Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Na, milyen lenne ez:

http://hichifi.freeweb.hu/pictures/opc_pickup_640.jpg

Ha teccik, már fogom is a flexet.... ;) :unsure:

Szerintem egy ilyennel oda állnék, ahova csak akarok... :lol:

Szerintem nagyon jól néz ki :P úgyhogy Flexre fel :lol: :blink:

Viszont arra ne fogadj hogy oda állhatsz ahová szeretnél,mert ez még akkor is csak egy VAN lesz :lol: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon jól néz ki :lol: úgyhogy Flexre fel :D :unsure:

Viszont arra ne fogadj hogy oda állhatsz ahová szeretnél,mert ez még akkor is csak egy VAN lesz :lol: :blink: ;)

Ok, este veszek egy tárcsát a nagyflexre... ;)

Nem, nem - rosszul látod... ez most "van" - De ez lenne "A" Pickup! Én mondom majd meg, ki állhat mellém... :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

mint már mondtam engem abszolut nem érdekel kinek milyen autója van,páne hogy Én már 2002ben ilyen autóval kocsikáztam.Nem egy nagy szám ilyet venni csak egy kis hitel kell hozzá.

Velo nem az oldalra értettem azt se tudom mi van ott egyszer se néztem meg :P.Hanem Speed néhány oldallal elöbbi hozzászólására írtam ahol azt írta jó lenne csinálni egy coupe astrás talit,amibe még a 2 OPC is eljöhet.

Én örülök neki hogy ilyen autótók,de annak jobban hogy nekem már nincs ;) :unsure:

QP, utálod a QP-kat, jó. Neked már 2002-ben volt, bizony, az elismerésre méltó, nem viccelek, nekem nem volt akkor QP szintű kocsim. van alapja a véleményednek! amit le is írsz őszintén, ez is jó. sőt az őszinteséget nagyon sokra értékelem - és mindenki itt.

lehet, igazad van, Speed túlbuzgó volt, de ahogy ismerem a srácot, kizárólag jóindulat vezérelte, és véletlenül meg se fordult közben a fejében, hogy "a büdös GéJeSi az micsoda ótvar, ide ne álljon má' vaze" :blink:

de most komolyan, szted jó lenne, ha az összes QP-s bejárna a GSi rulez topicba fikázni? hova vezetne ez? higgadj le, senki sem várja Tőled, hogy ne légy őszinte, csak add meg a tiszteletet egy picit. sztem ez nem nagy dolog.

nedudgi

dudgi

a dörrögh szulldhán, dellóó!

ócsó piaci cucc díler ;)

Link to comment
Megosztás:

Voszi ne érts félre,én nem utálom a coupe astrát sőt ;) csak ez a megkülönböztetés nem igazán tetszik.

Kb 1hónappal ezelött mikor mentünk tökölre gyorsulni a lurdynál találkoztunk.Egy parkoló sávval arébb VW tali volt.Hozzájuk jött egy srác A corsával,és szeretett volna oda állni ahol a haverjai,de közölték vele hogy álljon el jó messzire hogy ne rontsa az összképet.Na ez pont ilyen eset volt

(Mellesleg, ha már annyi pénzem lenne, hogy tényleg ilyennel szórakoznék, akkor én belepasszíroznám a 2.5-ös V6-ost, mert anélkül nem élet az élet...)

Akkor már ne aprózd el legyen 3.0V6 és esetleg rakhatsz rá 2db turbót is.Ha még ez se elég akkor egy összkerék is elférne alatta :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

igen, van ilyen, szar ügy, én is utálom, harcolni kell ellene -> ergó ebben légy szókimondó, mert f@szság, és roncsolja az ilyen ######a kis klubokat, mint a MOTE. de higgadtan kell harcolni, a pofozkodásnak semmi teteje. és vigyázz, mert könnyen összemosódik a

"Béla told má' odébb azt hulladékudvart, me' kitakarod a járgányom 27 colos titán felnijét. naguríjjad magad odább, sztannyi"

illetve a

"Szeretnénk ha együtt lehetne a sok QP, ritka alkalom, meg jól is nézne ki. lehetne-e?...".

Mindkét oldalról lehet hibázni, rosszul kommunikálni, ez tény. nem könnyű.

Link to comment
Megosztás:

Micsoda marhaság.... milyen haverok voltak azok?

A másik meg: mos'má' ne tépjük itt a szánkat erről, úgy csináltok, mintha számítana, kinek milyen autója van. Sok jó fej srácnak van szakadt, öreg gépe és kötsögöknek is lehet szép autója, ld. azt a sok BMW-s barmot aki pl. a 6-os kupéval a minimális KRESZ és udvariassági szabályok mellőzésével jár-kel. Ez csak pénzkérdés.

Az "összkép" meg, lehet, hogy egyesek szépérzékét kielégíti, de nem arról van itt szó, hogy egy talin összejönnek ilyen-olyan opeles srácok, és jól érzik magukat? Ha összképet akartok, akkor arrébb kell menni, valami stílusos helyre, ott összerendezni az ótókat, aztán fotózni az összképet - pl. mint a Subarusok a Hősök terén. Szerintem az, hogy egy szimpla talin pont nem köllene klikkeskedni, mint ahogyan a Blitzen sem volt ez jellemző.

UFF.

Inkább a pick-up-omról mondjatok véleményt, az jobb téma.

Link to comment
Megosztás:

Micsoda marhaság.... milyen haverok voltak azok?

A másik meg: mos'má' ne tépjük itt a szánkat erről, úgy csináltok, mintha számítana, kinek milyen autója van. Sok jó fej srácnak van szakadt, öreg gépe és kötsögöknek is lehet szép autója, ld. azt a sok BMW-s barmot aki pl. a 6-os kupéval a minimális KRESZ és udvariassági szabályok mellőzésével jár-kel. Ez csak pénzkérdés.

már aszittem a Tomira gondoltál. :unsure: :blink: ;) ;) :P

kiköpöm a piköpöm, ez zsír lett, de meg ne próbáld kicserélni a mocit, világos? ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor már ne aprózd el legyen 3.0V6 és esetleg rakhatsz rá 2db turbót is.Ha még ez se elég akkor egy összkerék is elférne alatta :unsure: :blink:

Így van, így van... várom a hasonló konstruktív hozzászólásokat... ;)

Anno amikor OFF Kókuszom volt, láttam egy kiállításon egyet, amibe belenyomták a Duratec V6-ost (Focus SVT), azóta sóvárgok egy ilyen büntetőmobil után. Nem is tudom Anti mér' a turbóval germózik, amikor egy V6-os is nagyot szólna, és azt sokkal nehezebb széthajtani - kompresszorral meg tuti letolná a 2.0 turbót... Valószínű kicsit orrnehéz lenne persze...

Ja, Kókuszból csináltak V8-ast is, Mustang motorral, rendelhető az USA-ból, potom 15 milka körül meglenne. (5.0 V8, 430LE, >500Nm, hátsókerék hajtás!) - Na ez lenne az ütős, belerakni a GM 4.8-as Northstar blokkot egy Astrába. Asszem Anti kiszaladna a világból, ha azt vezethetné....

Link to comment
Megosztás:

a 3.2-es V6-oshoz az Irmscher szerel kompresszort, de csak vmi. 280LE-s lesz a talicska tőle. annyit nyom a Z28NET is, még jobbat is.

inkább szúrjuk ki az egyik új OPC Vectra kerekét, kicsúszik, gajjra törik, a motorjának/váltójának nem lesz semmi baja, és mi meg megvesszük jó olcsóér! :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Áááá!

Mondom, ne aprózzuk el - Itt van egy Caddy , ócsóé, kikapjuk a motorját, fogjuk a flexet, aztán addig ügyeskedünk, amíg belenyomjuk egy G Astrába. Ez a motor alaphangon 300LE, de itt még messze nincs kihasználva. 500-600 LE-t röhögve lehet belőle csiholni, nem is szólva a nyomatékról, ami valszeg szét is szakítaná az origi Astra hajtásláncot kb. 1 perc alatt.... :unsure:

Na jó, felébredtem, aztán kivettem a kezem a biliből.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

HIC, jó ötlet a Pickup Astra... ;)

Kicsit talán drága móka lenne, és akkor ugrik a hifi-projected is

Nézdmár, nem kell majd egyedül állnod :blink:

Ez komolytalan játékos - a zenyim 20 centivel hosszabb lenne!

Hifi nem ugrana, sőt, ha csak a kabint kell behangosítani, akkor asszem még hangnyomásban is elég jó lenne... (sub pont elfér az ülés mögött, ha megnézed, én nagyobb kabint hagytam, mint a kis fehér pickupnál) :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Inkább a pick-up-omról mondjatok véleményt, az jobb téma.

Mikor indul a projekt? :unsure: Az MV6-ot támogatom.Olyan 2 turbós megoldással.Jópofa dolog lenne, de akkor kellene alá már a 4X4.Viszont akkor a Pickup-ot ki lehetneegészíteni v.mi ilyen "murvagyors fuvaros" jelzővel! :blink:

Link to comment
Megosztás:

én idáig raktam bele 2 olajcserét, 4 lengéscsillapitót, és egy termosztátot. a 4 lengéscsillapitó maradhatott volna még egy kicsit, de ugy voltam vele hogy jobb elöbb mint késöbb.

2 olajcsere, meg 2 _szélvédő_... ennyi az eddigi költség 30e km után... meg pár tank gázolaj...

következő szezont 1db Gumicserével és vsz. felnigörgőzéssel kezdem.

Addig meg még beesik 1 olajcsere (szélvédő most maradhat :unsure: ), meg egy kötelező szerviz...

Link to comment
Megosztás:

méghogy uhuhu-nak nagy a szárny az autó. :unsure:

ez a nagy szárny :blink: ;) ;)

Ez a gép a kecsói reptér előtt szokott állni,már tavaly leakartam kapni,de nem sikerült,amikor jött soha nem volt nálam normális fényképezőgép!

U.i.:Előre dörzsölöm a tenyerem! :P Traktor astrával simán beállok maj a GSi-k és a QP-k közé talin! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.