Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Na ez teljes mértékben kimerítené nálam a bohóctunig fogalmát! :unsure: Már a lábtérneontól is röhögőgörcsöt kapok,de ez a körbefutó fény nagy gicsparádé lenne! :P

Nem meri megcsinálni,mindenkitől ezt hallgatná élete végéig :blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Most mé' bántjátok Redit!

Jó az a kilincsfény, meg a lábtérvilágítás is, meg az ajtóban a kilépőfény, stb. - luxuskocsikba szokták ezeket szerelni gyárilag. Nem magával az extrával van a baj, hanem amikor gagyin van megcsinálva és a p@rasztvakítást szolgálja, nem a funkciót....

A kilincsvilágítás szerintem zsír, ha a központizár nyitásakor felvillan, aztán ajtónyitás után kialszik... én bevállalom, akkor is ha cicás...

Link to comment
Megosztás:

de akkor már a kocsi alá is kellene tenni és risztásnál körben fel is villanhatna...nem egyszerre hanem körbefutna a fény ;)

Legyen piros a fény... és szereld az órádba a távirányítót... és akkor majd jöhet a:

"KITT! Nyisd ki az ajtót!" :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Rokon megáldott egy Medion típusú navigációs kütyüvel, hogy ácsoljam neki rá az IGO europe szoftvert.

Egyetlen pici probléma volt, hogy nem tudtam csak a kocsiban csinálni, mert autóstöltőn kívül nem volt hozzá semmi más. Egy picit sokat ehet, ha sikerült hazavágni az akksimat kb. 15 perc alatt. VAZZE!

Most nem örülök picit! :blink: ;)

Tölthetem holnap töltővel egész nap, asszem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hic-nek igaza van, kilépőfénynek, éábtér és kilincsvilágításnak tényleg van előnye, és valóban gyakran alkalmazzák presztizsautókban. A baj csak akkor van, amikor mindenféle csiricsáré kék meg piros meg zöld (és társai) színben nyomatják. Szerintem ezek a dolgok még mindig a hagyományos sárgás-fehéres színben néznek ki jól :unsure:

mellesleg nekem most ez a fajta lököstoldat nagyon begyere:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/car_7409.jpg?1165061747

Link to comment
Megosztás:

Mert vagy sz@rul kötötték be, vagy le van tekerve a gyári fényerőszabályzópotika... szépek ezek a "plazma" számlapok. :unsure:

az irmschernél is lehet kapni első lököst, pont annyiért mint a lummánál...

http://www.jdm-per4mance.com/images/opel-astra-coupe.jpg

Széééép!

LÁtom csak foglalkoztat ez a lökös téged Ákos! Itt már lesz valami! :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Látom ez a az első lökös téma karácsonyra bejátszik, mert ment a felcsigázás az biztos. :blink:

Egyébként a kilincs világítás részemről respekt. ;)

HIC, segítesz majd megácsolni ? :unsure:

Segítek - majd csináljuk a két kocsit eccerre... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel sok itt az 1,8-as motoros Astra ezért itt kérdezném meg:

Ölembe hullott egy 1,8-as G Astrába való vadiúj termosztát. :unsure:

Mivel nekem nemjó ezért eladtam 3000 Forintért.

Megért az annyit? ;)

Ha gyári, akkor elég jó üzletet csinált a vevő. :blink:

Asszem 20-25e körül van az vadiúj, gyári.

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Tegnap nézelődésem közepette a Tecskóban (fiúknak nézzük az ajándékokat), megakadt a szemem egy adag G coupe full funkciós távirányítós versenyótón... 5.300 pezóért pocsékolják! Valakinek nem kell 1? amúgy made in china :unsure:

opc extrem kinézetű vagy széria?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel sok itt az 1,8-as motoros Astra ezért itt kérdezném meg:

Ölembe hullott egy 1,8-as G Astrába való vadiúj termosztát. :unsure:

Mivel nekem nemjó ezért eladtam 3000 Forintért.

Megért az annyit? :blink:

Szeva Tomi!

Engem érdekel a dolog!

Beszéljünk róla. :P

Srácok! Tegnap nézelődésem közepette a Tecskóban (fiúknak nézzük az ajándékokat), megakadt a szemem egy adag G coupe full funkciós távirányítós versenyótón... 5.300 pezóért pocsékolják! Valakinek nem kell 1? amúgy made in china ;)
óóóóóóóó!

Irány a Tecsóóóóó! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.