Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Nem is a 18-as kerék, inkább szerezni kellene 16-os alut normális gumikkal ...

bocs h megkérdezem, de hogyhogy 16-ost raknál fel inkább mint 18-ast? nagyon kemény így a verda?

én majdan ha lesz rá keret (mert most 16-os acéllal érkezik) 17-est szánok rá 215/45-el, szerinted megfelelő választás?

kössziszépen

Link to comment
Megosztás:

én most tettem fel a 17"-et, AWS Dakar, szerintem elmegy. Igaz 225/45R17-el, lehet a 215 jobb, de drágább is.

nagyon cool a verdád, és a felni is.

ja és az avatarod is elég mutatós :)

lamer kérdés: a 215 miért jobb a 225-nél? csak azért mert kisebb felület ergo kisebb ellenállás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy hete én is boldog tulajdonosa vagyok egy H Astranak (1.6, benzin). Az autót használtan vettem, most egy éves. Eddig jók a tapasztalataim, de az örömömbe egy kis üröm is vegyült. A hangrendszer (gyári MP3-as fejegység, gyári hangszórók) nagyon gyík módon szól. Ez alatt azt értem, hogy hangzása meglehetősen SOKOL rádiós, szinte nincsen benne mély hang. Már mindent kipróbáltam, a gyári beproramozott hangzások sem váltak be, jelenleg a mély hang max-on van a magas vissza van véve, de így is gyenge. A 12 éves F Astrámban 100x jobb volt a hangrendszer ;)

Tehát a kérdésem az, hogy másnak is ilyen gyengén szól, vagy esetleg csak az én autómban hajtotta szét az előző tulaj a hangszórókat ?

Az én sima CD30-am is elég gyengén muzsikál mélyhangok tekintetében...

Egyszerűen csak annyi van, hogy több féle hangszórót szállítanak hozzá, és nekünk egy puritánabb széria jutott. Szerintem hangszóró csere kell. Tudom ajánlani a G Astra Prémium hangszóróit, tapasztalat alapján :)

Link to comment
Megosztás:

Egy kis meglepetés ért a minap, kinéztem egy nekem tetsző felnit (alessio-modena - tudom off road, de attól még ez a legszimpibb), felhívtam egy nagy nagy forgalmazót, mondom milyen kocsira kellene, aszongya ajjaj, arra nem lesz, csak 5x130 lukosztással van öt lyukúban, meg hogy az opel kitalálta magának ezt a gázos 5x110-et merthogy ő a nagy opel, aminek semmi értelme, mert a felnik nem ilyen lukosztással készülnek és hogy ha ilyen felnik tetszenek, akkor a gombhoz kéne kabátot venni... mondom lassan a testtel, a kocsival semmi gondom, akkor keresek más felnit...

Na lényege a történetnek az, hogy kicsit meglepődtem a dolgon, azzal a nehézséggel nem számoltam, hogy ha nagy nehezen kiválasztok egy felnit ami tetszik és még árban sem túl drága, akkor azzal kell szembesülnöm hogy nem tudnak opelre adni... Mit tudtok erről? nem vagyok felniügyben nagyon topon...

Link to comment
Megosztás:

Na lényege a történetnek az, hogy kicsit meglepődtem a dolgon, azzal a nehézséggel nem számoltam, hogy ha nagy nehezen kiválasztok egy felnit ami tetszik és még árban sem túl drága, akkor azzal kell szembesülnöm hogy nem tudnak opelre adni... Mit tudtok erről? nem vagyok felniügyben nagyon topon...

Ez kedves Kolléga sajnos igaz....

Én szintén ilyen lehetelen helyzetbe kerültem, mert ami még jó is lenne, azaz 6,5*16-os, nincs 5*110-es körosztásban...

Tehát, vagy megveszed a gyárit, vagy nem teszel rá. Én most gondolkodom a Signum egyik alap kategóriás felnijén, ami még nem túl drága, és el is tudom vele képzelni az autót.

Bár én sem vagyok nagy felni/gumi szakértő, viszont a gyári Turanzáimat nem fogom azért lecserélni, hogy találjak egy felnit, ami rámegy a kocsira.

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdésem lenne, mit tudtok, amikor átadja a kereskedő a legyártott (tehát nem raktári) járgányt, hány km "lehet" benne? úgy értem, mennyit tehet bele a gyár-szállítás-kereskedő úgy, hogy az kikerülhetetlen? Pl. ha azt mondjátok ez max. 10 km, és az átadott autóban a kmórában pl. 82 km ordít, akkor verni fogom az asztalt, hogy ki randalírozott az autómmal, nem tesztautó ez, stb...

Kicsit aggódom amiatt, hogy esetleg egy gyökér szervizes/lótifuti/sales-es kipróbálás címén meghajtja az autót, és persze nem 3000-ig pörgetve, úgy, hogy nem tudok róla, még átadás előt...

Véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdésem lenne, mit tudtok, amikor átadja a kereskedő a legyártott (tehát nem raktári) járgányt, hány km "lehet" benne? úgy értem, mennyit tehet bele a gyár-szállítás-kereskedő úgy, hogy az kikerülhetetlen? Pl. ha azt mondjátok ez max. 10 km, és az átadott autóban a kmórában pl. 82 km ordít, akkor verni fogom az asztalt, hogy ki randalírozott az autómmal, nem tesztautó ez, stb...

Kicsit aggódom amiatt, hogy esetleg egy gyökér szervizes/lótifuti/sales-es kipróbálás címén meghajtja az autót, és persze nem 3000-ig pörgetve, úgy, hogy nem tudok róla, még átadás előt...

Véleményetek?

Egy autó 1000 km-ig nullkilométeresnek számít.

A kilométerórában lévő adat sem mérvadó mert kb. 5 perc kicserélni az órát.

Mi például(Suzuki gyár) 30km-után órár cserélünk az autókban mert visszatekerni a digitálisat nem lehet.

Álltalában már a futásteszt alatt belekerül 2,aztán a gyárban mégegy(visszajavítás-új teszt stb.), a telephelyen való mozgatáskor is pár km.

A kamionra felállás,leállás,ide-oda mozgatás. Úgy álltalában 6-8 km szokott lenni egy autóban átadáskor.

Link to comment
Megosztás:

Egy autó 1000 km-ig nullkilométeresnek számít.

A kilométerórában lévő adat sem mérvadó mert kb. 5 perc kicserélni az órát.

Mi például(Suzuki gyár) 30km-után órár cserélünk az autókban mert visszatekerni a digitálisat nem lehet.

Álltalában már a futásteszt alatt belekerül 2,aztán a gyárban mégegy(visszajavítás-új teszt stb.), a telephelyen való mozgatáskor is pár km.

A kamionra felállás,leállás,ide-oda mozgatás. Úgy álltalában 6-8 km szokott lenni egy autóban átadáskor.

értem... akkor nem nagyon van mit tenni, csak bizakodni, hogy normálisak...

Link to comment
Megosztás:

mert visszatekerni a digitálisat nem lehet.

Mindent lehet, hidd el :blink:

Számítógépek világában, olyan, hogy valamit "nem lehet", nem létezik, legfeljebb picit gondolkozni kell...

Amúgy kell egy diagnosztikai kábel, fogsz egy számítógépet, egy ablakba beírod, hogy mennyi km legyen az órában, és leütöd az entert - a gondolkozós részt mások már megcsinálták...

Link to comment
Megosztás:

Mindent lehet, hidd el :blink:

Számítógépek világában, olyan, hogy valamit "nem lehet", nem létezik, legfeljebb picit gondolkozni kell...

Amúgy kell egy diagnosztikai kábel, fogsz egy számítógépet, egy ablakba beírod, hogy mennyi km legyen az órában, és leütöd az entert - a gondolkozós részt mások már megcsinálták...

Jó de nálunk melóban egyszerűbb ha kicseréltetem az órát. B)

Egy autógyárban nemfognak pöcsölni a visszatekeréssel Csere oszt ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Az én sima CD30-am is elég gyengén muzsikál mélyhangok tekintetében...

Egyszerűen csak annyi van, hogy több féle hangszórót szállítanak hozzá, és nekünk egy puritánabb széria jutott. Szerintem hangszóró csere kell. Tudom ajánlani a G Astra Prémium hangszóróit, tapasztalat alapján :blink:

Gondolkodom a hangszóró cserén, illetve el is jutottam odáig, hogy megpróbáljam "feltárni" az ajtóban lévő hangszórókat. Találtam két csavart, ami ki is csavartam, de a belső burkolat ugyanolyan szilárdan állt, mint előtte. Nem tudja valaki, hogy hogyen lehet a belső burkolatot leszedni?

A gyenge mélyhangokat egyébként a fejegység is produkálhatja, amit nem old meg a hangszórócsere. Remélem nem ez lesz a gond...Ha sikerül kicserélnem a hangszórót, akkor beszámolok az eredményről...

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdésem lenne, mit tudtok, amikor átadja a kereskedő a legyártott (tehát nem raktári) járgányt, hány km "lehet" benne? úgy értem, mennyit tehet bele a gyár-szállítás-kereskedő úgy, hogy az kikerülhetetlen? Pl. ha azt mondjátok ez max. 10 km, és az átadott autóban a kmórában pl. 82 km ordít, akkor verni fogom az asztalt, hogy ki randalírozott az autómmal, nem tesztautó ez, stb...

Kicsit aggódom amiatt, hogy esetleg egy gyökér szervizes/lótifuti/sales-es kipróbálás címén meghajtja az autót, és persze nem 3000-ig pörgetve, úgy, hogy nem tudok róla, még átadás előt...

Véleményetek?

100 km ig 0 km esnek számit az autó.

Link to comment
Megosztás:

Kaptam a németektől komplett szerelési útmutatót... Ha belépsz a klubba, azt is megkapod egy fénymásolás erejéig :blink:

Amúgy ajtó burkolat le, és alatta fogja 3 csavar a gyári hangszórót...

Ez zsarolás :-))

De ez lesz a következő lépés :-)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Mennyiszer módosíthatják az autó érkezési dátumát büntetlenül? Mert az autó még mindig nem érkezett meg. (nem enyém :blink: én csoró vagyok, tesómé lesz B) )

Szerintem ahányszor gondolják. Viszont jó alkualap lehet egy-két utólagos extra beszereléséhez.

Fbalázs tudna mit mesélni ezügyben....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.