Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Ja, le is villantották az M3 bevezetőjén :) :D

;)

Biztos jól megy az új szekér. Én sem bírtam volna, hogy ne toljak neki egy kövéret azon az úton...

Este lehet, h elnéz erre. Majd jól megnézem.

Az enyém már megint csúszásnak indult. Azt mondták, addig nem kapom meg, még nem fizeti ki a casco önrészt a szarvas ügyben. Nem is lenne gond, fizetné is, ha meg tudnák mondani mennyit. De nem tudják. ;)

Link to comment
Megosztás:

;)

Biztos jól megy az új szekér. Én sem bírtam volna, hogy ne toljak neki egy kövéret azon az úton...

Este lehet, h elnéz erre. Majd jól megnézem.

Az enyém már megint csúszásnak indult. Azt mondták, addig nem kapom meg, még nem fizeti ki a casco önrészt a szarvas ügyben. Nem is lenne gond, fizetné is, ha meg tudnák mondani mennyit. De nem tudják. :D

Inkább kérted volna szarvassal az elején, megúsztad volna a csomó hercehurcát :)

És legalább egyedi lett volna egyből ;)

Link to comment
Megosztás:

Mire vagy kíváncsi?

Bejáratás folyamatban, két hét múlva olajcsere :)

Egyenlőre szét van döntve az utastér, lógnak a kábelek mindenhol. hangszórók, erősítő beb@szva a csomagtartóba, alufelnik meg otthon pihennek a garázsban. Tankolni még csak 1x kellett...

Eddig egy negatív tapasztalat volt - Sport üzemmódban nem kell CD-t hallgatni

Amúgy lehet, hogy pont a másik topicban volt ilyen téma, az ablakok le-felhúzása működik a távirányítóról :D

Link to comment
Megosztás:

Mire vagy kíváncsi?

Bejáratás folyamatban, két hét múlva olajcsere :)

Egyenlőre szét van döntve az utastér, lógnak a kábelek mindenhol. hangszórók, erősítő beb@szva a csomagtartóba, alufelnik meg otthon pihennek a garázsban. Tankolni még csak 1x kellett...

Eddig egy negatív tapasztalat volt - Sport üzemmódban nem kell CD-t hallgatni

Amúgy lehet, hogy pont a másik topicban volt ilyen téma, az ablakok le-felhúzása működik a távirányítóról :D

Akkor próbáld meg kulcsról bezárni az autót, me az nem megy:)

két hét olajcsere? mennyit mész te 2 hét alatt??

Link to comment
Megosztás:

Megvan a kocsi!!! :)

Úgyhogy most örülés van. Az első 100 km-em idáig csak pozitív tapasztalataim vannak, remélem ez nem is fog változni!

Holnaptól napi aktív használat, hétvégén nagyobb vidéki kanyar, aztután írok tapasztalatokat.

Link to comment
Megosztás:

Sok sikert Balázsnak és Taxy-nak az új autóhoz.

Még most is verem a fejem a falba,hogy azt a CDTI-t nem próbáltam ki. ;)

Pedíg a kulcsa is a kezemben volt és ültem is benne. :rolleyes:

Mert,ha kipróbáltam volna akkor lehet,hogy Balázska később indul és nem találkozik a Szarvassal

mert nemtudott volna könnyen kirángatni a kormány mögül. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sok sikert Balázsnak és Taxy-nak az új autóhoz.

Még most is verem a fejem a falba,hogy azt a CDTI-t nem próbáltam ki. ;)

Pedíg a kulcsa is a kezemben volt és ültem is benne. :rolleyes:

Mert,ha kipróbáltam volna akkor lehet,hogy Balázska később indul és nem találkozik a Szarvassal

mert nemtudott volna könnyen kirángatni a kormány mögül. :blink:

Köszi!

Azért még nincs veszve semmi. A kipróbálásra szerintem még lesz lehetőséged, a kocsit meg kikalapálták.

Az a lényeg, h nagy baj nem történt.

Egyébként remekül funkcionál a kocsi. Az első tank gázolajat 6,5-ös átlaggal nyelte be a bc és az én számításaim szerint is. Szerintem nem rossz fogyi, főleg, h nyomtam neki rendesen. Megy is mint az állat, Orosháza-Békéscsaba (kb 40 km, közben egy várossal) 18 perc. :D

Azért kideült, hogy nem sikerült nekik tökéletesen összerakni. Az első ködlámpa nem ég, valszeg valami kábelt nem/nem jól dugtak össze, és a szerizkönyv szerint nem cseréltek olajat benne. Jövő héten viszem vissza, hogy ezeket megcsinálják, és riasztó beszerelésre.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Régebben már írtam a fórumba, csak miután összetörték az autómat. nem igazán tudtam róla mit írni. Most rendelném azonban az újat, csak van egy nagy dilemmám, az autó egy 1.6-os GTC lenne Enjoy+ csomaggal. Ehhez a felszereltséghez/motorhoz 4*100-as felni, és hátul dobfék tartozik. Ez engem nagyon zavar (van 5 lyukú alufelnim), és rangon alulinak érzek egy ilyen megoldást, illetve egy ismerős szerint kevésbé masszív a négy lyukú, mint az öt, és a dobfék is csökkenti a fékhatást. Szívesen venném, ha ebben a témában a segítségemre lennétek, illetve milyen extrát kellene rendelnem ehhez a kombinációhoz (GTC 1.6 Enjoy), hogy ezt elkerüljem (sport alváz vagy kell a komplett sport csomag). Előre is köszi a segítséget mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Kösz de az 1.8-at kihagynám, sok lenne a CASCO, meg én szinte csak városban használom, így a fogyi is jóval több lenne. Olcsóbb a plussz csomag, mintha külön-külön dobnád bele kb. 50-60 ezerrel.

Lehet már rendelni a 140 lovast, kb. 80-nal drágább, mint a régi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.