Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Nem kötözködök,de szerintem gáz,azért elküldeni valakit mert nem coupe astrája van :unsure: ez kb olyan mit az évadnyitón.....

A gsi devils egy klub,de még ők se mondták hogy nem állhatnak oda kadettok vagy corcák mert elrontják az összképet,sőt még azt se hogy csak gsi-vel lehet részt venni a találkozon.

Link to comment
Megosztás:

ilyenen így vitázni? ;)

szerintem is jó volt úgy ahogy volt, coupe-k egykupacban, calibrák egykupacban, gsi-k egykupacban, stb stb stb... ez így szép szerintem (is) :blink:

coupe, ha neked nem történik a szerencsétlen eset a régi autóddal, és még az lenne meg, nem szivesen áltál volna az astra coupe-k közé? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes,mert eddig egyedül Speed csinált ilyet és nem is elöször.De mindegy ha ettöl jobban érzed magad akkor..... ;) :unsure:

Emlékezzünk csak kicsit a BW utáni hercehurcára na!QP!Nézz csak jóó mélyen magadba!Greggel anno nagyon egymásra találtatok! :blink: De tök8.Az igaz, hogy a coupek egymás mellett nagyon elegáncsos verdák.

A te kacsasárga GSi családi Caravanod pedig szép a GSi-k között, és széph magában is.

Aztán annyi................

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem az a lényeg hogy kinek milyen autója van,az meg egyáltalán nem lényeg hogy ki hova áll.

Ha a többiek is így gondolkodnának akkor pl Gelkonak nem is lenne hova állnia és akkor egyedül árválkodna :unsure:

Emlékezzünk csak kicsit a BW utáni hercehurcára na!QP!Nézz csak jóó mélyen magadba!Greggel anno nagyon egymásra találtatok! :blink: De tök8.Az igaz, hogy a coupek egymás mellett nagyon elegáncsos verdák.

A te kacsasárga GSi családi Caravanod pedig szép a GSi-k között, és széph magában is.

Aztán annyi................

.......

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem az a lényeg hogy kinek milyen autója van,az meg egyáltalán nem lényeg hogy ki hova áll.

Ha a többiek is így gondolkodnának akkor pl Gelkonak nem is lenne hova állnia és akkor egyedül árválkodna :unsure:

.......

S, mindenki az Ő kocsiját nézné.Mert egy C20NE Asci cabrio...........

Mutass még1t! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Eredetileg a tervekben az volt, hogy úgy parkoltatjuk az autókat, hogy

- GSI Devils

- Calibra Club

- Astra F-ek

- Kadett-ek

- Astra QP-k

- Manták

- Stb.

De végül ez túl nagy hely- és humánerőforrás igénnyel bírt volna... így elvetettük.

De azért ha szétnéztél sokan törekedtek erre!

Ha nem tetszik, az a Te dolgod!

Én így gondolom, Te úgy!

De ha nem így parkolunk, akkor nem lehet ilyen képet csinálni! És szerintem ez a fotó így néz ki jól!

Az évadnyitón pedig úgy terveztük, hogy abba a bizonyos sorba csak a kecskemétiek állnak. Nem tudom, hogy mi ezzel a baj!

Ez pont olyan, mintha Te fenntartassz a haverodnak egy helyet magad mellett a vacsoránál, de én oda megyek és megkérdezem, hogy szabad-e, erre Te azt mondod, hogy bocsi, de az Anti ül itt!

Akkor én tovább megyek! Nem?

Érdekes,mert eddig egyedül Speed csinált ilyet és nem is elöször.De mindegy ha ettöl jobban érzed magad akkor..... :blink: :unsure:

Biztos, mert én egy ilyen KÖCSÖG vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Azért annak örülök hogy arra volt időd hogy 10embert elparkoltass onnan mondván nem coupe astrája van,és össze szedd az összes coupet ;) ettöl már nem is lett volna jó a buli :P ;)

Arra kiváncsi lennék ha kijönnél németországba egy talira a ######a kis coupe astráddal,és közölnék veled az ottani coupésok hogy állj már arrébb a gyári autóddal mert rontja az összképet te akkor mit szólnál.Szerintem nagyon rosszul esne :unsure:

És akkor már arra is adhatnál magyarázatot hogy a két OPC hogy fér bele a képbe?Az már nem coupe :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azért annak örülök hogy arra volt időd hogy 10embert elparkoltass onnan mondván nem coupe astrája van,és össze szedd az összes coupet :P ettöl már nem is lett volna jó a buli ;) ;)

Arra kiváncsi lennék ha kijönnél németországba egy talira a ######a kis coupe astráddal,és közölnék veled az ottani coupésok hogy állj már arrébb a gyári autóddal mert rontja az összképet te akkor mit szólnál.Szerintem nagyon rosszul esne :unsure:

És akkor már arra is adhatnál magyarázatot hogy a két OPC hogy fér bele a képbe?Az már nem coupe :blink:

;)

Link to comment
Megosztás:

Azért annak örülök hogy arra volt időd hogy 10embert elparkoltass onnan mondván nem coupe astrája van,és össze szedd az összes coupet :lol: ettöl már nem is lett volna jó a buli :lol: :lol:

Arra kiváncsi lennék ha kijönnél németországba egy talira a ######a kis coupe astráddal,és közölnék veled az ottani coupésok hogy állj már arrébb a gyári autóddal mert rontja az összképet te akkor mit szólnál.Szerintem nagyon rosszul esne ;)

És akkor már arra is adhatnál magyarázatot hogy a két OPC hogy fér bele a képbe?Az már nem coupe ;)

ˇß>Ł@$&פ\˝#˘%! Most miért kell ez?? ;)

1. coupe, neked komolyan ennyire fájt ez az egész? Ennyire rosszul esett hogy egy kupacba álltunk, és hogy Márk esetleg megkért egykét embert hogy ha lehet 2-3 hellyel álljon odébb hogy legyen hely annak a pár későnérkező coupesnak (többek közt nekem is). Merthogy tudd, én közel 350 Km-t kocsikáztam le, alig ismertem valakit, személyesen senkit, nem tudtam kapunyitásra ott lenni, és képzeld nagyon jó érzés volt mikor a kapunál mondták hogy Márk már vár a helyemmel... Sokkal jobb volt mintha nekem kellett volna bolyongva keresgélnem egy helyet, és esetleg beálltam volna másnak a helyére, aki éppen a pályán ment, és mondjuk egy 3 autós csapatból ő állt volna középen... Azthiszem senki sem panaszkodott a helyét illetően, és sokan törekedtek arra hogy egy kupacba álljanak (lásd a calibrások is), azért mert az úgy szép szerintünk és mások szerint is! Nem 150 Astra Coupe volt a talin hogy mindenkinek hozzánk kelljen alkalmazkodni felborongatva meg utasítgatva mindenkit aki él és mozog, hanem csak pár darab, és szerintem SENKI nem volt felháborodva és megbotránkozva abból a pár db emberből, hogyha megkérték hogy álljon kicsit odébb, mert ide még jönnek!

2. miért baj az hogy nekünk "######a kis coupe astránk" van? Úgyérzem ezt vehetem nyugodtan magamra is... Képzeld el, nekem pl így tetszik az autóm. Szeretem a tuningot, de én speciel nem nyúlnék ilyesformában az autóhoz, és szerintem Márk se! Vagy akkor az már nem is autó? Vagy ha nincs rajta tuning akkor már csak szar lehet? Utálom az ilyen beszólásokat... :unsure:

"a két OPC hogy fér bele a képbe?" Gondolom az astracoupe.tar.hu-ra gondolsz...de ha nem is, azért kifejtem a véleményem ezzel kapcsolatban is, a válasz pofon egyszerű. Az oldalt én csináltam, én üzemeltetem, én frissítem, az én ízlésvilágomat tükrözi a tartalom, és az önmagam illetve már fentlévő és leendő tagok, továbbá minden más érdeklődő szórakoztatására készült. A G Astra Coupe és a G Astra OPC megítélésem szerint elég közel áll egymáshoz, egyformán ritkaságnak számítanak G Astra körökben, a Turbo Coupe-val sok a közös pontjuk is. Hogy nem bertone kasztnis, azon meg túllépek, és legalább annyira ha nem jobban tisztelem az OPC G Astrát mint a qp-t. Ráadásul 2 darab van belőle, egy ritka, drága és jó autó, nemtudom miért fáj neked szintén ha beengedjük magunk közé! Tudod, mi, KÖCSÖG GYÁRI AUTÓS COUPEsok márcsak ilyenek vagyunk :blink: Egyébként meg tudtommal Te a GSi-sek közés sorolod magad, pedig bazz, van egy rossz hírem... neked nem 3 ajtós kasztni van az autódon... ennyi. Vond le a következtetést. Ugye hogy nem is olyan nagy dolog ha néha kivételt tesz az ember a kinézetben ha van sok sok közös műszaki egyezés, mert tulajdonképpen ugyanaz az autó...

hányingerem van az ilyen hozáállástól és feszültségkeltéstől :P

Link to comment
Megosztás:

Hát csak nem bírtam ki! :lol: :lol:

Mentségemre legyen mondva, hogy hosszú napom van. :blink: :unsure: :P

Szóval Velo!

1. Nem hiszem hogy ilyen stílusban írt volna a Coupe, mint Te. Nem értem miért kell szítani a dolgot (ráadásul, ha Te is pont ezt emeled ki).

2. Kicsit probáld beleélni magad a másik oldalba is. Természetesen nem gond, ha az azonos autók egymás mellé parkolnak, de nem biztos hogy szerencsés egy találkozon így szelektálni. Én biztos nem küldtem volna el magam mellől egy A Corsat, csak mert nem GSi. Nem csak a külső számít. ;) Szerintem tök korrekt módon meg lehetett volna oldani a nap végén az együtt parkolást és fényképezést (mint ahogy az meg is történt), mert így nagyon könnyen meg lehet bánatni másokat és szerintem pont az ellenkezőjéről szól a klubbozás. Asszem. ;)

3. röviden:

hányingerem van az ilyen hozáállástól és feszültségkeltéstől ;)

:lol:

Módosítva : Tom
Link to comment
Megosztás:

Hát csak nem bírtam ki!

Mentségemre legyen mondva, hogy hosszú napom van.

Szóval Velo!

1. Nem hiszem hogy ilyen stílusban írt volna a Coupe, mint Te. Nem értem miért kell szítani a dolgot (ráadásul, ha Te is pont ezt emeled ki).

2. Kicsit probáld beleélni magad a másik oldalba is. Természetesen nem gond, ha az azonos autók egymás mellé parkolnak, de nem biztos hogy szerencsés egy találkozon így szelektálni. Én biztos nem küldtem volna el magam mellől egy A Corsat, csak mert nem GSi. Nem csak a külső számít. Szerintem tök korrekt módon meg lehetett volna oldani a nap végén az együtt parkolást és fényképezést (mint ahogy az meg is történt), mert így nagyon könnyen meg lehet bánatni másokat és szerintem pont az ellenkezőjéről szól a klubbozás. Asszem.

3. röviden:

(idézet tőlem ;))

Belátom, hogy kicsit elvetettem a sulykot, de az a helyzet hogy már jópár hozzászólás óta megy egy szerintem roppant felesleges vita. Igazad van, nincs is ebből probléma ha odaáll valaki, nem közösít ki senki senkit, de nem értem miért olyan nagy probléma hogyha pár embert megkértek hogy légyszi picit állj arrébb mert ide még jönnek (mondjuk pont olyanok mint én, aki pl a klubéletben először volt ilyen talin, és jó volt olyanok közé állni akikkel már sokkal jobban megismerkedtem pl msn-en, ráadásul az autóm is hasonszőrűek között tündökölhetett :blink:). Nem hiszem hogy emiatt a pár hely "fenntartása" miatt bárkinek is a kapun kivül kellett volna maradnia. Szerintem bárki, ha először megy el egy társaságba ahol vannak ismerősei és sok sok ismeretlen (mondjuk egy vacsorára) akkor azok köré fog ülni akiket már ismer... Szerintem senkinek sem volt célja a megbántás, vagy hasonló ellenszenves közösségrombolás, és a tali is nagyon jól sikerült. Mellesleg ha nem szólnak hova álljak magamtól hirtelen azt se tudtam volna merre induljak el ;)

peace :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Belebeszélek, pedig nem telefon:

- nem kell felfújni a dógokat, hát nem tökmindegy ki, hova parkol? Személy szerint engem se küldtek el Szemesen a qp-k közül a dobozos ócskaságommal...

Én azokhoz szeretek közel állni, akikkel amúgy is szívesen dumálok, de ha gondojátok szívesen átállok a teherautó parkolóba, nekem nem gond két saroknyit gyalogolni a csevej miatt....

Na, inkább csevegjünk itt értelmes dolgokról, pl. mostanában megfordult a fejemben, hogy esetleg pick-up-ot csinyálok a Vanből... az milyen lenne? Minnyá csinálok fotosoppal képet....

Link to comment
Megosztás:

mint már mondtam engem abszolut nem érdekel kinek milyen autója van,páne hogy Én már 2002ben ilyen autóval kocsikáztam.Nem egy nagy szám ilyet venni csak egy kis hitel kell hozzá.

Velo nem az oldalra értettem azt se tudom mi van ott egyszer se néztem meg ;).Hanem Speed néhány oldallal elöbbi hozzászólására írtam ahol azt írta jó lenne csinálni egy coupe astrás talit,amibe még a 2 OPC is eljöhet.

Én örülök neki hogy ilyen autótók,de annak jobban hogy nekem már nincs :blink: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.