Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Vettem egy kinullázott CD30 MP3 Balupunkt fejegységet. Ki tudna nekem segíteni hozzápárosítani a kocsihoz? A gondom az, hogy nincs meg az autó car pass kártyája, így a saját kódomat is ki kéne olvasni.

Mivel ritkán járok itt, e-mailben várnám a segítő szándékú, lehetőleg Budapesti válaszát. Címem: pgabee@gmail.com

Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy kinullázott CD30 MP3 Balupunkt fejegységet. Ki tudna nekem segíteni hozzápárosítani a kocsihoz? A gondom az, hogy nincs meg az autó car pass kártyája, így a saját kódomat is ki kéne olvasni.

Mivel ritkán járok itt, e-mailben várnám a segítő szándékú, lehetőleg Budapesti válaszát. Címem: pgabee@gmail.com

Köszi előre is.

Szia,

A forgalomba helyezőnél tudod megkérdezni a Car Pass számot.

Vagy kb. 5rugóért megmondja a gyártó.

Opel szervizben segítenek.

Link to comment
Megosztás:

Hát a forgalomba helyezőt decemberben felszámolták. Jogutódról nem tudok. Szóval azt hiszem a hímtag rossz felére kerültem.

Szia,

A forgalomba helyezőnél tudod megkérdezni a Car Pass számot.

Vagy kb. 5rugóért megmondja a gyártó.

Opel szervizben segítenek.

Link to comment
Megosztás:

Hát a forgalomba helyezőt decemberben felszámolták. Jogutódról nem tudok. Szóval azt hiszem a hímtag rossz felére kerültem.

Hivatalos Opel szervizben segítenek.

Gyártónál lekérik, de sajnos mint írtam ára van, tehát nem lehetetlen.

A napokban voltam a Schillernél, computer felprogramozás ügyben.

Amikor kérték a car pass kódot, azt hittem viccelnek.

Szerencsére még nyitva a vidéki Opel forgalmazó, aki eladta az első tulajnak az autóm.

Ők megmondták a kódot, így be tudtak lépni a buta BC menüjébe.

Mostmár van mit nézegetnem rajta :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Régebben csinált olyat a gép hogy jelezte a GID-en kiéget a jobb oldali tompítot vagy a helyzetjelzőm. Szemrevételezve a helyzetet azt tapasztaltam hogy a szóban forgó izzók világítanak. Ez a fars jelzés elég ritkán jött elő.

Tegnap megint jelezte hogy a tompitott nem ég, de most tényleg nem ég.

Gyári xenon-om van (nem kanyarkövetős). Az lenne a kérdésem hogy ezekbe milyen foglalatú és milyen Xenon izzók valóak? Illetve milyen a Kelvin számú a gyári?

Ha jól tudom ezeket párba szokták cserélni, mennyibe fáj most egy ilyen csere szakszervizekbe?

Ti milyet vennétek bele: 4300K vagy 5000K?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Az előttem szólónak is hasonló a problémája,mint nekem,de felteszem én is a kérdést...

2008.12 havi Astra H caravan(Z19DTH,150hp)gyári kanyarkövetős bi-xenon van és a jobb első kiégett.

Kérdéseim:

milyen kell bele(bi-xenon)nem tudom a kanyarkövető miatt esetleg valami speciális kell-e??

foglalat tipusa?kelvinben meghatározott fényereje(szerintem 6000K van benne)

Milyet tegyek bele???

Csak gyárit vagy utángyártottat érdemes-e??HA utángyártott akkor muszáj gondolom párban cserélni,mert eltérő lehet a gyári és az utángyártott 6000k-es szín....

Hogy lehet a kicserélni??

+

meghallgatok minden ezzel kapcsolatos ötletet és tapasztalatot.

Várom a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Régebben csinált olyat a gép hogy jelezte a GID-en kiéget a jobb oldali tompítot vagy a helyzetjelzőm. Szemrevételezve a helyzetet azt tapasztaltam hogy a szóban forgó izzók világítanak. Ez a fars jelzés elég ritkán jött elő.

Tegnap megint jelezte hogy a tompitott nem ég, de most tényleg nem ég.

Gyári xenon-om van (nem kanyarkövetős). Az lenne a kérdésem hogy ezekbe milyen foglalatú és milyen Xenon izzók valóak? Illetve milyen a Kelvin számú a gyári?

Ha jól tudom ezeket párba szokták cserélni, mennyibe fáj most egy ilyen csere szakszervizekbe?

Ti milyet vennétek bele: 4300K vagy 5000K?

Ma reggelre annyi változott a helyzet, hogy megint jelezte hogy a tompított nem ég, de most megint fars volt a riasztás és láss világosság... világit újra a lámpám.

Most lehet hogy az égő haldoklik vagy valami kontakthibám, vezeték szakadásom van?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Az előttem szólónak is hasonló a problémája,mint nekem,de felteszem én is a kérdést...

2008.12 havi Astra H caravan(Z19DTH,150hp)gyári kanyarkövetős bi-xenon van és a jobb első kiégett.

Kérdéseim:

milyen kell bele(bi-xenon)nem tudom a kanyarkövető miatt esetleg valami speciális kell-e??

foglalat tipusa?kelvinben meghatározott fényereje(szerintem 6000K van benne)

Milyet tegyek bele???

Csak gyárit vagy utángyártottat érdemes-e??HA utángyártott akkor muszáj gondolom párban cserélni,mert eltérő lehet a gyári és az utángyártott 6000k-es szín....

Hogy lehet a kicserélni??

+

meghallgatok minden ezzel kapcsolatos ötletet és tapasztalatot.

Várom a válaszokat.

Valaki?????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! az lenne a kérdésem,hogy ha az alig 1,5 éves H Astrámban folyamatosan világít az ABS ellenőrző lámpa az feltétlenül az ABS meghibásodását jelenti,vagy lehet esetleg az ellenőrző lámpa "kikattanása" is ? (gondolom a szervízt nem úszom meg,még jó hogy garanciális:))

köszi a válaszokat !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! az lenne a kérdésem,hogy ha az alig 1,5 éves H Astrámban folyamatosan világít az ABS ellenőrző lámpa az feltétlenül az ABS meghibásodását jelenti,vagy lehet esetleg az ellenőrző lámpa "kikattanása" is ? (gondolom a szervízt nem úszom meg,még jó hogy garanciális:))

köszi a válaszokat !

Szia!

Így van, vidd el márkaszervizbe és örülj, hogy még a garanciaidőben jött elő a probléma! Az ellenőrzőlámpa nem szokott csak úgy "kikattanni"...

Link to comment
Megosztás:

2007- es Opel Astra H 1.3 CDTI autóm van amiből sajnos kimaradt a hátsó csomagtartóbol a REC modul, amivel több extrától fosztottak meg! ( az első ablakok felcsukása a kulccsal, a jobb és bal parkoló fény bekapcsolása, az üdvözlő rövidfény bekapcsolása...) helyette egy kisebb modult tettek! Megoldaható e ha veszek REC modult ( az Ebayen van kb 70 EU) és kicserélem a gyári csökkentett modult? Szervizben megoldható? Elég a REC modul kicserélése vagy kell mást is?

A válaszokat előre megköszönöm!

Üdv

Sanyi

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Az előttem szólónak is hasonló a problémája,mint nekem,de felteszem én is a kérdést...

2008.12 havi Astra H caravan(Z19DTH,150hp)gyári kanyarkövetős bi-xenon van és a jobb első kiégett.

Kérdéseim:

milyen kell bele(bi-xenon)nem tudom a kanyarkövető miatt esetleg valami speciális kell-e??

foglalat tipusa?kelvinben meghatározott fényereje(szerintem 6000K van benne)

Milyet tegyek bele???

Csak gyárit vagy utángyártottat érdemes-e??HA utángyártott akkor muszáj gondolom párban cserélni,mert eltérő lehet a gyári és az utángyártott 6000k-es szín....

Hogy lehet a kicserélni??

+

meghallgatok minden ezzel kapcsolatos ötletet és tapasztalatot.

Várom a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Az előttem szólónak is hasonló a problémája,mint nekem,de felteszem én is a kérdést...

2008.12 havi Astra H caravan(Z19DTH,150hp)gyári kanyarkövetős bi-xenon van és a jobb első kiégett.

Kérdéseim:

milyen kell bele(bi-xenon)nem tudom a kanyarkövető miatt esetleg valami speciális kell-e??

foglalat tipusa?kelvinben meghatározott fényereje(szerintem 6000K van benne)

Milyet tegyek bele???

Csak gyárit vagy utángyártottat érdemes-e??HA utángyártott akkor muszáj gondolom párban cserélni,mert eltérő lehet a gyári és az utángyártott 6000k-es szín....

Hogy lehet a kicserélni??

+

meghallgatok minden ezzel kapcsolatos ötletet és tapasztalatot.

Várom a válaszokat.

Azóta annyit megtudtam,h a bi-xenon is sima xenon izzós az opelnél.A lényeg D2S izzó és a távolsági tompitott áltásakor az izzó előtt van beépítve valami gyári mechanika ami mozgatja a vetítés képét és így lesz tompitottból távolsági+távolságihozu besegít a mellette lévő halogén izzó is...Ennyit tudtam meg.Ja és 40000Ft/db-ja a gyári D2S osramnak 6000K-es színben......és csak lámpakivétellel lehet állítólag cserénli,mert valami csvaros verziós....

Várok esetleges tapasztalatokat ez ügyeben.

Senkinek sem kellett még cserélnie H Astrában bi-xenonos gyári izzót????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kissé elakadtam, a segítségeteket kérem. Most szeretnék forgalomba helyezni egy 1.7-es kombit, ( ami már most roppant megtetszett a feleségemnek) Z17DTH motorral, de eszembe jutott hogy megnézem a gyári vonóhorog visszajelzőjét, hát nincs. Még jó hogy nem jelentettem le a műszakira... :)

Az op-commal (van REC modul,sikerült az ablakfelhúzást bekapcsolni, két motoros ablaknál) csak annyit találtam hogy vonóhorog jelen van vagy nincs. Gyárilag nem volt bekapcsolva, beállítottam hogy jelen van, de ezek után is csak a műszerfal egységen az op-com kiírja az utánfutó villogó be üzenetet (term,-en utánfutóval, indexszel), de kijelzés továbbra sincs.

Ebben tehát gyárilag nincs? A régebbi astrások kinevetnek hogy nekik van, sőt még az apám 81-es dízel Rekordjában is van!! :(

És főleg: hogyan lessz? Can-busos jeladó 18.000-ért? De hol lesz (van) a visszajelző "izzó"? Fúrjam meg a műszerfalat, vagy ragasszam valahová? Frankó...

Link to comment
Megosztás:

Csak 1 kérdés: hogyan tudja felhúzni a két első el.ablakot kulccsal való zárásra a kocsi??

AH 2004 1.4 Enjoy és van REC modul? Tech 2 vel kell programozni??

Én op-commal csináltam, igen kell a REC modul és a gyári kulcson lévő közp.-i zár vezérlő gombokkal működik. A zárásnál a gombot tovább tartod lenyomva, először bezár és elindul az ablak felfelé ( ha hamarabb elengeded, akkor megáll abban a helyzetben ahol van), nyitásnál ugyanez, nyomva tartod és kinyit, majd elindul az ablak lefelé, ha hamarabb elengeded mint ahogy leér, megáll abban a pozícióban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.