Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

amugy nagyjabol mennyibe faj egy ilyen kütyü bekotese?

Márkaszervizben számlával, garanciával 10k.

Feketét nem tudsz véletlenül? Esetleg klíma panelt(manuális) feketében?

Másik autónkba már csak ezek kellenek és minden fekete lesz abban is....D

Sajnos nem. Két garnitúra (sötét) grafitszürkét és egy garnitúra világosszürkét láttam.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Márkaszervizben számlával, garanciával 10k.

Sajnos nem. Két garnitúra (sötét) grafitszürkét és egy garnitúra világosszürkét láttam.

koszonom! tehat akkor csak megveszem a kutyut es beviszem a markaszervizbe es ok telepitik?

amugy az opelnel mennyibe kerul egy ilyen extrat kerni utolag?

Link to comment
Megosztás:

koszonom! tehat akkor csak megveszem a kutyut es beviszem a markaszervizbe es ok telepitik?

amugy az opelnel mennyibe kerul egy ilyen extrat kerni utolag?

Az extralistán 100 eFt körül volt a bluetooth-os kihangosító (gyári). Ha van GID vagy CID az autóban, és kormánykapcsoló akkor utólag is be lehet építeni, kb.: 30-35 eFt körüli összegért (~20-25: UHP4+mikrofon, ~3-5: csatlakozó+kábelek, ~5-10: beszerelés, ~5: Tech2 programozás).

Márkaszervizben szerintem ilyet nem csinálnak. Ott csak az univerzálist építik be, ahogy Cserenkov is írta.

Link to comment
Megosztás:

Az extralistán 100 eFt körül volt a bluetooth-os kihangosító (gyári). Ha van GID vagy CID az autóban, és kormánykapcsoló akkor utólag is be lehet építeni, kb.: 30-35 eFt körüli összegért (~20-25: UHP4+mikrofon, ~3-5: csatlakozó+kábelek, ~5-10: beszerelés, ~5: Tech2 programozás).

Márkaszervizben szerintem ilyet nem csinálnak. Ott csak az univerzálist építik be, ahogy Cserenkov is írta.

Német ebayen van is komplett készlet:

http://www.ebay.de/itm/Opel-UHP-4-Bluetooth-Freisprecheinrichtung-Astra-H-Zafira-B-Vectra-C-Original-/111144522043?pt=Freisprechanlagen&hash=item19e0bad13b

Link to comment
Megosztás:

nah...irtak a markaszervizbol...

"

Természetesen be tudjuk szerelni garanciálisan melynek költsége 30.000.-Ft lenne.

"

ez igen! 30 rugo???

valaki kevesebbert tud helyet? megbizhatot?

De ez most mi ami 30 rugó?

Ha még mindig a ("nem gyári") kihangosító utólagos beszereléséről van szó, itt továbbra is 10-ért csinálják: http://www.opelmolnar.hu/markeszerviz/topszerviz/

Link to comment
Megosztás:

De ez most mi ami 30 rugó?

Ha még mindig a ("nem gyári") kihangosító utólagos beszereléséről van szó, itt továbbra is 10-ért csinálják: http://www.opelmolnar.hu/markeszerviz/topszerviz/

en ugy ertettem,hogy csak a beépítés de most rá is kérdeztem! :) amugy hozzájuk vinném éves szervízre, de ha ilyen vastagon fog a toll akkor lehet hogy keresek más szervízt! ezek megbízhatóak?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Segítséget szeretnék kérni olyan ügyben hogy az autó nem jelzi ki fogyasztási adatokat, menübe csak a Timer jelenik meg semmi bc1 bc2 az autó 2007 évjáratú bőrös xenon lámpás nem gondolom hogy nem lenne benne fogyasztás mérő.....
Másik problémám hogy nem jelenik meg sehol a víz hőfok??? Van egy menü ahol láttam valami Coolant :67' de azt keveslem mert mentem vele 80km biztos... vagy lehet akkor termosztát nyitva van és nem zár el.... nem tudom.

Segítségetek előre is köszönőm!!

Üdvözlettel: Talabér Ferenc


Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Segítséget szeretnék kérni olyan ügyben hogy az autó nem jelzi ki fogyasztási adatokat, menübe csak a Timer jelenik meg semmi bc1 bc2 az autó 2007 évjáratú bőrös xenon lámpás nem gondolom hogy nem lenne benne fogyasztás mérő.....

Másik problémám hogy nem jelenik meg sehol a víz hőfok??? Van egy menü ahol láttam valami Coolant :67' de azt keveslem mert mentem vele 80km biztos... vagy lehet akkor termosztát nyitva van és nem zár el.... nem tudom.

Segítségetek előre is köszönőm!!

Üdvözlettel: Talabér Ferenc

Ezekszerint nincs benne BC. Fel kell programoztatni Tech2 műszerrel. Nem nagy dolog, 10 perces művelet.

Vízhőfokot járó motor mellett nézd!

en ugy ertettem,hogy csak a beépítés de most rá is kérdeztem! :) amugy hozzájuk vinném éves szervízre, de ha ilyen vastagon fog a toll akkor lehet hogy keresek más szervízt! ezek megbízhatóak?

Ezt sajnos nem tudom. De tervezem, hogy kipróbálom őket. Nekem majdnem útbaesik és ezek a neten fent lévő akciós áraik egész jónak tűnnek.

Link to comment
Megosztás:

Ezekszerint nincs benne BC. Fel kell programoztatni Tech2 műszerrel. Nem nagy dolog, 10 perces művelet.

Vízhőfokot járó motor mellett nézd!

Ezt sajnos nem tudom. De tervezem, hogy kipróbálom őket. Nekem majdnem útbaesik és ezek a neten fent lévő akciós áraik egész jónak tűnnek.

hat nekem is egy kicsit kozelebb vannak,hiszen ahol vettem az autot az erden van, tehat egy kicsit odebb...es ha ekkora kulonbsegk vannak akkor mar inkabb ide.

amugy valaki tudja, hogy az opel garancia az pontosan mire is vonatkozik?

Link to comment
Megosztás:

A kihangosítás az autó saját hangszóróin szólal meg?

Link to comment
Megosztás:

Z17DTH motornál van utóizzítás?

Ha van, létezik, hogy az nem kapcsol le időben és emiatt szíva az akksit, a töltést pedig az alapjáraton ketyegő generátor nem győz kapacitással és emiatt hideg motornál jóval 14V alá esik az akufeszültség?

Van, de siman ellenorizheto, mikor kapcsol le: voltmero, vagy egy izzo egy gyertya csatlakozojara kotve, es mindent latsz. Sot, lehet a gyertyakhoz meno vezetek masik vegere is, ha hozzaferheto egyszeruen.

Amugy alapjaraton esetleg elkepzelheto, de fordulaton biztos nem, es nalad emlekeim szerint ott is megvolt a problema.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Van, de siman ellenorizheto, mikor kapcsol le: voltmero, vagy egy izzo egy gyertya csatlakozojara kotve, es mindent latsz. Sot, lehet a gyertyakhoz meno vezetek masik vegere is, ha hozzaferheto egyszeruen.

Amugy alapjaraton esetleg elkepzelheto, de fordulaton biztos nem, es nalad emlekeim szerint ott is megvolt a problema.

1200-as fordulaton már van olyan 13,5V körüli töltés, alapjáraton semmi, egészen 40 fokos hűtővézhőmérsékletik. Ahogy ezt eléri egyből megjön a töltés alapjáraton is. Ebből gondoltam, hogy az utóizzításhoz lehet valami köze a dolognak, gondolom ekkor kapcsol le.

Link to comment
Megosztás:

1200-as fordulaton már van olyan 13,5V körüli töltés, alapjáraton semmi, egészen 40 fokos hűtővézhőmérsékletik. Ahogy ezt eléri egyből megjön a töltés alapjáraton is. Ebből gondoltam, hogy az utóizzításhoz lehet valami köze a dolognak, gondolom ekkor kapcsol le.

Biztos nincs az autódban quickheat rendszer?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.