Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudnátok nekem, abban segíteni, hogy nem rég vettem egy h astrát ( 1.4 benzin 2004.12.03 ), na már most 76.238 km van benne, és a szerviz könyv szerint 74.113 km-nél volt szervizelve, de amikor beindítom a kocsit kiírja a kijelzője, hogy INSP, INSP 2. A gombot pedig hiába nyomkodom nem írja ki a következő szervizig megtehető km, csak annyit ír a km számláló: :rolleyes:

1.7

002 02

Valamint két soros kijelző van benne, és BC azt írja ki, hogy no function, ha esetleg kiüttetem mit fog tudni kiírni. <_<

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok nekem, abban segíteni, hogy nem rég vettem egy h astrát ( 1.4 benzin 2004.12.03 ), na már most 76.238 km van benne, és a szerviz könyv szerint 74.113 km-nél volt szervizelve, de amikor beindítom a kocsit kiírja a kijelzője, hogy INSP, INSP 2. A gombot pedig hiába nyomkodom nem írja ki a következő szervizig megtehető km, csak annyit ír a km számláló: :rolleyes:

1.7

002 02

Valamint két soros kijelző van benne, és BC azt írja ki, hogy no function, ha esetleg kiüttetem mit fog tudni kiírni. <_<

Előre is köszi a segítséget!

Szerintem amikor szervizen volt még nem írta az Inspekciót ezért nem törölték akkor. Magyarul hamarabb lett megcsinálva rajta a szerviz. Ha két soros kijelződ van, akkor nem lehet BC-t programozni, de lehet hogy tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Az van szervízkönyvben, hogy állítólag vissza állították az INSP-t, de amúgy szervizkönyv szerint 71000 km-l lett szervizelve. :rolleyes:

Az előző hozzászólásodban 74ezernél volt a szerviz, most meg 71ezer. Hogy is van ez? Dátum szerint mikor volt szervizben?

Link to comment
Megosztás:

Az előző hozzászólásodban 74ezernél volt a szerviz, most meg 71ezer. Hogy is van ez? Dátum szerint mikor volt szervizben?

Na akkor pontosítok utoljára 2010.01.13-án 71.150 km-el volt szervizelve a kocsi, és 74.000 km-rel vásároltam, és most 76.820 km van benne. A szervízkönyvben pedig azt írják, hogy a Szerviz-intervallum számlálót vissza állították, de mégis mikor ráadom a gyújtást, vagy beindítom, kiírja, hogy INSP, INSP2. :rolleyes:

Na akkor most, mi van ezzel?

Link to comment
Megosztás:

Na akkor pontosítok utoljára 2010.01.13-án 71.150 km-el volt szervizelve a kocsi, és 74.000 km-rel vásároltam, és most 76.820 km van benne. A szervízkönyvben pedig azt írják, hogy a Szerviz-intervallum számlálót vissza állították, de mégis mikor ráadom a gyújtást, vagy beindítom, kiírja, hogy INSP, INSP2. :rolleyes:

Na akkor most, mi van ezzel?

Akkor nem törölték, csak beírták másképp nem írná. Vagy törlöd most és jársz az autóval tovább, vagy megvárod a következő esedékes szervizt és miután meg lett csinálva akkor törlöd.

Olyat nem is feltételezek, hogy tekerve lett az óra! <_<

Link to comment
Megosztás:

Na akkor pontosítok utoljára 2010.01.13-án 71.150 km-el volt szervizelve a kocsi, és 74.000 km-rel vásároltam, és most 76.820 km van benne. A szervízkönyvben pedig azt írják, hogy a Szerviz-intervallum számlálót vissza állították, de mégis mikor ráadom a gyújtást, vagy beindítom, kiírja, hogy INSP, INSP2. :rolleyes:

Na akkor most, mi van ezzel?

Az INSP az az igen hogy szervizbe kéne vinni mert már lejárt a 30000km amire általába teszik , de az INSP2 az azt jelenti hogy ki van égve az valamelyik izzod!

Link to comment
Megosztás:

Az INSP az az igen hogy szervizbe kéne vinni mert már lejárt a 30000km amire általába teszik , de az INSP2 az azt jelenti hogy ki van égve az valamelyik izzod!

Na ellenőriztem az izzókat gyakorlatilag mindegyik működik, és világit. De a kijelző mégis kiírja, hogy INSP2. Most már végkép nem értem. :rolleyes:

Ja és a 30000 km , hogy járhatott le mikor 71.150 km volt szervizelve, most meg 76.820 km van benne. <_<

A BC-s kérdésemre tudja valaki a választ?

Link to comment
Megosztás:

Na ellenőriztem az izzókat gyakorlatilag mindegyik működik, és világit. De a kijelző mégis kiírja, hogy INSP2. Most már végkép nem értem. :rolleyes:

Ja és a 30000 km , hogy járhatott le mikor 71.150 km volt szervizelve, most meg 76.820 km van benne. <_<

A BC-s kérdésemre tudja valaki a választ?

Te nem olvasol vissza? Ami kérdést feltettél mindenre megkaptad a választ!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem tudom, mennyire szabad ilyen dolgokat itt a fórumon, de ha valaki kormánybőrözés en vagy egyéb bőröztetésen töri a fejét szívesen ajánlom figyelmébe A fell-ser kft-t Kadafalván (Kecskemét mellett) ma voltam lent bőröztetni a full-műanyag, kapcsolók nélküli kormányomat!:wacko: Gyorsan (2-2,5 óra alatt), kedvező árban dolgoznak ellenben gyönyörű munkát végeznek! :D

Kedvességük és munkájuk megér nekem ennyi reklámozást számukra!:wacko:

Üdv:

Levente

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, mennyire szabad ilyen dolgokat itt a fórumon, de ha valaki kormánybőrözés en vagy egyéb bőröztetésen töri a fejét szívesen ajánlom figyelmébe A fell-ser kft-t Kadafalván (Kecskemét mellett) ma voltam lent bőröztetni a full-műanyag, kapcsolók nélküli kormányomat!:wacko: Gyorsan (2-2,5 óra alatt), kedvező árban dolgoznak ellenben gyönyörű munkát végeznek! :D

Kedvességük és munkájuk megér nekem ennyi reklámozást számukra!:wacko:

Üdv:

Levente

Hallottunk már róluk :wacko:

Képeket azért prezentálhatnál.

Link to comment
Megosztás:

Akkor íme néhány fotó. A műanyag kormány bevonata nálam meg is kopott, majd vettem rá egy ilyen 1300 ft-os kormányvédőt ami még jobban leradírozta róla ezt a lakkot és nem is lett igazi a fogása, ekkor döntöttem úgy, hogy megcsináltatom, szerintem megérte úgy, hogy még a küllőket is bebőrözte (a bevágás során kicsit megrepedezett így fedte el)! :) A cérna ezüst színű. Nekem nagyon tetszik:)
Ilyen volt:

Ilyen lett:
DSCF0055_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSCF0056_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSCF0057_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSCF0059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Üdv:
Levente

Azért, picit csalóka, de bőrözetlen képek telefonnal, a bőrözöttek pedig fényképezővel készültek! ^_^

Hallottunk már róluk :)

Képeket azért prezentálhatnál.

Módosítva : harmlevi
Link to comment
Megosztás:

Akkor íme néhány fotó. A műanyag kormány bevonata nálam meg is kopott, majd vettem rá egy ilyen 1300 ft-os kormányvédőt ami még jobban leradírozta róla ezt a lakkot és nem is lett igazi a fogása, ekkor döntöttem úgy, hogy megcsináltatom, szerintem megérte úgy, hogy még a küllőket is bebőrözte (a bevágás során kicsit megrepedezett így fedte el)!:wacko: A cérna ezüst színű. Nekem nagyon tetszik:)

Levente

Azért, picit csalóka, de bőrözetlen képek telefonnal, a bőrözöttek pedig fényképezővel készültek! :D

Szép,munka.

Lehetett volna,sötétebb cérnával is varrni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.