Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Csak 1 kérdés: hogyan tudja felhúzni a két első el.ablakot kulccsal való zárásra a kocsi??

AH 2004 1.4 Enjoy és van REC modul? Tech 2 vel kell programozni??

Tech 2 programozás után 2 féle képpen.

1. ahogy előttem leírták, a távirányítón a záró gombot folyamatosan nyomva kell tartani,

2. ablakfelhúzó modul segítségével aminek az ára kb 8000-10000 Ft között mozog. Ekkor nem kell folyamatosan nyomni a gombot elég csak egyszer.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kissé elakadtam, a segítségeteket kérem. Most szeretnék forgalomba helyezni egy 1.7-es kombit, ( ami már most roppant megtetszett a feleségemnek) Z17DTH motorral, de eszembe jutott hogy megnézem a gyári vonóhorog visszajelzőjét, hát nincs. Még jó hogy nem jelentettem le a műszakira... :)

Az op-commal (van REC modul,sikerült az ablakfelhúzást bekapcsolni, két motoros ablaknál) csak annyit találtam hogy vonóhorog jelen van vagy nincs. Gyárilag nem volt bekapcsolva, beállítottam hogy jelen van, de ezek után is csak a műszerfal egységen az op-com kiírja az utánfutó villogó be üzenetet (term,-en utánfutóval, indexszel), de kijelzés továbbra sincs.

Ebben tehát gyárilag nincs? A régebbi astrások kinevetnek hogy nekik van, sőt még az apám 81-es dízel Rekordjában is van!! :(

És főleg: hogyan lessz? Can-busos jeladó 18.000-ért? De hol lesz (van) a visszajelző "izzó"? Fúrjam meg a műszerfalat, vagy ragasszam valahová? Frankó...

Szia!

A problémád sajnos nem egyedi. Nemrégiben engem is sok meglepetés ért, mert kitaláltam, hogy vonóhorgot rakok az autómra. (2007. Astra H Caravan Essentia+, REC nélküli).

Visszajelző (a szerelőim szerint) nincs a műszerfalon. Vagy fúrsz, vagy ragasztassz, de a hatályos jogszabályok szerint, csak egyféle visszajelzés szükséges a vonóhoroghoz, tehát vagy fény, vagy hang egymagában elegendő. Így én maradtam az egyszerűbb, és szebb kivitelezésnél, csak hang visszajelzésem van, amit a Can-bus elektronika általában tud (sok-sok típus kapható), a hátsó kárpit mögé van elrejtve. Simán megfelelt a műszaki vizsgán. A Can-Bus elektronikát sajnos meg kell venni, amelynek az ára legjobb esetben 18000 Ft-nál kezdődik. Ne felejtsd el a beszerelés díját, ez sem kevés!

Az Astra H REC modulos változatához gyárilag (utólag) olyan való, amit csak bedugsz a REC modul erre szolgáló foglalatába és kész. Nem kell vezetékezni, csak felismertetni és ennyi. (Nekem ez a típus volt ((az én autóm REC nélküli)) ezért el kellett adnom). A REC nélküli autókhoz, pedig olyat szerelnek be (az én Opelos szerelőim minden autóba csak ilyet raknak, mert a REC-es állítólag nem kapható a piacon, csak aranyárban!), amelynél vezetékezni kell, majd TECH 2-vel felprogramozni.

Egyelőre ennyi.

benkoa

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm én is a választ, legalább már el tudok indulni egy vonalon. Szerencsére van REC modul, és mivel műszerész vagyok, így a szerelés is "önköltséges". Akkor tehát marad a modulba dugható visszajelző, tényleg ez a legjobb megoldás. Még egyszer köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm én is a választ, legalább már el tudok indulni egy vonalon. Szerencsére van REC modul, és mivel műszerész vagyok, így a szerelés is "önköltséges". Akkor tehát marad a modulba dugható visszajelző, tényleg ez a legjobb megoldás. Még egyszer köszönöm!

Szia!

Láttam 24000 Ft körüli áron REC modulos elektronikát. Amennyiben szükséged van a címre, privátban írj.

benkoa

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Szerintem konkrét feltétele nincs. Az én autómon ennyit csináltak. (Ha esetleg többet kell, ahhoz nincs infóm)

Kell egy tempomat kar (Opelnál olyan kb.24 ezer) Neten nézz körül, általában a feléért kapsz. Ezt pikk-pakk kicserélték.

Meg egy mikrokapcsoló, az kb 4500ft. Ha szerencséd van, akkor elő van készítve az autódban, a vezeték ott figyel a kuplung pedál felett. F_nyk_p0370_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ha ez ott van, akkor nem kell vezetékezni. (megcsinálták volna a vezetékezést is a szervizben) Utána irány egy Tech2(én a szervizben csináltattam 4500ft volt a programozás) vagy Op-Com ismerős, szerelő, ahol felprogramozzák a tempomat kar meglétét. A szerelő szerint 3 helyen kell megtenni: CIM modul, kijelző modul(nem tudom a nevét) és a központi computerben. Ha minden igaz, ennyi. Nekem kiválóan működik.

Üdv,

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy mi a feltétele a tempomat utólagos beszerelésének?

Hali!

A régi kar kiszerelése: 2-es imbuszkulccsal a kar alatt mélyen benyúlsz a résbe és kihúzod a kart.

A kuplungkapcsoló felfedezéséhez le kell venni a pedál felett lévő műanyag takarólemezt és meglátod, van-e ott gyárilag beépítve (nem mindegyikben van).

OFF: Nekem van tempomat karom eladó kapcsolóval:hetven-5huszonöt-kilencven5-negyven6

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm én is a választ, legalább már el tudok indulni egy vonalon. Szerencsére van REC modul, és mivel műszerész vagyok, így a szerelés is "önköltséges". Akkor tehát marad a modulba dugható visszajelző, tényleg ez a legjobb megoldás. Még egyszer köszönöm!

Hali

benkoa-tól megvettem a REC modulba való elektronikát(Jaeger gyártmány), jól működik. Nem kell programozni. A műszakin pampogtak, hogy hol a visszajelzés, futtattak velem egy kört, de végül elfogadták a sűrűbben villogó zöld irányjelző nyilat. Az elektronika beszereléséhez részletes leírást adnak, nem lehet eltéveszteni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A régi kar kiszerelése: 2-es imbuszkulccsal a kar alatt mélyen benyúlsz a résbe és kihúzod a kart.

A kuplungkapcsoló felfedezéséhez le kell venni a pedál felett lévő műanyag takarólemezt és meglátod, van-e ott gyárilag beépítve (nem mindegyikben van).

OFF: Nekem van tempomat karom eladó kapcsolóval:hetven-5huszonöt-kilencven5-negyven6

Hali! Küldtem privátot.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ugyanez a fórum 100. oldalon nézz körül.

Remek, teljes körű, fotóval illusztrált leírást kapsz "benkoa" társunktól.

Üdvözlök Mindenkit!

Segítségetekkel sikerült megtalálni a hátsó részben az eldugott szivargyujtó csatlakozóját. Köszönöm!

Az autó egy REC modul nélküli, 2007-es Astra H Essentia+ Caravan.

A "makimanó"-tól kapott képek és német szöveg (a Googl-val fordíttattam le) alapján kezdtem a keresést. A jobb hátsó lámpa szerelőajtaját levéve csináltam egy pár fotót a csomagtér borítás és a karosszéria lemez közötti részről. Az egyiken halványan látható volt valami csatlakozó féleség. Megpróbáltam benyúlni, de nem fért be a kezem. Ezután kisebb fiam következett, aki, olyan 5 perc tapogatás és kínlódás után megtalálta a csatlakozót és egy kis erőfeszítéssel (tépés) odahúzta a szerelőajtóhoz a szabvány csatlakozóval ellátott vezetéket. A németek dicséretére legyen mondva, (persze be is szerelhették volna) hogy csak egy tekerés papír szalaggal volt felragasztva a vezeték, így aránylag könnyen le lehetett tépni a rögzítést.

Mostmár a szivargyujtó aljzat beszerzése következik.

Tettem fel három képet, hátha valakit érdekel. Az első, amikor "befotóztam" oda, ahol selytettem a csatlakozót, a másik kettő pedig, a már kibontott vezeték és csatlakozó.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Ezzel megvolnánk.

Hogyan is lehet az én autóm kesztyűtartóját hűtöttre átalakítani? (Essentia+)

Köszönettel: benkoa

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ismét. Szeretnék a kombim csomagtérbe 12V-os aljzatot, mert kispórolták az autóból. Ki van alapból kábelezve, vagy azt is meg kell csinálni hozzá?

Hali!

Ha megveszed a vonóhoroghoz való modult, azon van egy ugyanilyen lógó csatlakozó, mint benkoa-nak. Így már sztereóban szívhatod a delejt.

benkoa módszere az igazi, bár én eddig nem találtam meg a jobb oldalon a csatlakozót. Vigyázat, az akkura van kötve, kiszálláskor kikapcsolni a rádugott ketyerét!

Amit fenn áthúztam az arról szól, hogy a 13 pólusú vonóhorog modul kábele tartalmaz egy lógó aljzatot, ez sajnos nem kimenet (kimértem), hanem fordítva. Itt kellene megtáplálni és a vonóhorog aljzatán megjelenik a delej (lakókocsi és egyéb fogyasztó táplálása).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ismét. Szeretnék a kombim csomagtérbe 12V-os aljzatot, mert kispórolták az autóból. Ki van alapból kábelezve, vagy azt is meg kell csinálni hozzá?

Sziasztok

Ha már szivargyújtóról van szó akkor kérdezném hogy ötajtósba van e rejtve ragasztva csatlakozó valahol hátul?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok tudna nekem segiteni valaki 17cdti inditozáskor 1 másodpercig jár a motor majd leáll és villog a sárga szervizlámpa a müszerfalon.utána nem indul nem pörgeti az öninditót,csak ha kiveszem a kulcsot.ut.indul rendesen. tartalék kulcsal is csinálja.10 inditásból kb.3 szor.régebben észleltem de most már gyakrabban csinálja.menet közben nem ált le még!

Link to comment
Megosztás:

Megtaláltam a csatlakozót, bármilyen aljzat jó hozzá, vagy csak az opel-féle gyári?

Hali!

Szerintem ez egy közönséges autós "késes" csatlakozó. Annyiban rafinált, hogy a két "kés" egymáshoz 90 fokkal van elfordítva, egy foglalatban. Hogy ehhez lehet-e kapni autós boltban ellendarabot, nem tom. Végső elkeseredésben 1-1 szóló csatlakozót csinálhatsz hozzá, szigetelve! Viszont ekkor ügyelni kell a polaritásra, különben egy bizti bánja jobb esetben, ha nincs szerencséd, akkor a rákötött fogyasztó makkanhat meg.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

hali kulcsal nem tudom bezárni csak a vezetö oldali ajtokat többi nyitva.ha gombal zártam le be mind lezárta.ez mi???h astra 17.cdti 7 éves.tönkre ment a kulcsban az ajto nyitás zárás. indulni indul.hány ft lehet egy bicskakulcs.valaki tudna segiteni hogy tudnám kulcsal bezárni az ajtokat vagy szét ment a zárba valami?szervizbe nem tudom vinni mert nincs felesleges kes!

Link to comment
Megosztás:

hali kulcsal nem tudom bezárni csak a vezetö oldali ajtokat többi nyitva.ha gombal zártam le be mind lezárta.ez mi???h astra 17.cdti 7 éves.tönkre ment a kulcsban az ajto nyitás zárás. indulni indul.hány ft lehet egy bicskakulcs.valaki tudna segiteni hogy tudnám kulcsal bezárni az ajtokat vagy szét ment a zárba valami?szervizbe nem tudom vinni mert nincs felesleges kes!

Cserelj elemet a kulcsban :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.