Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

9 órája, dsteel írta:

Köszönöm, ha segítesz, de csak, ha kedved van, mert ez játék nálam. Olvastam a vauxhall fórumot is, ott is volt valakinek ilyen, de nem tudtak rá gyógyírt. Túl nagy energiát ne fektess bele.

Biztonsági öv elmaradt bekapcsolás figyelmeztetés csak akkor működik, ha van súlyérzékelő az anyósülésben és kapcsoló a biztonsági övek csatjaiban. Ezek nélkül nem tudja, hogy be van-e kapcsolva az öv. 2005-től nincs benne alapból az Astrákban, csak ha rendelték, 2005- előtt széria része volt.

Link to comment
Megosztás:

22 perce, nagyc írta:

Biztonsági öv elmaradt bekapcsolás figyelmeztetés csak akkor működik, ha van súlyérzékelő az anyósülésben és kapcsoló a biztonsági övek csatjaiban. Ezek nélkül nem tudja, hogy be van-e kapcsolva az öv. 2005-től nincs benne alapból az Astrákban, csak ha rendelték, 2005- előtt széria része volt.

Na akkor az enyemben gondolom nincs. Nem baj, egy probat megert. Koszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy Astra H-t, amin korábban lehetett tetőcsomagtartó vagy legalább szerkezet, mert most a díszlécen azok a takaró dolgok hiányoznak(vagy csak letörték/leszedték róla), így esztétikailag nem túl szép :D

Valaki meg tudná esetleg mondani, hogy pontosan mi annak a neve, hogy pótolni tudjam? Egy link is megteszi :)

Nagyon hálás lennék a segítségért :)

Mutatok egy képet, hogy konkrétan mire gondolok:

M_BlueRoofrailcover_zps3f324880.jpg

Link to comment
Megosztás:

3 perce, hodekal írta:

Valaki meg tudná esetleg mondani, hogy pontosan mi annak a neve, hogy pótolni tudjam? Egy link is megteszi :)

Nagyon hálás lennék a segítségért :)

https://cromax.hu/opel/astra_h_2004-2014_/karosszeria/karosszeriara_szerelt_reszek/diszlec_alkatreszek/?limitstart=0

Ha színrefújt, akkor gyárilag alapozottat kell venni és az autó színére lefényez(tet)ni. Ha sima matt fekete műanyag, akkor csak ki kell cserélni. Díszlécet fel kell szedni és alulról be tudod pattintani, utána mehet vissza a léc. Az is pattintós.

Sajnos típushiba, idővel elöregszik a műanyag és letörik a kis ajtó rögzítése és lefújja a menetszél. Rengeteg utcán parkoló H Astrán láthatóan hiányzik.

Link to comment
Megosztás:

6 perce, Cserenkov írta:

https://cromax.hu/opel/astra_h_2004-2014_/karosszeria/karosszeriara_szerelt_reszek/diszlec_alkatreszek/?limitstart=0

Ha színrefújt, akkor gyárilag alapozottat kell venni és az autó színére lefényez(tet)ni. Ha sima matt fekete műanyag, akkor csak ki kell cserélni. Díszlécet fel kell szedni és alulról be tudod pattintani, utána mehet vissza a léc. Az is pattintós.

Sajnos típushiba, idővel elöregszik a műanyag és letörik a kis ajtó rögzítése és lefújja a menetszél. Rengeteg utcán parkoló H Astrán láthatóan hiányzik.

Köszi a gyors választ, azt hiszem rendelek is 4-et gyorsan :)

Link to comment
Megosztás:

8 órája, krisztus írta:

Ilyet is rendeltem, amit linkeltél, ha már a fentebb kitárgyalt kicsit is megrendeltem. Remélem, nem 60 napra hozzák, általában előbb szokták.

Van kicsit olcsóbban is, én ezt vettem: http://www.aliexpress.com/item/80x25cm-Universal-double-layer-Nylon-Plastic-Car-Truck-Seat-Back-Storage-Elastic-Mesh-Net-Bag-Luggage/32609999152.html

Szerk: Bár most, hogy nézem, nem ugyanaz a kettő, amit Te rendeltél, az nagyobb... Meg tök más a rögzítése pl :) Nem tudom, ennél meg kell fúrni a kárpitot?

Módosítva : dsteel
Link to comment
Megosztás:

3 órája, dsteel írta:

Ilyet is rendeltem, amit linkeltél, ha már a fentebb kitárgyalt kicsit is megrendeltem. Remélem, nem 60 napra hozzák, általában előbb szokták.

Van kicsit olcsóbban is, én ezt vettem: http://www.aliexpress.com/item/80x25cm-Universal-double-layer-Nylon-Plastic-Car-Truck-Seat-Back-Storage-Elastic-Mesh-Net-Bag-Luggage/32609999152.html

Szerk: Bár most, hogy nézem, nem ugyanaz a kettő, amit Te rendeltél, az nagyobb... Meg tök más a rögzítése pl :) Nem tudom, ennél meg kell fúrni a kárpitot?

Gondolom a méterszer negyvenes széltében jobb.egyszer raktam ki egy ilyen képet valak íirt hogy neki van.

Gondolom csavarozós de lehet a támlába,nem néztem még.

Link to comment
Megosztás:

2 perce, krisztus írta:

Gondolom a méterszer negyvenes széltében jobb.egyszer raktam ki egy ilyen képet valak íirt hogy neki van.

Gondolom csavarozós de lehet a támlába,nem néztem még.

Közben egy ilyenre módosítottam a rendelésem. Ez jobban variálható, mert félbe is hajtható és úgy is rögzíthető. 90x60-as és elasztikus. Kicsit drágább, de még ez a 3E Ft körüli összeg sem vészes.

http://www.aliexpress.com/item/Tracking-High-Quality-Flexible-Stretch-Nylon-Car-Rear-Cargo-Trunk-Storage-Organizer-Net-Universal-For-SUV/1095872617.html

Link to comment
Megosztás:

18 perce, dsteel írta:

Közben egy ilyenre módosítottam a rendelésem. Ez jobban variálható, mert félbe is hajtható és úgy is rögzíthető. 90x60-as és elasztikus. Kicsit drágább, de még ez a 3E Ft körüli összeg sem vészes.

http://www.aliexpress.com/item/Tracking-High-Quality-Flexible-Stretch-Nylon-Car-Rear-Cargo-Trunk-Storage-Organizer-Net-Universal-For-SUV/1095872617.html

Ezt néztem én is de mivel a kampó kicsit magasabban van nem tudom mennyire jó,igaz a nagyobb  dolgot lefogja.már ha oda akarod

Módosítva : krisztus
Link to comment
Megosztás:

10 perce, krisztus írta:

Ezt néztem én is de mivel a kampó kicsit magasabban van nem tudom mennyire jó.már ha oda akarod

Mármint hova? Nálam nincsenek kampók, csak a padlón, de az nincs magasan :), Illetve van a gyári térelválasztó, ami a caravanhoz jár, de az csak térelválasztó, abba nem lehet pakolni és ha jól emlékszem nem kampós rögzítésű. Én arra gondoltam, hogy felül a 2 szélső fejtámla fém részéhez, alul pedig a padlón lévő 2 kampóba akasztom, így tudok bele pakolni talán... Ha meg nagy hálót szeretném, akkor meg széthajtom, mint a hirdetésben szereplő képen.

Módosítva : dsteel
Link to comment
Megosztás:

2 perce, dsteel írta:

Mármint hova? Nálam nincsenek kampók, csak a padlón, de az nincs magasan :), Illetve van a gyári térelválasztó, ami a caravanhoz jár, de az csak térelválasztó, abba nem lehet pakolni és ha jól emlékszem nem kampós rögzítésű. Én arra gondoltam, hogy felül a 2 szélső fejtámla fém részéhez, alul pedig a padlón lévő 2 kampóba akasztom, így tudok bele pakolni talán... Ha meg nagy hálót szeretném, akkor meg széthajtom, mint a hirdetésben szereplő képen.

Nekem ötajtós van máshol vannak az akasztórészek padló felett 10centivel kb

Link to comment
Megosztás:

 

2 órája, csaba66 írta:

Kb. 1 milláért vettem már laptopokat az edigitaltól, de tavaly év végén nagyon megszívattak a lányom mobiltelefonjával. Tavaly "black friday" néven akciót hirdettek és utána 3 hónap kellett, mire  a sok visszaküldött árut feldolgozták. Hetekig állt a pénzem a lányom telefonjában, az sem volt biztos, hogy egyáltalán fizetőképesek maradnak. Azóta semmit sem vettem tőlük és ez most már így is marad.

Módosítva : kezdőkabriós
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.