Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Jogos :-)

Remélem egy astraban már nem látnak elég potenciált, hogy ennyire rákészüljenek.

Még a Swift II-ket is lopják!

Általában megrendelésre, ha valami nagyobb, komolyabb alkatrész(ek)re van szükség belőle. Könnyűfém felni-gumi, motor, váltó, műszerfal, klíma, hűtő,......fogyó-kopó alkatrészek. Ezekre mindig lesz kereslet.

Link to comment
Megosztás:

Még a Swift II-ket is lopják!

Általában megrendelésre, ha valami nagyobb, komolyabb alkatrész(ek)re van szükség belőle. Könnyűfém felni-gumi, motor, váltó, műszerfal, klíma, hűtő,......fogyó-kopó alkatrészek. Ezekre mindig lesz kereslet.

Igen, mert pl. a Swifthez olyan drága az alkatrész (vagy keveset ér az autó), hogy kisebb törés esetén is tk-ra veszi a biztosító. Alkatrész meg kell hozzá, mert mondjuk 2 lámpa, motorháztető, lökhárító, meg egy sérült hűtő miatt senki sem akarja bontóba vinni az autót. Így egyszerűbb bontott alkatrészt venni. Ahhoz meg néhány bontó feketén jut hozzá.

Az Astrával nincs ennyi macera, bár még a J-ből nem érdemes sérültet behozni, mert drágák, de a H-t már megéri itthon elbontani.

Link to comment
Megosztás:

A fullos Cerberos a váltót+kuplungot+motorteret+önindítót blokkolja.

Nem tűnik rossznak. Bár ez egy kicsit parasztvakításnak tűnik:

"Köztudott,hogy trélerrel bármilyen védelemmel rendelkező gépjárművet el lehet lopni,de a kuplung hatástalanítással,ez a fajta lopási mód is túlságosan körülményessé,veszélyessé és időigényessé válik a tolvajok számára!"

Kb. 3 perc alatt fent van a tréleren az autó.:-) Kevésbé macerásabb, mintha felhúznák.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A váltózáras témához hozzászólva:

anno Renault Megane II-es autom volt, kettő perc alatt a motortérből 3-asba rakta az autoszerelő haverom és már el is lophatták volna. De még alulról is elérte volna. Szóval ha nincs kombinálva mással, ami megnyújtja az ellopással való időt, akkor semmit nem ér.

A legjobb választás a casco (bár nekem nincs). Amit el akarnak lopni, azt el fogják vinni. A H-s diesel astrákat sajnos "nagyon" szeretik...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A váltózáras témához hozzászólva:

anno Renault Megane II-es autom volt, kettő perc alatt a motortérből 3-asba rakta az autoszerelő haverom és már el is lophatták volna. De még alulról is elérte volna. Szóval ha nincs kombinálva mással, ami megnyújtja az ellopással való időt, akkor semmit nem ér.

A legjobb választás a casco (bár nekem nincs). Amit el akarnak lopni, azt el fogják vinni. A H-s diesel astrákat sajnos "nagyon" szeretik...

A következővel lenne kombinálva:

- a gyári biztonsági eszközök: riasztó, immobilizer, kormányzár,

- az utcai behajtónál lévő sorompó a garázs bejáratánál lévő távirányítóval nyíló rács,

- a ház saját biztonsági kamerái, valamint az utcai térfigyelő kamerák.

Esetleg még egy kártyás rablásgátló rendszer is szóba jöhetne. Nem olyan nagy tétel beszereltetni. De elhúzás, trélerre rakás ellen az sem véd.

Utóbbi ellen viszont valamennyire az véd, hogy a mélygarázs belmagassága 2 méter vagy maximum 2,20. Így fizikailag nem férne rá a trélerre. Csak úgy működne, hogy föltörik a zárat, hatástalanítják a riasztót. Tegyük fel közben nem verték fel a fél házat. Kinyomott kuplunggal kihúzzák a ház elé egy személyautóval, miután megbabráltak két kapuzárat is és egyik kamerán sem tűnt ez mind fel senkinek. (Nem tudom élőben figyelik-e. A házban van portaszolgálat, tehát feltételezem időnként ránéznek.) A ház előtt pedig felrakják egy trélerre.

Persze nem csak otthonról vihetik el. Nappal az utcán parkolva is elköthetik az autót.

Csak feltételezem, hogy ha megrendelésre kell nekik egy Astra és nem konkrétan kizárólag az én autóm valamiért, akkor én egy olyat vinnék el, amiben még riasztó sincs, kint áll az utcán éjjel-nappal és nem kell vele ennyit vacakolni.

Mint ahogy lehet valakinek a lakásán akármilyen páncélajtó, többféle biztonsági zárral. Ha konkrétan oda akarnak bemenni, legfeljebb falat bontanak. De ez azért nem olyan jellemző szerencsére. Vagy legalábbis sokkal kisebb rá az esély.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippet, bevált a dolog! Bár nem álltam ott a kocsi mellett a csere közben, de korrektek voltak. Utána felhívtak, hogy elfelejtették visszaadni a maradék olajat. :-)

Köszi, felhívom őket. Már 7 éves a kocsi, szóval gari már régen nincs rá.

Mennyire kell tartani egyébként attól, hogy odaadom az alkatrészt és nem azt építi be, vagy nem azt tölti bele? Ez reális veszély? Vagy ez annyira kicsi tétel, hogy nem számít.

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ilyen pohár (dobozoskóla) tartó műanyag részt hol lehet kapni?

Gyári ez, vagy valami utángyártott?

http://5mp.eu/honlapkepek/carradio/eACsMS7w3f/nagy/aux_bemenet_2.jpg

Köszi!

Nálunk a céges Astrában van ilyen. 99%-ig biztos vagyok benne hogy gyárilag így jött az autóval. Nem hiszem hogy erre utólag külön költöttek volna, hogy a kollégáknak legyen pohártartójuk.
Link to comment
Megosztás:

Azért egy biTurbo dízelt az újból biztosan hamar megszoknál... :-)

Persze-persze. A motorok biztos jobbak az újban és a műszaki tartalmon is biztos fejlesztettek a mérnökök 5 év alatt. Csak kinézetre értettem hogy jobban tetszik a "régi" kasznija és az utastere is.

Az újabb nekem túlságosan lekerekített és azokkal a pici fényszórókkal is nekem furán néz ki.

Meg az az érdekes, hogy nincs annyira elterjedőben a "J". A "H" már annyira tömegautó hogy kis túlzással minden utcasarkon látni egyet. "J"-t meg csak elvétve. Pedig eltelt már pár év 2009 óta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, használ itt valaki OP-COM műszert odahaza ? 2006-os H Astrához milyet kell venni és hol lehet ezt az autóhoz csatlakoztatni ? Ebayen találtam : http://www.ebay.com/itm/diagnostic-Tool-scanner-for-OPEL-Opcom-OP-Com-2010-V-Can-OBD2-/321139497308?pt=Motors_Automotive_Tools&hash=item4ac567d95c&vxp=mtr

Ehhez kell még valamit venni, vagy csak telepíteni kell a notin, aztán autóhoz csatlakoztatni ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, használ itt valaki OP-COM műszert odahaza ?

Persze, szerintem itt sokan.

2006-os H Astrához milyet kell venni és hol lehet ezt az autóhoz csatlakoztatni ? Ebayen találtam : http://www.ebay.com/itm/diagnostic-Tool-scanner-for-OPEL-Opcom-OP-Com-2010-V-Can-OBD2-/321139497308?pt=Motors_Automotive_Tools&hash=item4ac567d95c&vxp=mtr

Pl pont ilyet. Itthon is árulnak ilyeneket sok helyen a neten.

Ha a kézifék alatt burkolatot fölemeled, ott van alatta a helye.

Ehhez kell még valamit venni, vagy csak telepíteni kell a notin, aztán autóhoz csatlakoztatni ?

Telepíteni és csatlakoztatni. De óvatosan nyomkodd! Amit nem tudsz pontosan hogy micsoda, ne piszkáld, mert könnyű elb@szni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megérkezett ma az Astra-mhoz a méretpontos üléshuzat. Nézegettem a felszerelését, és sokkal könnyebbnek tűnik, ha ki van véve az ülés. A kérdésem az lenne, hogy ha kiszedem az üléseket, akkor fent áll a veszélye valamilyen hibának a szerelés során, vagy inkább próbáljam meg a helyén felhúzni a huzatot? Köszi előre is! G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megérkezett ma az Astra-mhoz a méretpontos üléshuzat. Nézegettem a felszerelését, és sokkal könnyebbnek tűnik, ha ki van véve az ülés. A kérdésem az lenne, hogy ha kiszedem az üléseket, akkor fent áll a veszélye valamilyen hibának a szerelés során, vagy inkább próbáljam meg a helyén felhúzni a huzatot? Köszi előre is! G.

Szia!

Olvass vissza. 2013. január 28-29-én tárgyaltunk erről a dologról ebben a topikban, (927758-927781-927884 stb). Én azután csináltam meg.

Sok sikert.

benkoa

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.