Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

hali

nah lenne egy kérdésem...

a z20let motoros coupenak különbözik-e a gyári rugói a többi motorizáltságú coupetól, vagy a többi astráétól?

nah a lényeg... vennék bele gyári rogókat, nemtudom, a sima astráké mennyire jók neki, illetve ha nem, akkor tud-e valaki coupeba való gyári rugókat eladót jó áron?

Ez főleg télére lenne jó, illetve lehet nyáron is alákerülne, tekintve a szuper útviszonyokat... illetve hallottam egy olyan dolgot, hogy "gumibakot tenni a rugó alá" (ezt nem szakember mondta...) :) ! Hát ez nekem elég sánta, ha valaki ért hozzá mondja el erről a véleményét... :)

thx :(

Link to comment
Megosztás:

hali

nah lenne egy kérdésem...

a z20let motoros coupenak különbözik-e a gyári rugói a többi motorizáltságú coupetól, vagy a többi astráétól?

nah a lényeg... vennék bele gyári rogókat, nemtudom, a sima astráké mennyire jók neki, illetve ha nem, akkor tud-e valaki coupeba való gyári rugókat eladót jó áron?

Ez főleg télére lenne jó, illetve lehet nyáron is alákerülne, tekintve a szuper útviszonyokat... illetve hallottam egy olyan dolgot, hogy "gumibakot tenni a rugó alá" (ezt nem szakember mondta...) :( ! Hát ez nekem elég sánta, ha valaki ért hozzá mondja el erről a véleményét... :)

thx ;)

Cseréljünk :)

Link to comment
Megosztás:

Cseréljünk :)

Velem-velem-velem! :(

hát a helyzet hogy egyelőre megmaradnak a rugók, majd télére kerülnek bele a gyáriak... aztán lehet majd jövő nyárra is, bár erős a gyanúm hogy mégiscsak visszakerül alá az ültetés... majd meglátom idén mennyi utat fognak újrabúrkolni :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítségre lenne szükségem:

a képen látható cuccok beszerzési lehetőségeiről és árairól kérnék egy kis infot ha nem okoz nagy gondot :)

illetve némi infot ezek felszerelésének módjáról

http://www.kepfeltoltes.hu/060429/astra_gc...ltoltes.hu_.jpg

előre is köszi :)

Hi!

Nézz körül a www.irmscher.de oldalon! Produkte menüpont -> shop -> car-configurator! Itt építhetsz autót

magadnak. Kiválasztod a típust, aztán hajrá! Amire a listán ráklikkelsz, rákerül az autóra, alul meg göngyöli az ejurókat, csak kapkodd a fejed! Az első ablak alatti kis nyúlvány, ablaktörlő-takarás (Fronthaubenverlangerung) potom 221.03€. A hátsó cuccot (Dachspoiler) a coupénál nem találod meg, csak a 3/5 ajtósnál. Az ára 217.13€... A cikkszámok alapján meg is lehet rendelni, asszem, de ezügyben nálam okosabbat kérdezz, mert én csak kicsit tudok németül, de inkább nem.

Az első cuccost kis patentokkal kell rögzíteni a fekete műanyagra a szélvédő alatt (beállítás, szintezés kis műanyag lapocskákkal - adják hozzá; jó móka elérni, h fusson a géptetővel, meg egyenletes legyen a rés - oszt fúrás, patent. Előtte persze fényezés. Kívül tutira, belül elég lakk nélkül, csak a szín. De belül is muszáj megfújni, mert gyárilag alapozva kapod és az fehér, és belülről látszik.

Ha úgy gondolod, jó szórakozást!

Büntetős lesz tőle a vas, nekem elhiheted! :(

Peace

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nézz körül a www.irmscher.de oldalon! Produkte menüpont -> shop -> car-configurator! Itt építhetsz autót

magadnak. Kiválasztod a típust, aztán hajrá! Amire a listán ráklikkelsz, rákerül az autóra, alul meg göngyöli az ejurókat, csak kapkodd a fejed! Az első ablak alatti kis nyúlvány, ablaktörlő-takarás (Fronthaubenverlangerung) potom 221.03€. A hátsó cuccot (Dachspoiler) a coupénál nem találod meg, csak a 3/5 ajtósnál. Az ára 217.13€... A cikkszámok alapján meg is lehet rendelni, asszem, de ezügyben nálam okosabbat kérdezz, mert én csak kicsit tudok németül, de inkább nem.

Az első cuccost kis patentokkal kell rögzíteni a fekete műanyagra a szélvédő alatt (beállítás, szintezés kis műanyag lapocskákkal - adják hozzá; jó móka elérni, h fusson a géptetővel, meg egyenletes legyen a rés - oszt fúrás, patent. Előtte persze fényezés. Kívül tutira, belül elég lakk nélkül, csak a szín. De belül is muszáj megfújni, mert gyárilag alapozva kapod és az fehér, és belülről látszik.

Ha úgy gondolod, jó szórakozást!

Büntetős lesz tőle a vas, nekem elhiheted! :)

Peace

hűha, thx az infot... mondjuk 55k kicsit sok érte... te mennyiért és hol vetted? nekem nem fontos hogy irmscher legyen ha olcsóbb :)

Link to comment
Megosztás:

Az én alternatívám nem tetszett??? :) :D ;)

hogyis? nézegettem visszább, de én csak a hátsó ablakra ragasztható szárnyacskáról találtam ezt-azt, az első ablaktörlőtakaróról (vagy ha úgytetszik: motorháztető felfelehosszabbításról :P) nem :( :)

Link to comment
Megosztás:

Rasta! Neked van fent ilyen? (nem látok nagy képet a gépedről, de piciben úgy tűnik, hogy van)...

na meg gondolom azért vágod ennyire! ;)

hűha, thx az infot... mondjuk 55k kicsit sok érte... te mennyiért és hol vetted? nekem nem fontos hogy irmscher legyen ha olcsóbb :)

Ya, nekem van ilyen. Kibújt a szög a zsákból... :(

Az a szitu, h nekem úgy hozták, ócsó(bb)ért, zsírújonnan, dobozban.

Sajna, nem Irmschert nem tudok. Irmschernek esetleg utána tudok nézni, ha bevállalod/játok az árát...

Peace

Amúgy, Fejek, érdekelne vmi igényes hátsó szoknya. Úgy volt, h AutoPlasticás lesz, mint elöl, de vmelyik

nap láttunk 1 autón, oszt nem tetszett.

Változnak az évszakok... :)

Érdeklődve várom a véleményeket, 5leteket.

Bocs, ha off vtam...

Písz

Link to comment
Megosztás:

Jól van így ahogy van, csak hogy legyen egy ellenvélemény is. Volt egy két leültetett autóm, szerintem túl sok kompromisszum jár vele itthon.

Igazad van,mert a képet nézve valahogy nekem sem tetszik! :)

Ne kérdezd Márk miért nem,valahogy az összkép nem bejövős így!

Link to comment
Megosztás:

Az eredeti...

http://www.freeweb.hu/myastra/images/astra...ng0_640x480.jpg

diszkrétebb ültetés... (ca. 40-45mm-es lehet :) szerintem...)

http://www.freeweb.hu/myastra/images/astra...ing_ültetés.jpg

porig húzva... :P

http://www.freeweb.hu/myastra/images/astra...ng1_640x480.jpg

A középső verzió elég jó! A legalsó az már kissé túlzás... és valszeg csak AirRide-dal oldható meg.

A diszkrét Ok!Legyen arányos a kerékjárat és kerék mérete vagy miafene! :)

De Márk mostmár azt áruld el,hogy mikor is lesz ez megcsinálva? :(

Mer,hogy addig nem nyugszol az tuti! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.