Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Szia Dio!

12e volt a kar, nagykerben. Hivatalos OPEL kereskedő a Maxabo-nál. Van róla SZÁMLÁM. 3,5e volt a beszerelés OPEL szakszervízben a Kövesdánnál, hivatalosan, SZÁMLÁRA. Nem volt benne semmi susmus, stb.

Mindez kb. 1 éve. Kuplungkapcsoló, kábelezés volt, az nem kellett. Még visszajelző lámpám is van, azt mondta a szerelő, hogy ez nem mindenkinek van bent, van, hogy kispórolják.

üdv.

g.

Link to comment
Megosztás:

most szaladtam ki a kocsihoz, kipróbáltam, hogy ha bedugom a kulcsot a zárba és le van engedva az ablak, majd bezárom a kulccsal és tovább tartom bezárt állapotban (nem bírom megfogalmazni rendesen :roll: ), akkor felhúzza-e mint korábbi modellek...

..... és nem.

SSSSŐŐŐT!

továbbmegyek:

még csak a központi zárat sem zárja, csak a bal első ajtót.

Ez noooormááális?

és mi van ha lemerül a zeeellllem a kúúúcsba'?

akkor őrizzem a kocsit? :angryfire:

Link to comment
Megosztás:

én neeeemmmm.  nekem ilyen gondom nincs :(

nincs Asztra hám.

nekem meg van, de az nem azt jelenti, hogy olyan sok péézzem van, hogy mindent a duplájáéé akarnék megvenni, mer' akkora sznob vagyok, hogy nem is jó ha ócccssó :smt033

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Bevallom eddig csak sunyi olvasója voltam a fórumnak, de úgy gondolom most már megszólalhatok, mert megrendeltem életem első ÚJ AUTÓJÁT!

Astra H Caravan 1.6 twinport Easytronic. Nem volt egyszerű eljutni a végleges összeállításig, de csak megegyeztünk a kereskedővel (az árban)...

Állítólag november 7-én átvehetem, de nem táplálok hiú reményeket.

Bővebben ha majd gurul velem az autó.

Doki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.