Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeptemberben rendeltem egy GTC-t, ami remélhetőleg nemsokára megjön :P Nekem is volt (van) pár nyitott kérdés az autóval kapcsolatban, de ahogy a fórumon olvasgattam ezzel nem vagyok egyedül. Például:

5 vagy 4 lyukú a felnifelfogatás,

miben tud többet az elektronikus klíma az automatánál,

érdemes lett volna-e motorvédő lemezt rendelni,

hátul dob vagy tárcsa van?

Egyébként maga az autó 1.6 Enjoy plusz, pár aprósággal kiegészítve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeptemberben rendeltem egy GTC-t, ami remélhetőleg nemsokára megjön :D Nekem is volt (van) pár nyitott kérdés az autóval kapcsolatban, de ahogy a fórumon olvasgattam ezzel nem vagyok egyedül. Például:

5 vagy 4 lyukú a felnifelfogatás,

miben tud többet az elektronikus klíma az automatánál,

érdemes lett volna-e motorvédő lemezt rendelni,

hátul dob vagy tárcsa van?

Egyébként maga az autó 1.6 Enjoy plusz, pár aprósággal kiegészítve.

5 lyukú kerék, hátul dobfék (nem biztos, de az 5 ajtóson 1.6nál tuti), motorvédő jó dolog (tapasztalat, bár nekem 1.7CDTi-m van).

Elektronikus klíma annyiban más, hogy az automatától, hogy utóbbit nem tudod kikapcsolani, ha kell hűt, ha kell fűt. A sima elektromosnál tudtommal klíma kikapcsolható. Tehát automata = elektromos kikapcsolási lehetőség nélkül

Egyéb kérdés? :P

Link to comment
Megosztás:

Szijasztok!

Mit kell érteni az elektromos klímán???

Mert én kézi és autómata variációt ismerek, a digitális klíma meg igazából az autómatának olyan változata ahol dgitális kijelzőn állítod a hőmérséklet értékét. Mondjuk analóg kijelzős automata klímát még nem láttam!! :roll:

Atán van még 2 - 4 -sőt újabban nagyon sok zónásklíma is, de az megen más tészta....

Na de elektromos?? Szerintem minden klíma elektromos!

A felni - fék kérdésről....

Uhu több topikban is leírta mi a szokás Opeléknál...

Eszerint:

Kicsi benzines, és kicsi dízel 4 lyukú felnivel, és hátul dobbfékkel jön (nek) ki

A nagy benzinesek 1.8 - 2.0 pedig általában 5 lyukúval, a 2.0 dízelek szintén.

Ettől eltérés lehet ha valamilyen limitált szériás, vagy külön megrendelt opciós lehetőség áll fenn. (Kintről hozott kocsik...)

Mivel most egy GTC Astráról van szó elképzelhető, hogy eleve 5 lyukú lesz a felni.

Amúgy meg konkrét infóm nincsen, csak okoskodok itten!! :roll: 8)

Persze a fennt említett szabály még igaz! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szijasztok!

Mit kell érteni az elektromos klímán???

Mert én kézi és autómata variációt ismerek, a digitális klíma meg igazából az autómatának olyan változata ahol dgitális kijelzőn állítod a hőmérséklet értékét. Mondjuk analóg kijelzős automata klímát még nem láttam!! :roll:

Atán van még 2 - 4 -sőt újabban nagyon sok zónásklíma is, de az megen más tészta....

Na de elektromos?? Szerintem minden klíma elektromos!

A felni - fék kérdésről....

Uhu több topikban is leírta mi a szokás Opeléknál...

Eszerint:

Kicsi benzines, és kicsi dízel 4 lyukú felnivel, és hátul dobbfékkel jön (nek) ki

A nagy benzinesek 1.8 - 2.0 pedig általában 5 lyukúval, a 2.0 dízelek szintén.

Ettől eltérés lehet ha valamilyen limitált szériás, vagy külön megrendelt opciós lehetőség áll fenn. (Kintről hozott kocsik...)

Mivel most egy GTC Astráról van szó elképzelhető, hogy eleve 5 lyukú lesz a felni.

Amúgy meg konkrét infóm nincsen, csak okoskodok itten!! :roll: 8)

Persze a fennt említett szabály még igaz! :wink:

Na akkor vegyük sorra.. :P

Amit a kerékről és fékről leírtál, az a G-re igaz, a H Astrán máshogy van.

De már a G Astra DTi szériás 1-7-esené is hátul tárcsa van, a H Astrán meg az összes dízelen. Én legalábbis így tudom.

A lyukak száma pedig a felni méretétől függ. Ha 15-ös kerekeken jön ki az autó, ott még 1.4-1.6 esetében előfordul a 4* 100-as körosztás (tehát 4 lyuk), de 16-os már 5*110 (azaz 5 lyuk) van. És ez nem motorra válogatott, hanem felszereltségre. Nekem az 1.7-es dízelen is 16-os, 5 lyukú felni van, mert Enjoy. ÉS gyárilag, ide így jön (jött).

Elektromos klíma: a VW csoportnál van elektromechanikus, illetve a régebbi S40-es Volvókon is ez van (ECC): lényege, hogy a forgókapcsoló végállásai között fix, beállított hőmérséklettartomány van, amit levegőkeveréssel hoz létre a klíma. Lényegileg elektronikus. Itt, ebben az esetben nincs kijelző, tehát nem digit klíma. Aminek van grafikus, vagy bármilyen kijelzője, többnyire digit klímának szokás hívni.

Az automata, meg mint említettem olyan elektronikus, vagy digit, aminél a klímakompresszort nem tudod kikapcsolani. Előbbi, leírt esetekben erre általában van mód.

De ez sem szentírás, igazság szerint sok esetben már átfedés van az egyek légkondícionáló berendezések működési elvét illetően.

Én két fajtára osztanám: manuális, vagy digit. Pont :D

Link to comment
Megosztás:

Németről fordításban segítsetek légyszíves!

Jól gondolom, hogy Németországban mindössze 265 EUR (~68e Ft) a 4. évig a garanciahosszabítás? Ha igen mindjárt megüt a guta :x én 127eFt fizettem érte kishazánkban!

11. oldal alján van némi infó:

http://www.opel.de/res/download/pdf/0T_48_price.pdf

Az már csak hab a torán, hogy (ha jól emléxem) 4 év/120e Km nálunk, kint meg 150e km. :shock:

kösz előre is!

Tudom nem szorosan H astra téma, de a .pdf hivatalos németországi astra alapár, extra és tartozék árlista is egyben.... :P

Link to comment
Megosztás:

Megvan a tempomat!!! :P :D

Számlásan, szereléssel burttó 29e Ft lett a vége. Kellett kuplungkapcsoló és kormányműn belüli kábelezés is, mert annyira fapados modellem van. (esetleg korai széria - 2004.06)

Érdekesség, hogy a 2006-os H Astrához már csak 50e ez az extra, mig 1éve még 75-öt kellet kicsengetni.

Eddig csak városban próbálkoztam, de a héten útra kelek egy 3000 km-es tesztútra :wink:

Link to comment
Megosztás:

:D :D :P :D nem hinném, h. lesz az 1.6-oson hátul tárcsafék, ha csak nem külön kéred...

nézz csak a bal oldali képre :idea: 1.6 enjoy és hátul DOB :!:

sajna. (a kereskedésben azt mondták, h. 1.6 dob, 1.7 D tárcsa...)

viszont nekem nem volt beleszólásom ebbe, mivel használtan vettem...

azért kívánom, hogy legyen szerencséd!!!!

Istennek hála vagy a GM-nek, de tegnap legördült a trailerről az autóm és lássatik csodát, hátul is tárcsafék van az essentia 1.6 caravánon!!!

Talán pénteken ideadják és akkor egy szép hétvége tapasztalatait mesélem majd el...

Link to comment
Megosztás:

Gratula a géphez.

Nagyon sok baleset- és problémamentes kilométert kíyánok !!

Minden tapasztalatot figyelemmel hallgatok (motor, gyorsulás, stb..), mivel én is nov 20. környékére várom a kicsikét. (1,6 caravan szintén, csak, hát nem easytronic)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Na akkor vegyük sorra.. :P

Amit a kerékről és fékről leírtál, az a G-re igaz, a H Astrán máshogy van.

De már a G Astra DTi szériás 1-7-esené is hátul tárcsa van, a H Astrán meg az összes dízelen. Én legalábbis így tudom.

A lyukak száma pedig a felni méretétől függ. Ha 15-ös kerekeken jön ki az autó, ott még 1.4-1.6 esetében előfordul a 4* 100-as körosztás (tehát 4 lyuk), de 16-os már 5*110 (azaz 5 lyuk) van. És ez nem motorra válogatott, hanem felszereltségre. Nekem az 1.7-es dízelen is 16-os, 5 lyukú felni van, mert Enjoy. ÉS gyárilag, ide így jön (jött).

Elektromos klíma: a VW csoportnál van elektromechanikus, illetve a régebbi S40-es Volvókon is ez van (ECC): lényege, hogy a forgókapcsoló végállásai között fix, beállított hőmérséklettartomány van, amit levegőkeveréssel hoz létre a klíma. Lényegileg elektronikus. Itt, ebben az esetben nincs kijelző, tehát nem digit klíma. Aminek van grafikus, vagy bármilyen kijelzője, többnyire digit klímának szokás hívni.

Az automata, meg mint említettem olyan elektronikus, vagy digit, aminél a klímakompresszort nem tudod kikapcsolani. Előbbi, leírt esetekben erre általában van mód.

De ez sem szentírás, igazság szerint sok esetben már átfedés van az egyek légkondícionáló berendezések működési elvét illetően.

Én két fajtára osztanám: manuális, vagy digit. Pont :D

Helóka !!

Egyik ismerősömnek van egy H-ja, 5-ajtós és 1.6 twinport !

Gyárilag 16-os acéllal jött ki 4x100 :twisted: és hátul dob :D

8) 8)

Link to comment
Megosztás:

PUSZTÁBA KIÁLTOTT SZÓ.......

Hello Srácok!

Sajnálattal kell közölnöm mindenkivel, hogy 16"-os dísztárcsával már nem tudok szolgálni akármennyire is tőlem szeretne hozzájutni, viszont maradt még a kis Corsán 4 db 14"-os...

Persze nem Nektek jó érzésű embereknek szól ez, csak szeretném szétkürtölni bánatomat.... :smt093 és mérgemet.

Szóval kb 1 órás vásárlás a madaras teszkoban és -önkiszolgáló lévén- valaki (k) gazdagabbak lettek 4 db gyári OPEL dísztárcsával...

Főként KECSKEMÉTIEKnek írom, hogy tudják mi itt a szokás. (beszéltem az Opelnél az egyik ismerőssel az előbb és azt mondta, hogy a kolléganője tegnap járt ugyanígy)

Tehetetlen dühöt érzek és kicsit mérges is vagyok magamra mert télen nem is szokott rajta lenni, de a gumis visszatette én meg egy hete nem vettem le.

Levette más.

NNa erről ennyit.

Más:

Ma kicserélték a B oszlop tömítéseket a gépen, kicsit csendesedett...

de xar kedvem lett...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.