Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Áááá!

Mondom, ne aprózzuk el - Itt van egy Caddy , ócsóé, kikapjuk a motorját, fogjuk a flexet, aztán addig ügyeskedünk, amíg belenyomjuk egy G Astrába. Ez a motor alaphangon 300LE, de itt még messze nincs kihasználva. 500-600 LE-t röhögve lehet belőle csiholni, nem is szólva a nyomatékról, ami valszeg szét is szakítaná az origi Astra hajtásláncot kb. 1 perc alatt.... :unsure:

Na jó, felébredtem, aztán kivettem a kezem a biliből.... :blink:

Szerintem egy top-chop vagy egy big foot sem lenne rossz, ha már ötletelni kell.

Én a top-chop-ra voksolnék, azt a mantán is nagyon meg akartam csinálni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Arra kiváncsi lennék ha kijönnél németországba egy talira a ######a kis coupe astráddal,és közölnék veled az ottani coupésok hogy állj már arrébb a gyári autóddal mert rontja az összképet te akkor mit szólnál.Szerintem nagyon rosszul esne :unsure:

Tudod, azért mert valakinek nincs annyi pénze, mint Neked, hogy egy autó vásárlás után egyből feltuningolja azt, attól még nem sz@r ember!

Attól még ugyanúgy szeretheti az autóját és ugyanúgy meglehetnek a saját elképzelései, tervei a tuning irányába, csak idő - és pénz - kérdése, hogy megvalósítsa!

Nem először használod lenézően a "gyári autó" kifejezést... nekem ez van, és még sokunknak. (de sokunk szándéka szerint nem ez a végső stádium)

Neked biztos jó, hogy már 2002-ben volt egy 6 millió forintos QP-d! (azért nem cserélnék Veled :blink:)

(bocsi, hogy kvázi off módon egy lezárt vitához szólok hozzá, de napközben sajnos a munkahelyemen nem volt módom leírni, amit gondoltam... és nyomta a lelkem! ;) Én kijelentem, hogy nem szándékozok a vitához többet fűzni! A Barátaim már leírták, ami a téma korábbi részéhez fontos volt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Az első szélvédő két sarkába kék led az má' milyen menő! ;)

Kis karácsonyi fenyő az ablakba, mint a kamionokban van? Olyan világítós? Az de gizdaaa! :blink:

Nekem anno a mantán volt random piros stroboszkóp a kipu melett alul és ha olyanom volt bekapcsoltam, a hátam mögött jövők legnagyobb örömére. ;)

Persze leszereltem, mikor eladtam, úgyhogy bármikor felrakható. Vélemények? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:unsure: Ez milyen?

Szerintem ku..a nagy! :blink: Ilyenen én is agyaltam már... persze fehér leddel! ;)

Nekem tetszik! Van is pár nagy presztizsű autón ilyen!! 1ik ismerősömnek a 7es BMW-jén van, ha kinyitja a központit bekapcsolódik és rövid ideig ég, hogy könnyedén beszálhass és megtaláld a kilincset sötét utcában is.. érdekes dolgok ezek és nem vonnék párhuzamot a spricniben lévő és a szelpsapkába épített között.. PÍSZ TU ÓL! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik! Van is pár nagy presztizsű autón ilyen!! 1ik ismerősömnek a 7es BMW-jén van, ha kinyitja a központit bekapcsolódik és rövid ideig ég, hogy könnyedén beszálhass és megtaláld a kilincset sötét utcában is.. érdekes dolgok ezek és nem vonnék párhuzamot a spricniben lévő és a szelpsapkába épített között.. PÍSZ TU ÓL! :unsure:

ENDYKA leírta, amit én szerettem volna!

Lehet, hogy nem voltam egyértelmű! Természetesen én CSAK ÚGY raknék ilyet az autómba, hogy

- csak fehér ledből

- és CSAK AKKOR VILÁGÍTSON, amikor a belső lámpa is világít! Tehát, amikor nyit a központi és nyúlok a kilincsért. Szerintem dolgozó lány jól nézne ki! :blink:

Na mindegy... (mellesleg nem hiszem, hogy megcsinálom. ;))

ez az opc lökös ? nekem annyira nem gyere be
Nem OPC! Ez Lumma. De ugyanolyan! ;)

Nekem nagyon tetszik az OPC típusú lökös! :P

Link to comment
Megosztás:

:unsure: De jóóóóó!

Nem a 2 srác a lényeg... hanem a helyzet, ahol készült...

ahogy elnézem ezek épp valamerre túrázni mentek... vagy kirándulni!

A kép valami parkolóban készült... de a LÉNYEG: 4 QP van a képen! Szóval ez valszeg valami QP-s túra volt! ;)

scheichs_133.jpg

Szóval... jó pofa! :blink:

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon tetszik ez a kilincstéma, de én nem LED-del csinálnám, hanem fehér, de ugyebár kicsit sárgás fényű izzókkal, hogy elhalványuljon meg hasonlók :unsure:

a talis kép nagyon ász. Nyáron mi is fogunk vajon ilyen qp túrát csinálni? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nyáron mi is fogunk vajon ilyen qp túrát csinálni? :unsure:

Nyilván! :blink:

Mi Zsolt barátommal már csináltunk is ilyet! Igaz, csak Szemesre meg vissza! De azért az is elég frankó volt!

Jaaa... na meg Andris barátunkkal + Zsolttal... meg még egy G Astrás kecskeméti sráccal 4-en csapattunk tempósan fel Esztergomba! (végig rádión dumálva!)

Na az volt még a tuti! ;)

Ez azért kemény...

speedy4.jpg

Lehet, hogy akár még veszélyes is lehet egy Speedster?

Alig látszódik a tükörben!!! ne mán...

speedy.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nyilván! :blink:

Mi Zsolt barátommal már csináltunk is ilyet! Igaz, csak Szemesre meg vissza! De azért az is elég frankó volt!

Jaaa... na meg Andris barátunkkal + Zsolttal... meg még egy G Astrás kecskeméti sráccal 4-en csapattunk tempósan fel Esztergomba! (végig rádión dumálva!)

Na az volt még a tuti! ;)

Ez azért kemény...

http://jj-concept.com/acn/speedy/speedy4.jpg

Lehet, hogy akár még veszélyes is lehet egy Speedster?

Alig látszódik a tükörben!!! ne mán...

http://jj-concept.com/acn/speedy/speedy.jpg

deszép az a coupe! Ilyen hátsólámpát akaroooook :unsure:

ha jól sejtem koszos a felnije, azért ilyen sötétszürke, de én gondoltam arra is milyen lenne ilyen színűre festetni a felniket a coupe-n?

Link to comment
Megosztás:

deszép az a coupe! Ilyen hátsólámpát akaroooook :unsure:

ha jól sejtem koszos a felnije, azért ilyen sötétszürke, de én gondoltam arra is milyen lenne ilyen színűre festetni a felniket a coupe-n?

Szerintem nem szép ez a felni így...

De ez nem koszos! A srácnak meg van fújva a felnije! Azért ilyen.

Nekem jobban tetszik fényes festéssel! :lol:

Ilyen hátsólámpát akaroooook :blink:
Sajnos ez az, amit már nem gyártanak! ;) ;) :P ;)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.