Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Hali !!

Hogy lehet használni a hátsó ablaktörlőt ?? mert én még nem jöttem rá, csak akkor tudok törölni ha nyomatom a vizet is rá ! :lol:

Heló!

Még talán annyi, hogy a hátsó ablaktörlő csak akkor töröl folyamatosan, ha a vizet is nyomatod rá.

Bekapcsolás, ahogy "boci86" írja, ekkor néhány mp időközönként töröl (ha jól tudom ennél nem lehet időközöket állítani, csak az elsőnél) és úgy kell kikapcsolni, hogy újra megnyomod a kart és egy kattanást fogsz hallani.

Bekapcsoláskor nincs "katt" hang.

Ha nálad nem így működik, akkor lehet, valami bibi van vele.

Link to comment
Megosztás:

Mert miért ne kapnál?Olvastad azt hirdetést,benne volt,akkor meg tudnád hogy ajándék jégkapar volt hozzá!És az Opel magyarország is irt ez miatt email-t,csak érdeklődtem hogy valaki kapott-e már itt!

Ha kereket cseréltetsz vagy egyéb fizetős szolgáltatást igénybe veszel... Az ingyenes átvizsgálásra ez nem vonatkozik.. Ott a helyszínen kapsz egy jégkaparót... Eddig mindig így volt, nem hiszem, hogy postázzák... Amúgy egy 300 ft-os kaparó...

Link to comment
Megosztás:

Ezt irták!

Aggodalomra semmi ok, a jégkaparót nem felejtettük el, csupán egy kis türelmet kérnénk, hiszen a kereskedések folyamatosan dolgozzák fel az adatokat és azon ügyfelek nevét, akiknek a jégkaparót kiküldjük. A teljes adatbázis birtokában a csomagok egyszerre kerülnek postára, ezért van, hogy ha Mikulásra még nem is, Karácsonyra mindenképpen megérkezik!

Addig is minden jót és biztonságos autózást kíván,

az Opel Magyarország csapata

Lehet 300ft-os,de opel-es,és ha igy volt hirdetve akkor jár,szóval ne húzzák már le az emberről! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt irták!

Aggodalomra semmi ok, a jégkaparót nem felejtettük el, csupán egy kis türelmet kérnénk, hiszen a kereskedések folyamatosan dolgozzák fel az adatokat és azon ügyfelek nevét, akiknek a jégkaparót kiküldjük. A teljes adatbázis birtokában a csomagok egyszerre kerülnek postára, ezért van, hogy ha Mikulásra még nem is, Karácsonyra mindenképpen megérkezik!

Addig is minden jót és biztonságos autózást kíván,

az Opel Magyarország csapata

Lehet 300ft-os,de opel-es,és ha igy volt hirdetve akkor jár,szóval ne húzzák már le az emberről! :lol:

Ha így van, akkor így van, eddig viszont nem így volt ;)!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.