Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Tegnap éjjel, sötétben csináltam pár képet a ledesítésemről, természetesen vaku nélkül. :)

A következő fényforrások kerültek beépítésre:

Elöl, középen: 48db COB LED-et tartalmazó 36x42mm-es panel (nem canbus-os).

Olvasólámpákban: T10-es, 5db 5050-es SMD LED-et tartalamazó canbus rendszerű fényforrás, 2 db.

Hátsó üléssor fölött: T10, 6db 5050-es SMD LED-et tartalamazó canbus rendszerű fényforrás, 2 db. (A LED-ek ennél csak egy oldalon helyezkednek el, így csak a megfelelő irányba, lefelé világítanak.)

Kesztyűtartóban és a csomagtartóban két oldalon: 42mm-es szofita, 8db 5050-es SMD LED-et tartalamazó canbus rendszerű fényforrás, 1+2 db.

A hátsó üléssor fölötti világításba már korábban is próbáltam ledes fényforrásokat. Az igényel egy kis barkácsolást. Egy foglalatnál négy érintkező fül van, azért, hogy a sima izzót minden helyzetbe be lehessen tenni. A lednél ez egy kis problémát okoz. Átlósan egyet-egyet le kell szigetelni, különben rövidzárat okoz. Aki ledesített már hátsó világítást, tudja miről beszélek.

De hogy korábban mért nem jutott eszembe, hogy az egész lámpát a csatlakozójánál le lehet húzni a szalagkábelnél, nem tudom... :D

Most eszembe jutott, nem a plafonon szenvedtem vele. A szigetelést is egész kulturáltan sikerült megoldani, egy-egy zsugorcső darabbal.

Csak azt felejtettem el összerakásnál, hogy a lámpa hogy állt. Mármint a kapcsolóknál a 0 állás néz előre, vagy az 1-es? Mondjuk nagy jelentősége nincs, mert mindkétféle képen be tudom pattintani a tetőkárpitba. Valaki megnézné neki, hogyan áll? (Köszönöm.)

Na végül a képek:

P1030631m_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1111554414P1030630m_www.kepfeltoltes.hu_

P1030626m_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosítva : Cserenkov
Link to comment
Megosztás:

Tegnap éjjel, sötétben csináltam pár képet a ledesítésemről, természetesen vaku nélkül. :)

A következő fényforrások kerültek beépítésre:

Elöl, középen: 48db COB LED-et tartalmazó 36x42mm-es panel (nem canbus-os).

Olvasólámpákban: T10-es, 5db 5050-es SMD LED-et tartalamazó canbus rendszerű fényforrás, 2 db.

Hátsó üléssor fölött: T10, 6db 5050-es SMD LED-et tartalamazó canbus rendszerű fényforrás, 2 db. (A LED-ek ennél csak egy oldalon helyezkednek el, így csak a megfelelő irányba, lefelé világítanak.)

Kesztyűtartóban és a csomagtartóban két oldalon: 42mm-es szofita, 8db 5050-es SMD LED-et tartalamazó canbus rendszerű fényforrás, 1+2 db.

A hátsó üléssor fölötti világításba már korábban is próbáltam ledes fényforrásokat. Az igényel egy kis barkácsolást. Egy foglalatnál négy érintkező fül van, azért, hogy a sima izzót minden helyzetbe be lehessen tenni. A lednél ez egy kis problémát okoz. Átlósan egyet-egyet le kell szigetelni, különben rövidzárat okoz. Aki ledesített már hátsó világítást, tudja miről beszélek.

De hogy korábban mért nem jutott eszembe, hogy az egész lámpát a csatlakozójánál le lehet húzni a szalagkábelnél, nem tudom... :D

Most eszembe jutott, nem a plafonon szenvedtem vele. A szigetelést is egész kulturáltan sikerült megoldani, egy-egy zsugorcső darabbal.

Csak azt felejtettem el összerakásnál, hogy a lámpa hogy állt. Mármint a kapcsolóknál a 0 állás néz előre, vagy az 1-es? Mondjuk nagy jelentősége nincs, mert mindkétféle képen be tudom pattintani a tetőkárpitba. Valaki megnézné neki, hogyan áll? (Köszönöm.)

Szia!

Nekem a kapcsoló 1-es állása néz előre.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Tudomásom szerint a riasztórendszer része. Gyári riasztónál rajta van a motorháztető nyitását érzékelő gomb.

Igen, azaz! Nekem is egy kapcsoló van a végén, amit a motorháztető tart benyomott állapotban. HA beriasztva felnyitod a motorháztetetőt, kienged a kapcsoló és riaszt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nehogy megvedd, az Ebayen 1200 Ft... Majd ha megjon, elmeselem, mit tud, de allitolag mukodik.

No megjott, gond nelkul mukodik, teljesen korrekt darab, plane ennyiert. A kerdes ugyis az, mit, es milyen szoftverrel csihol ki belole az ember :)

Szerintetek normális az,hogy a rádió működik kulcs nélkül is. Felmerült, hogy a rádió meríti az akkut nyugalmi állapotban.

Normalis, de egy ora mulva lezarja magat, ha bekapcsolva marad. Amugy egyszeru tesztelni: huzd ki a radiot, es ha ugy is merul, akkor nem o volt :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

No megjott, gond nelkul mukodik, teljesen korrekt darab, plane ennyiert. A kerdes ugyis az, mit, es milyen szoftverrel csihol ki belole az ember :)

Normalis, de egy ora mulva lezarja magat, ha bekapcsolva marad. Amugy egyszeru tesztelni: huzd ki a radiot, es ha ugy is merul, akkor nem o volt :)

Akkor lehet rendelek én is egyet!

Ennyiért még a szervizben sem olvasnak ki hiba kódokat!

És néha elég csak kitörölni,és minden meg javul. :D

Link to comment
Megosztás:

No megjott, gond nelkul mukodik, teljesen korrekt darab, plane ennyiert. A kerdes ugyis az, mit, es milyen szoftverrel csihol ki belole az ember :)

Normalis, de egy ora mulva lezarja magat, ha bekapcsolva marad. Amugy egyszeru tesztelni: huzd ki a radiot, es ha ugy is merul, akkor nem o volt :)

Szia!

Melyiket rendelted? Adnál egy linket?

Amiket találtam Androidot nem támogatja, sőt olyat is találtam ami diesel-hoz nem jó.

Esetleg ha valaki rendelt már OP-COM-ot eBay-ről, megírná, hogy milyet, vagy melyiket?

Köszönöm!

O

Módosítva : orlix
Link to comment
Megosztás:

Melyiket rendelted? Adnál egy linket?

Amiket találtam Androidot nem támogatja, sőt olyat is találtam ami diesel-hoz nem jó.

Esetleg ha valaki rendelt már OP-COM-ot eBay-ről, megírná, hogy milyet, vagy melyiket?

Honnan veszel ilyesmiket? A Bluetoothon at azzal kommunikalsz vele, amivel akarsz, az OBD pedig dizeleknel is pont olyan szabvany, mint a benzineseknel.

Egyebkent ilyen: http://www.ebay.com/itm/181410666400

Az Opcom mas teszta, de ez a fajta a jo: http://www.ebay.com/itm/311000894874

Link to comment
Megosztás:

Honnan veszel ilyesmiket? A Bluetoothon at azzal kommunikalsz vele, amivel akarsz, az OBD pedig dizeleknel is pont olyan szabvany, mint a benzineseknel.

Egyebkent ilyen: http://www.ebay.com/itm/181410666400

Az Opcom mas teszta, de ez a fajta a jo: http://www.ebay.com/itm/311000894874

Köszönöm a linket!

Most már nem találom, de az egyikhez odaírták, hogy nem jó diesel-eshez. :icon11: Én sem értettem, de igazad van, hogy ugyanaz a szabvány.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek normális az,hogy a rádió működik kulcs nélkül is. Felmerült, hogy a rádió meríti az akkut nyugalmi állapotban.

Köszi

Nekem is működik, ha bekapcsolom. Nem kell hozzá gyújtás, még kulcs se a gyújtáskapcsolóba.

Számomra ez nem meglepő, van még pár dolog, ami kap áramot gyújtás nélkül is: pl féklámpa, utastér világítás, stb...

Módosítva : Cserenkov
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek normális az,hogy a rádió működik kulcs nélkül is. Felmerült, hogy a rádió meríti az akkut nyugalmi állapotban.

Köszi

Igen nálam is működik a rádió kulcs nélkül. Viszont egy bizonyos idő után magától kikapcsol úgy hogy ezen majd ne lepődj meg :) ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Igen nálam is működik a rádió kulcs nélkül. Viszont egy bizonyos idő után magától kikapcsol úgy hogy ezen majd ne lepődj meg :) ;)

Igen működik de csak 30 percig utána lekapcsolja magától. Meg még azt is észrevettem hogy ha kinyitom az ajtókat a távirányítóval de nem nyúlok a kocsihoz (egyik kilincset sem húzom meg) akkor visszazárja automatikusan a kocsit. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Igen működik de csak 30 percig utána lekapcsolja magától. Meg még azt is észrevettem hogy ha kinyitom az ajtókat a távirányítóval de nem nyúlok a kocsihoz (egyik kilincset sem húzom meg) akkor visszazárja automatikusan a kocsit. :icon1:

Jól vetted észre, mindegyik ilyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen működik de csak 30 percig utána lekapcsolja magától. Meg még azt is észrevettem hogy ha kinyitom az ajtókat a távirányítóval de nem nyúlok a kocsihoz (egyik kilincset sem húzom meg) akkor visszazárja automatikusan a kocsit. :icon1:

A rádió 1 óra múlva kapcsol ki, a belső világítás 20 perc után, az autó 5 perc(kicsit sok) után zár vissza.

Link to comment
Megosztás:

Ma indultam Siofokra, gondoltam bekapcsolom a klimat. Csak fujja a meleget, jon az egett szag, latom, hogy fustol a motorhaz. Azonnal elzartam a klimat, gondolom, leegett a klima motorja. Nincs annak biztositekja? Mire szamithatok? Szazezres vagy parezres moka lesz? Valoszinusithetoen mi ment tonkre? Kosz a valaszt es bocs az ekezetnelkuli mobilnetert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.