Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Vettem egy csomagtértálcát. Ha koszosabb dolgokat kell cimelnem, ne a kárpit legyen olyan.

Valamiért én azt gondoltam, hogy azt csak simán rá kell tenni a kárpitra. De nem! Ki kell venni a kárpitit meg az alatta lévő két félből álló szürke hongarocell szerű merevítést és a helyére kell tenni.

Így elég macerás cserélgetni...

Link to comment
Megosztás:

Vettem egy csomagtértálcát. Ha koszosabb dolgokat kell cimelnem, ne a kárpit legyen olyan.

Valamiért én azt gondoltam, hogy azt csak simán rá kell tenni a kárpitra. De nem! Ki kell venni a kárpitit meg az alatta lévő két félből álló szürke hongarocell szerű merevítést és a helyére kell tenni.

Így elég macerás cserélgetni...

:blink:

ne mán, ilyenen én is gondolkodtam, de akkor le is teszek erről. Milyen hülyeség!

Amúgy miért kell kivenni az eredeti kárpitot?? Mi indokolja?

Link to comment
Megosztás:

:blink:

ne mán, ilyenen én is gondolkodtam, de akkor le is teszek erről. Milyen hülyeség!

Amúgy miért kell kivenni az eredeti kárpitot?? Mi indokolja?

Mert ennek a tálcának ilyen alakja van:

00187.jpg

A kárpitos részt meg ha megnézed, közel téglalap. Az alatta lévő hungarocellnek ilyen pont az alakja. Tehát annak a helyére illik be.

Persze rá lehet erőltetni a kárpitra is. Csak akkor kicsit defformálódik a tálca hátsó pereme, mert a hátsó ülések dőlnek hátrafel ezáltal felfelé szűköl a hely. Meg a tálca elején lévő kitüremkedés (elakadásjelző háromszög helye a hungarocellen) is benyomódik. Ha a tálca hátsó elkeskenyedő része is hülyén néz ki, hogy a csomagtér nem keskenyedik, a tálca meg igen.

Egyszóval nem illeszkedik bele, ha az alatta lévő dolgokat nem pakolom ki.

Hogy mért nem tudtak pont olyan alakút csinálni, amit simán csak be kell rakni rá a kárpira, azt nem tudom...

Link to comment
Megosztás:

Vettem egy csomagtértálcát. Ha koszosabb dolgokat kell cimelnem, ne a kárpit legyen olyan.

Valamiért én azt gondoltam, hogy azt csak simán rá kell tenni a kárpitra. De nem! Ki kell venni a kárpitit meg az alatta lévő két félből álló szürke hongarocell szerű merevítést és a helyére kell tenni.

Így elég macerás cserélgetni...

:blink:

ne mán, ilyenen én is gondolkodtam, de akkor le is teszek erről. Milyen hülyeség!

Amúgy miért kell kivenni az eredeti kárpitot?? Mi indokolja?

Nem kell kivenni csak rossz félét választottál, a legtöbb Astrában nem alapfelszereltség ez a kétszintű padló, így van olyan amit ahhoz illetve nem ahhoz gyártanak!

http://www.argep.hu/trend/OPEL/Opel-astra-h-csomagtertalca.html

Link to comment
Megosztás:

Nem kell kivenni csak rossz félét választottál, a legtöbb Astrában nem alapfelszereltség ez a kétszintű padló, így van olyan amit ahhoz illetve nem ahhoz gyártanak!

http://www.argep.hu/...agtertalca.html

Na, ezt nem tudtam... :(

Akkor akinek nem ilyen kétszintű rendezős a padlója és szüksége van olcsón egy a fenti kép szerinti csomagtértálcára, az keressen meg privátban!

Link to comment
Megosztás:

Mit takar pontosan a Sight & light (kilátás és világítás) csomag 1

és a Téli csomag?

Kilátás és Világítás csomag 1

Automatikus világítás vezérlés

Belső világítás a tetőn az első és hátsó utastérben

Belső világítás csomag

Belső világítás elől, olvasólámpákkal

Esőérzékelő

Fényérzékeny belső visszapillantó tükör

Sminktükrök a napellenzőkben világítással

Téli csomag

Fűthető első ülések

Lábtér fűtés/hűtés a hátsó utastérben, második üléssor

Nagy nyomású fényszórómosó berendezésLegalábbis a mostani katalógus szerint. Egyébként stimmel a felszereltésg?

Link to comment
Megosztás:

... Legalábbis a mostani katalógus szerint. Egyébként stimmel a felszereltésg?

Igen. A lábtér fűtést/hűtést hátul még nem tapasztaltam, nem ültem még hátul. De a többi tényleg van benne. Fényszórómosó a xenon miatt egyébként is kell hogy legyen benne.

Ma néztem a myopelservice-n hogy miket rendeltek annak idején az autómhoz. A többi világos, csak ezeket nem tudtam hogy mik. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ezt írja, f...gom sincs mit jelent. Lehet, ez valami összvér csomag, tulaj állította össze, mikor rendelte. A korábbi bejegyzéseket olvasva, a Cserenkov márkatársunk csomagjai nekem csak félig vannak meg. Pl a világítás csomagom megvan, kivéve a Esőérzékelő, Fényérzékeny belső visszapillantó tükör, Sminktükrök a napellenzőkben világítással. A téli csomagból meg csak ez: Lábtér fűtés/hűtés a hátsó utastérben, második üléssor.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ezt írja, f...gom sincs mit jelent. Lehet, ez valami összvér csomag, tulaj állította össze, mikor rendelte. A korábbi bejegyzéseket olvasva, a Cserenkov márkatársunk csomagjai nekem csak félig vannak meg. Pl a világítás csomagom megvan, kivéve a Esőérzékelő, Fényérzékeny belső visszapillantó tükör, Sminktükrök a napellenzőkben világítással. A téli csomagból meg csak ez: Lábtér fűtés/hűtés a hátsó utastérben, második üléssor.

A lábtér fűtés/hűtés mit jelent? Azt, hogy van levegő kifúvó nyílás az első ülések alatt?

Link to comment
Megosztás:

Éljen az 5hozzászólás/24óra! :sick: Na, max. nem pofázok annyit és meggondolom, hogy kinek és mikor válaszolok.....nyilván nem fogok csak ezért 5K-s tagságot váltani. :huh:

Szerintem ez így korrekt, nekem eszembe sem jutott, hogy kiakadjak ezen!

5 hozzászólás alatt is elég sok dolgot meg lehet oldani naponta, ha többet akarsz fizetsz és támogatod az oldal fennmaradását, neked is jó mert van hova írnod, illetve te is kaphatsz hasznos tanácsokat!

Ráadásul a klubtagság sok helyen kedvezményekre jogosít fel, így vissza is hozhatja az árát:)!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.