Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Autóban normális high-end hifit nem lehet építeni,bárki bármit mond.

Persze a gyári hangzásán lehet javítani,bár ültem olyan BOSE gyári cuccnál már,ahol bokánfostam magam a hangzástól.Ahhoz egy ujjal nem nyúlnék hozzá.

De ez majdnem olyan,mint amikor megmagyarázzák nekem,miért vigyem a tápot és jel kábelt külön,a két küszöbben,egy home made autóhifinél,ahol 20EFt volt a legdrágább alkatrész.

Link to comment
Megosztás:

Autóban normális high-end hifit nem lehet építeni,bárki bármit mond.

Persze a gyári hangzásán lehet javítani,bár ültem olyan BOSE gyári cuccnál már,ahol bokánfostam magam a hangzástól.Ahhoz egy ujjal nem nyúlnék hozzá.

De ez majdnem olyan,mint amikor megmagyarázzák nekem,miért vigyem a tápot és jel kábelt külön,a két küszöbben,egy home made autóhifinél,ahol 20EFt volt a legdrágább alkatrész.

Igaz igaz igaz. de azt hogy lehet javitani én ugy irnam hogy rontani nem lehet rajta :huh:

Link to comment
Megosztás:

én pl otthon alig hallgatok zenét, de a kocsiban mindig szól, és azért támasztok vele szemben némi igényt, nem elégszem meg a gyári retekkel... tény hogy nem egy ideális környezet, dehát pont ezért kihívás! :huh:

Tudom, hitvita

Olyan mint az optikai tuning. Kívül van, tehán én nem látom, akkor meg minek?

mottó: A szomszéd háza legyen szép, mert én az látom. Az enyémet csak ő látja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szubjektív!

Nyilván nem egy autó az ideélis akusztikai környezet és nem ide lehet etalon hifit beépíteni, de óriásit téved aki azt állítja, hogy nem lehet nagyon-nagyon jó rendszert installálni.

Az utcai autók teljesítmény növelésére tett erőfeszítések (csipp+eféle agyonreklámozott, pénzkidobós, sokak által magasztalt, beájulós, húúú tényleg hogy megy... típusú tömeg tuning) semminek tűnik egy erre a célra megtervezett és legyártott versenygép teljesítményéhez képest :)

Persze lehet mondani, hogy az egy másik kategória, de ha ezt hangoztatjuk, akkor nem kellene kizárólagosan összehasonlítani a home és a car hifi lehetőségeinek a határait.

Vagy ha mégis, akkor tiszteljük egymás erőfeszítéseit, az adott területen szerzett sikereit és érdemeit.... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Hali!

Tudja valaki hogy, hogy lehet az ablaktörlőlapátban gumit cserélni??

Erről van szó >>ablaktorlo1.jpg

vagy lehet-e egyeltalán cserélni, vagy komplett ujjat kel venni??

Köszi :D

Akkor ne is probáljam meg szétszedni? mert valahogy beletették azt a gumit, akkor ki is lehet venni :D

csak nem akarnám azt sem hogy aztán használhatatlan legyen :D

Link to comment
Megosztás:

no, akkor most szaladj le az autódhoz, és nézd meg, hogy hasonlit e az ablaktörlő lapár arra a lapátra ami a képen van... :D

Igen HASONLÍT. :D ... és már ki is cseréltem benne a gumit :D

az ASTRA-H -n már ilyen lapát van ! legalábbis 2005 -ös kiadástól

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan kell a klímát kitisztítani a verdában? Megkérdeztem a szervízben, hogy mennyi, mire 12eFt! Ennyit nem akarok érte kiadni, ezért ha valaki tud nekem egy költségkímélőbb megoldást, azt megköszönöm! Előre is köszi! G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan kell a klímát kitisztítani a verdában? Megkérdeztem a szervízben, hogy mennyi, mire 12eFt! Ennyit nem akarok érte kiadni, ezért ha valaki tud nekem egy költségkímélőbb megoldást, azt megköszönöm! Előre is köszi! G.

Léteznek különbözö klimatisztitok példaul szerintme az egyik legjobb a würthnél van ez egy viszonylag nagy flaska amibol egy hosszu szivoszal szerű csövön jön ki a hab ez a legjobb szeirntem. legalbb is nekem nagyon bevált! a folyamat roviden. pollneszürőt ki kell szedni telifujni rendes mindenhová. aztán hatni hagyni és szépen össez og esni a hab. én ajánlom a pollneszürű cseréjét is! aztán ki kell fujatni padlon a cuccot és mar késsz is!

azt tudom hogy ez a habos cucc olyan 5-6 ezer forint körül van

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, de nem egészen értem!

Kiszedem a pollenszűrőt ez oké, de utána mit kell még befújnom? A pollent azt most cseréltem ki, akkor is ki be kell fújni? Előre is köszi! G.

Na polenyüröt azért kel kiszedni mert tiszta nedveség lesz ha most cserélted akkor mehet ugyan az vissza! azt a habot amit meg lehet venni azt meg be kell fujni az összes szelözö nyilason meg a pollenszurűnél is jol teli kell fujni a sok nem árt.

Lehet kapni egy olyan szert ami beálítasz a kocsiba fujja ki magabol a cuccot 15 percig jaratoda belső keringtetést és kitisztitja ezt lehet venni sok kereskedésben hat ez szerintem levegő illatosító! CSAK HABOSAT használj az ér is valamit

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.