Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

remélem a coupé nem sértődik meg :)

Nem, csak tovább rozsdásodik szép csendben mert ilyeneket írsz róla... :D

Jut eszembe, dudagomb: az enyémet 98e-rel vettem (fél évvel vétel előtt volt az utolsó márkaszervizes pecsét a szervizkönyvben 97e km-nél, szóval talán nem visszapörgetett, vagy ha igen akkor a szervizkönyv is hamis volt), és már javított volt a dudagomb. :blush: Ja igen: az autó olasz származású, úgyhogy mégiscsak lehet hogy ezek az olaszok szeretnek dudálni...

Link to comment
Megosztás:

hogy milyen gyors a Coupé:

ma haladtam az autópályán persze ott ahol lehet nagyon gyorsan, még annál is gyorsabban és a kipiuf hövédö lemezének elsö csavarja elengedte a lemezt :)

elkezdett libegni de 60 alatt nem csinálja bár azt gyanítom felakadt megiont valami hóbuckába...na majd kap ma egy másik csavart :)

Link to comment
Megosztás:

Bele van írva a hirdetésbe a karosszériahiba, én először arra gondoltam hogy esetleg az állapotához képest túl drága és azért nem kell senkinek, de csak aztán néztem hogy az árban utána következő autó is jó 200e Ft-tal drágább nála, szóval nem nevezhető túlárazottnak (vagy ha igen akkor az összes többi is az). Amúgy meglepődve konstatáltam hogy megindult fölfelé a Coupék ára, tavaly ilyenkor még 800e-ért simán lehetett kapni egy jó állapotú (nem rozsdás) 1.8-ast, most meg már 1M Ft felett vannak, annyiért amennyiért egy éve még Turbót lehetett találni.

Link to comment
Megosztás:

nagy dumás :)

100 ezernél vezérlés csere az nekem sehogy nem jön ki, meg sortrafó? nem hallottam, hogy ilyen gatya lenne egy 1,8 pláne évi 10.000km futással

ne haragudj de kurv4raröhögősszmájli

én ma mosatni voltam :)

remélem holnap nem kell sortrafót cserélnem 207 ezernél :)

Link to comment
Megosztás:

még egy dolog a villáskulcsos lámpa :)

ha tulaj akkor tudná (ha nepper akkor tudja), hogy ha világít és nem jár a motor akkor tárolt hibakód van. Ha beindítja és ég akkor jelen van. és elvinné szervizbe :)

De miért nem beindítva fotózta, mert akkor is világít és az nem mutat jól, így viszont sok minden világít tehát aki nem tudja mi az a villáskulcsos autó símán belebukhat.

de szép.

és a kartársak régebben Coupé-sok és nem hiszem, hogy sok Coupé lenne amiket ők nem ismernek.

Link to comment
Megosztás:

nem biztos, hogy rakás szar csak ezeket a jeleket láttam, de ne legyen igazam, és legyen ez egy hibátlan Mo-i 1 tulajos blablabla.

én odaírtam, hogy rohad, persze ez nem érdekel senkit...majd készítek a haverom villája felhajtóján pár képet alufelnivel meg csak BP-t adom meg cimnek és elviszik mint a cukrot :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Érdekes még az újrabőrözött kormány (tán csak nem mégis a futásteljesítmény miatt?) valamint hogy elöl a lökhárító alatt turbós koptató van rajta (a fékhűtés nyílásai hiányoznak a kisebb motorosok koptatójáról). Mivel ezt a koptatót az esetek többségében a lökössel együtt szokták cserélni, én alaposan körülnéznék a környékén hogy esetleg nem törés miatt cserélték-e. A középső könyöklő szvsz ízléstelen, de ez már szubjektív. Viszont van benne klíma, ami csak a Coupéknál volt széria, a Cabrioknál extra.

Link to comment
Megosztás:

még egy dolog a villáskulcsos lámpa :)

ha tulaj akkor tudná (ha nepper akkor tudja), hogy ha világít és nem jár a motor akkor tárolt hibakód van. Ha beindítja és ég akkor jelen van. és elvinné szervizbe :)

De miért nem beindítva fotózta, mert akkor is világít és az nem mutat jól, így viszont sok minden világít tehát aki nem tudja mi az a villáskulcsos autó símán belebukhat.

de szép.

és a kartársak régebben Coupé-sok és nem hiszem, hogy sok Coupé lenne amiket ők nem ismernek.

Szia!

Nem kötekedni akarok,de a műszerfali fotókon látszik,hogy jár a motor,mert a fordulatszám mutató 1000 alatt botorkál picivel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.