Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Akkor az ígért képek:

http://pics.coldline.hu/pics/341479-20110920-4Zw3T5.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/341480-20110920-7jx8dR.jpg

Tud esetleg Bp-n valaki jó szakembert, aki a kormány átbőrözné illetve a vezető ülés oldalán a kárpit eléggé ki van kopva, meg kéne csináltatnom.

Valaki már csináltatta?

Nahát, egy uralzöld autó, épp mint az enyém! (Elég ritka, nekem már több mint 3 éve megvan, de a sajátomat is beleszámolva ez a negyedik ilyen színű Coupé amit látok ennyi év alatt)

Mitőbb, egyebekben is szinte az enyém kópiája: ugyan nem írtál a motorról, de felteszem 1.8-as (ezek a felnik az 1.8 gyári felnijei voltak, abból gondolom), a belső is egy az egyben ugyanolyan bézs mint ez enyém, neked sincs BC-d, és még a krómkarikák is ott vannak a műszerek körül. Ami különbséget látok az annyi hogy neked nincsen könyöklőd, nekem meg nincsen váltózáram. Meg kívülről a tieden rajta vannak a típusjelzések a csomagtartófedélen, és nincsen krómdíszléc ugyanott. Oldallégzsákod van? A kormányod az enyémhez képest jó állapotban van, de ha bőröztetni akarod akkor itt érdemes megpróbálni:

http://www.varrga.hu/

Ugyan nem Budapest, de nincs olyan messze és nagyon igényesen dolgozik. Sztem az üléssel is tudna valamit kezdeni (bár a képen nem látszik hogy baja lenne)

Ja és gyere át ide is:

http://forum.astra-coupe.hu

Link to comment
Megosztás:

Nahát, egy uralzöld autó, épp mint az enyém! (Elég ritka, nekem már több mint 3 éve megvan, de a sajátomat is beleszámolva ez a negyedik ilyen színű Coupé amit látok ennyi év alatt)

Mitőbb, egyebekben is szinte az enyém kópiája: ugyan nem írtál a motorról, de felteszem 1.8-as (ezek a felnik az 1.8 gyári felnijei voltak, abból gondolom), a belső is egy az egyben ugyanolyan bézs mint ez enyém, neked sincs BC-d, és még a krómkarikák is ott vannak a műszerek körül. Ami különbséget látok az annyi hogy neked nincsen könyöklőd, nekem meg nincsen váltózáram. Meg kívülről a tieden rajta vannak a típusjelzések a csomagtartófedélen, és nincsen krómdíszléc ugyanott. Oldallégzsákod van? A kormányod az enyémhez képest jó állapotban van, de ha bőröztetni akarod akkor itt érdemes megpróbálni:

http://www.varrga.hu/

Ugyan nem Budapest, de nincs olyan messze és nagyon igényesen dolgozik. Sztem az üléssel is tudna valamit kezdeni (bár a képen nem látszik hogy baja lenne)

Ja és gyere át ide is:

http://forum.astra-coupe.hu

Regisztrálok a másik oldalra is. Nekem nagyon tetszett ez a szín eddig én másikat nem is láttam az utcán. Igen 1.8-as, 189000Km van benne, 2002-es de végig szervizelt. A könyöklő neked gyári? Tervezek bele vásárolni. Nincs oldallégzsák. Az ülésnek pedig pont a külső részén kezd elválni a szövet. A kárpitra is ugyanezt a céget ajánlod?

Link to comment
Megosztás:

A 189e km nem kevés, de legalább reálisnak tűnik és valószínűleg nincs visszapörgetve, pláne ha szervizkönyvvel igazolt. Korrekt.

Az enyém egy évvel öregebb és alig több mint feleennyi km van benne. A könyöklőm Irmscher (tulajdonképpen gyárinak nevezhető), de ez jó drága, valami 45e Ft körül van átszámolva. Mondjuk én így vettem hogy benne volt... Sztem ezen kívül még esetleg az Armster könyöklői vállalhatóak (az nem is ennyire drága), a többi mind olyan gagyi hatású.

Link to comment
Megosztás:

A 189e km nem kevés, de legalább reálisnak tűnik és valószínűleg nincs visszapörgetve, pláne ha szervizkönyvvel igazolt. Korrekt.

Az enyém egy évvel öregebb és alig több mint feleennyi km van benne. A könyöklőm Irmscher (tulajdonképpen gyárinak nevezhető), de ez jó drága, valami 45e Ft körül van átszámolva. Mondjuk én így vettem hogy benne volt... Sztem ezen kívül még esetleg az Armster könyöklői vállalhatóak (az nem is ennyire drága), a többi mind olyan gagyi hatású.

Armster könyöklőket ismerem, azzal csak az a "baj" hogy fekete a bőr rajta, de le tudom cseréltetni mondjuk.

Azért mertem megvenni, mert a kocsin, számlákkal igazoltan az elmúlt másfél évben 900 000Ft lett ráköltve. Új végig a kipufogó, a 4 lengéscsillapító ki lett cserélve, a vezérlő computer benne... Bármi baja volt ment a szervizbe.

Link to comment
Megosztás:

Üdv a klubban!

A váltó és kézifék zsák is cserés lassan. Az ebayen könnyen beszerezhető olcsóért valódi bőrből.

A kormány a km-hez képest túl jó állapotú. Szerintem cserés volt.

Jó sok pénzt költöttek rá! Gratula az előző gazdájának!

Korrekt állapotúnak tűnik így képről.

váltószoknya, + kézifékkar borítás

Ha nekem tönkremegy tőle veszek, szépeket csinál :D .

Link to comment
Megosztás:

Én innen vettem. Most nem annyira jó a forint, bár szerintem így is megéri. Baromi jó bőrből csinálják. Olasz bőr.

Nekem anno postával együtt 2eft volt. A váltózsák, de kézifék zsákon is gondolkodom.

A gyári az valamiféle textilbőrből volt az enyémen. 6-7 év után a teteje szétkopik.

bár ez az idő szerintem lehet elég használatfüggő. egy kedves ismerős zafirájában 4(!)év után a textílig kopott és volt az autóban 80e km. az enyém most volt augusztusban 6éves és semmi baja a szoknyának. simán eladhatnám új ként. (185.000km). a kormány szintén.

viszont ettől függetlenűl nagyon izgatja a fantáziám, hogy újrahúzatom perforált bőrrel és a belső világítással harmonizáló narancs cérnával.

dunántúliaknak én ajánlom a tatabányai corridor műhelyt. iszonyat igényesen dolgoznak. (igaz megkérik az árát). nekem a kormányra az én elképzelésem szerint 19et mondtak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Regeltem a másik forumon, de valamiért nem látok 1 témát se, hozzászólni se tudok. Mi lehet a probléma?

A másik pedig, hogy látom árulja az egyik forumos a 16 felniket téli gumival. Érdekes hogy /55 gumi van rajta, ez nem nagy baj? Elvileg ugye /50 a gyári méret.

Simán felmehet a nyári guminak is a 205/55 R16?

Link to comment
Megosztás:

Ja, vmi gáz van a fórummal, nekem se engedett semmit. Írj velonak, ő majd intézkedik.

Ami a kerekeket illeti, ha nincs ültetve a gép befér simán. Nekem is 195/65R15 a télim, a nyári meg 205/45R17...

üdv

Sziasztok!

Regeltem a másik forumon, de valamiért nem látok 1 témát se, hozzászólni se tudok. Mi lehet a probléma?

A másik pedig, hogy látom árulja az egyik forumos a 16 felniket téli gumival. Érdekes hogy /55 gumi van rajta, ez nem nagy baj? Elvileg ugye /50 a gyári méret.

Simán felmehet a nyári guminak is a 205/55 R16?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Regeltem a másik forumon, de valamiért nem látok 1 témát se, hozzászólni se tudok. Mi lehet a probléma?

A másik pedig, hogy látom árulja az egyik forumos a 16 felniket téli gumival. Érdekes hogy /55 gumi van rajta, ez nem nagy baj? Elvileg ugye /50 a gyári méret.

Simán felmehet a nyári guminak is a 205/55 R16?

Én így használom, gond nélkül. És így az óra sem csal... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.