Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Mi olajcserét évente?! 1 olajcsere ugy 30000 KM után kell nem, minek minden éven ?

Tudomasom szerinte a full szintetikus olaj ami az autodban van annak a szavatosági ideje 1 év. tehát a polcon a dobozban 1 év alatt tönkremegy azt mondjak. Én nem értek hozzá. ezért van az 1 év.

Link to comment
Megosztás:

nem kell olajat cserélni, de akkor ne is csodálkozz, ha esetleg szépen becsipegeti a gép büntetésből a lötyit...

ha valamire ne sajnáljad a lóvét, akkor az a jó olaj + olajcsere! :huh:

Jo de van benne ólaj MAX-ig, 1 éve volt cserélve még egy darabig kibirja aztán lecserélem ugy tavasszal!

De ne félj nem sajnálom a JO olajat megfizetni, csakis jot kap! pl Shell az jo nem?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jo de van benne ólaj MAX-ig, 1 éve volt cserélve még egy darabig kibirja aztán lecserélem ugy tavasszal!

De ne félj nem sajnálom a JO olajat megfizetni, csakis jot kap! pl Shell az jo nem?! :lol:

jajj :huh:

persze, az hogy vársz még két hónapot, nem fogja gallyra vágni a motorod, de azért

lehetőleg minél előbb. nem elég az az egyszerű nézet, hogy minden nagy márka olaja

jó is lehet. pl a shell konkrétan nem olyan jó minőséget képvisel.

Ha jót akarsz, akkor ezek pl: metabond, castrol, mobil1. És mindenképpen a tiedhez való

viszkozítású kell! (5W40)

Link to comment
Megosztás:

jajj :huh:

persze, az hogy vársz még két hónapot, nem fogja gallyra vágni a motorod, de azért

lehetőleg minél előbb. nem elég az az egyszerű nézet, hogy minden nagy márka olaja

jó is lehet. pl a shell konkrétan nem olyan jó minőséget képvisel.

Ha jót akarsz, akkor ezek pl: metabond, castrol, mobil1. És mindenképpen a tiedhez való

viszkozítású kell! (5W40)

Nekem pl a szervizben is Shell-t ajánlotak, igen az 5W40 ojan kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

picit nem értem....

de ugy gondolom, hogy az nem müködik, hogy ha megnyomod a bezár gombot, éls nyomva tartod, akkor nem huzzafel az ablakot.

ez a funkcio csak a 4 elektromos ablakkal szerelt Astránál müködik !

vagy nem erre gondoltál?

sziasztok!......bocsi h beleszólok....csak 1 jótanács!......nekem ezt egy 3000 Ft-os kütyüvel(időzítővel) megoldotta 1 autóvillamossági srác.............a kulcson a záró gomb megnyomásásval felhúzódik az első 2 ablakom.......szerettem volna a szakszervízben felprogramoztatni,REC hiányában nem ment.......

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!......bocsi h beleszólok....csak 1 jótanács!......nekem ezt egy 3000 Ft-os kütyüvel(időzítővel) megoldotta 1 autóvillamossági srác.............a kulcson a záró gomb megnyomásásval felhúzódik az első 2 ablakom.......szerettem volna a szakszervízben felprogramoztatni,REC hiányában nem ment.......

Csaba, a hsz bal felső sarkában találod annak idejét. Amire ta most válaszoltál az 2004-es hsz volt. Persze attól még megteheted, de nagy eséllyek nem fog rá válaszolni senki.

Link to comment
Megosztás:

Csaba, a hsz bal felső sarkában találod annak idejét. Amire ta most válaszoltál az 2004-es hsz volt. Persze attól még megteheted, de nagy eséllyek nem fog rá válaszolni senki.

De ebből latszik hogy milyen pedáns ember mert az elejétől kezdi az olvasát. :huh:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!......bocsi h beleszólok....csak 1 jótanács!......nekem ezt egy 3000 Ft-os kütyüvel(időzítővel) megoldotta 1 autóvillamossági srác.............a kulcson a záró gomb megnyomásásval felhúzódik az első 2 ablakom.......szerettem volna a szakszervízben felprogramoztatni,REC hiányában nem ment.......

engem egyébként érdekel a dolog ki ez a srác aki ilyeneket beszerel a kocsiba

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.