Össze lehetne hozni a tolatókamera képét a gyári CID kijelzővel? Sokminden kellene hozzá hogy működjön? Esetleg valaki próbálkozott már ilyennel? Minden választ és tippet köszönök előre is. :icon1:

Szia,

 

Igen,több fajta megoldás létezik.

 

A gyári verzió a VCU01+CU vagy VCU02 modulok valamelyikének beszerelése vagy az Ebay-en is kapható megfelelő modul hozzá.Ezekkel bármilyen külső videóforrás képe megjeleníthető.A gyári egyik legnagyobb előnye az,hogy miközben átvált a tolatókamera képére,az autó egyéb üzenetei ugyan úgy kivetítődnek a kijelzőre.

 

Itt a fórumon a koco-t tudom neked ajánlani,aki nekem is nagyon sokat segített abban,hogy képbe kerüljek.Ő bármelyik egység beszerzésében és beszerelésében is tud neked segíteni.

 

Most őt idézném utólagos engedélyével:

 

"CU: csak olvasni tudja a CAN forgalmat, illetve saját parancsokat ráküldeni. Módosítani egyik vezérlőegység beállításán sem lehet vele.

VCU01 vagy VCU02: ezek videó jelet tudnak megjeleníteni a CID-en (csak GDxx vagy CDxx szoftver verziónál). VCU01 a CU-val együtt üzemel, a VCU02 önmagában. Önmagában a CU-ból a vízhőfokot és a beállításokat tudja csak (tehát nem lesz diagnosztika, részecskeszűrő, tolatóradar menü). Amit mindkettő VCU tud: teljes képernyős videó jel megjelenítés, tolatókamera kép megjelenítése (késleltetett kikapcsolással), az autó felugró ablakainak megjelenítése teljes képernyős videó esetén is.

CU: 120 euró

VCU (mindkettő): 180 euró

CAM-PS: 15 euró (ez zavarmentes kapcsolt tápot ad a tolatókamerának)

Szállítás+banki ktg: 8+5 euró

A VCU-khoz lehet csatlakoztatni Rapberry Pi kártyaszámítógépet is, amit kisméretű távirányítóval lehet vezérelni. Azért ezt írom, mert a VCU menüje kezeli a Raspberry tápellátását is.

Az ebay-es cucc pontosan az amit én is beépítettem már. Teljesen jól szerelhető, jó képet ad, többféle bemenetet lehet tud kezelni, tolatókamerára automatikusan kapcsol. Hátránya, hogy egy gombot kell valahol elhelyezni (melléklenek hozzá, de az szerintem elég nagy), illetve a tolatókamerához külön meg kell oldani a zavarmentes jelet (egy relével a legegyszerűbb). Amikor aktív, akkor teljesen leválasztja az autóról a kijelzőt, ezért az autó üzenetei nem jelennek meg.

Dízel autó DPF-fel és/vagy gyári tolatóradarral: CU+VCU01

Dízel DPF és gyári tolatóradar nélkül: VCU02

Benzines turbó nélkül: VCU02

Benzines 2.0T motorral: CU+VCU1 (az ECM menü csak 2.0T vagy 2.8T motornál működik)

Nekem nagyon bejön a PepaS féle CU+VCU, én határozottan ezt javaslom. Nagyon jó a támogatottsága, a modulokat kézbe véve látszik a precíz, minőségi kidolgozás és nagyon korrekt a gyártó. De! Az ebay-es cuccot egy román srác készíti, akivel szintén jól lehetett kommunikálni, és kérdés esetén egy napon belül segített. Fizetés után azonnal postázta, egy hét alatt itt volt. Ha nem ismerném PepaS-t, akkor őt ajánlanám. Jut eszembe, ő árul érintőpanelt is a kijelzőre.

Alapvetően mindkét eszköz esetén tudok segíteni a beszerzésben és a beszerelésben is, nyugodtan kereshetsz, illetve ha valamire nem válaszoltam volna, akkor is."

 

"A CU csak a komfort funkciókat tudja, videó jelet nem. A VCU-01 csak a CU-val együtt működik, a VCU-02 pedig önmagában is. Készítettem egy összehasonlító táblázatot, megpróbálom ide betenni (sikerült). Értelemszerűen a CU+VCU-01 mindent tud. A vastagon szedettek a főmenük, alattuk a Beállítások menü bontása látható. Majd elfelejtettem: a tolatókamerához javaslom a CAM-PS modult is. Ez ad zavarmentes tápot a kamerának, és ez tartja előre-hátra manőverezéskor ébren a kamerát és annak a képét (tehát nem fog ki-be kapcsolni, amíg megigazítod az autót).

Az ebay-es kevéssel olcsóbb, mint a VCU-02. Szereltem olyat is, mindössze egy kiegészítő relé kell a zavarmentes táphoz. Amiben a VCU előnyösebb, az a megjelenítés: teljes képernyős videó kép megjelenítése esetén is látszanak a felugró infók (pl.: alacsony üzemanyag, navigációs utasítások, kiégett izzó, stb.). Az ebay-es kezeléséhez egy nyomógombot kell még elhelyezni, de ez megoldható esztétikusan, vagy akár rejtetten is."

 

Ebay-es verzió:

 

http://www.ebay.com/itm/Opel-Vauxhall-CID-Video-Interface-Astra-H-Vectra-C-/141773836030?hash=item2102610efe

 

http://www.vxronline.co.uk/forum/showthread.php?95193-Finished-CID-Video-interface-project.-pics

 

Remélem tudtam segíteni.

 

Én is kacérkodok ezzel a projekttel,de még nem szántam erre pénzt :-(

 

Üdv.:Szabi

Link to comment
Megosztás:

Pontosan, ahogy előttem írták. Azóta annyi változás történt, hogy vettem VCU01 videó modult, és beépítettem. Tolatókamerával használom, remekül működik.

 

Bármi kérdés, kérés felmerül, keress meg.

 

Üdv: Laci

Szia Laci,

 

Remélem nem gond,hogy idéztelek és ajánlottalak,mint szakembert a témában?Igyekeztem korrektül lehivatkozni téged,nem learatva a Te babérjaidat,és érdemtelenül kérkedni a tőled kapott tudással és információkkal.

 

Hamarosan lehet én is megkereslek,és kérem segítségedet ezzel a projekttel kapcsolatban,mert lassan összetörhető állapotba kerül a malacpersely,és már egyre inkább nagy hasznát venném egy tolatókamerának. :-)

 

További kellemes estét Neked!

 

Üdv.:Szabi

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha már benne vagyunk a modul témában: van egy plusz komfort modulom (39900 Ft), ha valakit érdekel, kérem keressen meg. Ha úgy nagy általánosságban érdekel benneteket a modul, akkor szívesen írok ide is részleteket. Alapvetően a komfort modul a kedveltebb, egyrészt a sok funkció, másrészt az egyszerű beszerelés miatt. Árban is kedvezőbb (ez azért elég szubjektív), mivel a videó modul egy tolatókamera táppal 195 EUR+szállítás.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! minap írtam ,hogy nem működik a dudám valószínű Cím modulos lesz ! viszont 2 hét múlva műszaki vizsgára kéne mennem vele.kérdésem az lenne ,hogy ezt a modult kilehet e úgy kerülni ,hogy direktbe tudnám működtetni a dudát ,tehát úgy áthídálni a modult,hogy valahogy műdökjön a duda? a lényeg az lenne nekem ,hogy műszaki vizsgán működjön!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! minap írtam ,hogy nem működik a dudám valószínű Cím modulos lesz ! viszont 2 hét múlva műszaki vizsgára kéne mennem vele.kérdésem az lenne ,hogy ezt a modult kilehet e úgy kerülni ,hogy direktbe tudnám működtetni a dudát ,tehát úgy áthídálni a modult,hogy valahogy műdökjön a duda? a lényeg az lenne nekem ,hogy műszaki vizsgán működjön!

Nem holtbiztos, hogy cim bajod van, lehet, csak a duda nyekkent meg. Ha van multimétered, akaszd le a dudát a jobb elejében (ha lehasalsz a kocsi alá látos jobb elől a kerék előtt), mérd meg, kap e feszültséget, mikor megnyomod a kormányt. A gyári duda hátulján van feszítő csavar, azt lazítva, vagy feszítve újra szóra lehet bírni a dudát. Persze a végén én is kicseréltem...
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem holtbiztos, hogy cim bajod van, lehet, csak a duda nyekkent meg. Ha van multimétered, akaszd le a dudát a jobb elejében (ha lehasalsz a kocsi alá látos jobb elől a kerék előtt), mérd meg, kap e feszültséget, mikor megnyomod a kormányt. A gyári duda hátulján van feszítő csavar, azt lazítva, vagy feszítve újra szóra lehet bírni a dudát. Persze a végén én is kicseréltem...

 

Köszi a segítséget azért tippelek arra mert előtte a multi kormányon sem mentek a gombok meg volt rá példa ,hogy a dudát nyomva a hangerő felment. de megmérem amit mondtál.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget azért tippelek arra mert előtte a multi kormányon sem mentek a gombok meg volt rá példa ,hogy a dudát nyomva a hangerő felment. de megmérem amit mondtál.

Szia,

 

Ne haragudj,hogy ezt írom ebben a helyzetben,de ha tényleg a dudával lenne problémád,akkor van egy eladó gyári dudám jelképes áron.Ha aktuális a dolog,privátban beszéljünk róla!

 

Üdvözlettel:Szabi

Link to comment
Megosztás:

Szia,

 

Ne haragudj,hogy ezt írom ebben a helyzetben,de ha tényleg a dudával lenne problémád,akkor van egy eladó gyári dudám jelképes áron.Ha aktuális a dolog,privátban beszéljünk róla!

 

Üdvözlettel:Szabi

 

Véletlenül nem a dupla kürtös változat?

 

Link to comment
Megosztás:

Véletlenül nem a dupla kürtös változat?

 

Szia,

 

Sajnos nem.Az eredeti,gyári kürt.Én azért cseréltem le,mert elég komolytalan hangja volt,kb. mint egy Simson kürt.Édesapámnak volt egy komolyabb a garázsban,azt tettem fel.Az már elfogadható hangzást produkál. :-)Nem is nagyon szereti a sok tolerancia nélkül közlekedő t..hó. :-) 

Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget azért tippelek arra mert előtte a multi kormányon sem mentek a gombok meg volt rá példa ,hogy a dudát nyomva a hangerő felment. de megmérem amit mondtál.

 

Nemrég csináltam itt képes segítséget CIM modul javításhoz (június). Én is akkor álltam neki, amikor vizsgára ment a kocsi. bővebben az opelmuhely.com-on is megtalálod a leírások között.

Nem nehéz javítani.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.