Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Már megvan... Beépítőkeretből viszont csak olyat találtam, ami 1DIN+ vmi rekesz...

Az nem jó? A mostani rádiód 1 DIN-es, nem? Vagy a másik kell a kijelzőnek? A rekesz nem egy DIN-es, mint az F-ben?

Ja, és mikor lesz autónk???? :blink:

Az nem jó? A mostani rádiód 1 DIN-es, nem? Vagy a másik kell a kijelzőnek? A rekesz nem egy DIN-es, mint az F-ben?

Ja, és mikor lesz autónk???? :)

Vagyis G-ben, bocs.

Link to comment
Megosztás:

Ma megint láttam az autómat...

Szépnek szép, de még mindig nincs letakarítva, és nincs rajta rendszám... ennek nem örülök...

Mind1. Ha már úgy is ott áll, leadtam egy kisebb alkatrész rendelést, meg behúzatok úgy 40m kábelt, hogy örüljenek... Amúgy lesz egy eladó gyári hifim, kompletten hangszórókkal, meg cd30 fejegységgel...

Link to comment
Megosztás:

Ma megint láttam az autómat...

Szépnek szép, de még mindig nincs letakarítva, és nincs rajta rendszám... ennek nem örülök...

Mind1. Ha már úgy is ott áll, leadtam egy kisebb alkatrész rendelést, meg behúzatok úgy 40m kábelt, hogy örüljenek... Amúgy lesz egy eladó gyári hifim, kompletten hangszórókkal, meg cd30 fejegységgel...

Na Jah!

én is megnéztem....

Szép-szép. Ezt aláírom.

De jó lenne ha már használnád! /Várnak a szarvasok!/

Úgy egy kis 70-80mm-es ültetés még elférne arra a 18-as kerérke.

Magasan van nagyon :-)

Link to comment
Megosztás:

Na Jah!

én is megnéztem....

Szép-szép. Ezt aláírom.

De jó lenne ha már használnád! /Várnak a szarvasok!/

Úgy egy kis 70-80mm-es ültetés még elférne arra a 18-as kerérke.

Magasan van nagyon :-)

Végre mégvalaki, aki normáisan látja a kocsik magasságát. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ma megint láttam az autómat...

Szépnek szép, de még mindig nincs letakarítva, és nincs rajta rendszám... ennek nem örülök...

Mind1. Ha már úgy is ott áll, leadtam egy kisebb alkatrész rendelést, meg behúzatok úgy 40m kábelt, hogy örüljenek... Amúgy lesz egy eladó gyári hifim, kompletten hangszórókkal, meg cd30 fejegységgel...

Tulajdonképpen mire vársz??? nem bírnak elmenni az okmányirodába? melyik kereskedés?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát ne mán, én azt hittem sokat várok. Okt.12-én rendeltem nov.30-án vizsgázott és dec. 6-án vettem át. Ez nincs 2 hónap, pedig egyedi rendelés volt, nem legyártott. Na most ehhez képest??:D

Reméljük megéri a várakozást.

Én 1 hete vettem bele PBox-ot, azt kell mondjam naon megérte.

Árgaranciás, azzal nincs probléma

Lényegében nem változik, bár erősen gondolkozom rajta, hogy kemény fákkolás lesz :)

Link to comment
Megosztás:

Október 2X...

Dec 20.-i átadás volt a szerződésben, ez már több, mint egy hónappal csúszott :)

Ma reggel néztem meg a kocsit, szépen le van fagyva :D

Menj be és mondd nekik, hogy köszi nem kérem vettem másikat, majd a fejükhöz kapnak ;)

Link to comment
Megosztás:

Október 2X...

Dec 20.-i átadás volt a szerződésben, ez már több, mint egy hónappal csúszott :)

Ma reggel néztem meg a kocsit, szépen le van fagyva :D

Akkor azt hiszem, lehet csapni az asztalt! Amúgyis, mióta ott áll már? MI a francra várnak? Szerintem most már igencsak ki lehetne csikarni valami engedményt, vagy valami pluszt! pl. nem tudom most milyen gumikkal van ott... téli vagy nyári... mondjuk egy garnitúrát a másikból? Ha mondjuk az eddig nem volt benne a dologban.

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt hiszem, lehet csapni az asztalt! Amúgyis, mióta ott áll már? MI a francra várnak? Szerintem most már igencsak ki lehetne csikarni valami engedményt, vagy valami pluszt! pl. nem tudom most milyen gumikkal van ott... téli vagy nyári... mondjuk egy garnitúrát a másikból? Ha mondjuk az eddig nem volt benne a dologban.

szerintem is.

csak az a baj, hogy az magyarorszag, es itt szivesseget tesznek, hogy naluk hagyhatsz tobb millio forintot. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos optimista voltam, és a téli gumikat még decemberben megvettem...

Viszont pár utólagos extrát kértem még, amit kénytelenek lesznek beépíteni ingyért, ha már eccer náluk van a kocsi... Pl. hangtechnikának a kb. 50 méternyi kábelezése, mobiltelefon kihangosító, stb.

Egyedül valami szerződést baxtak el, de arra kb. 1 hetet lehet ráfogni. Múlt héten csináltuk, ma reggel meg aláírtam a javítottat.

Amúgy Taxy-t is szopatják, mivel a szarvastesztes kocsit is lassan 2 hónapja nem bírják átadni. Állítólag a fényezőnél van, már vagy 3 hete... Még decemberben elkészült a hitelezése, meg minden...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos optimista voltam, és a téli gumikat még decemberben megvettem...

Viszont pár utólagos extrát kértem még, amit kénytelenek lesznek beépíteni ingyért, ha már eccer náluk van a kocsi... Pl. hangtechnikának a kb. 50 méternyi kábelezése, mobiltelefon kihangosító, stb.

Egyedül valami szerződést baxtak el, de arra kb. 1 hetet lehet ráfogni. Múlt héten csináltuk, ma reggel meg aláírtam a javítottat.

Amúgy Taxy-t is szopatják, mivel a szarvastesztes kocsit is lassan 2 hónapja nem bírják átadni. Állítólag a fényezőnél van, már vagy 3 hete... Még decemberben elkészült a hitelezése, meg minden...

Hááát.... akkor inkább nem is minősítem őket.... mert minősíthetetlenek.... október x-edike óta miként csak a múltkor vették észre, hogy elb.sztak egy papírt?

Asszem nem valószínű, hogy érdemes lesz a többieknek őket választani ha új ótót akarnak venni! Igaz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.